Arama sonuçları: *

• Users: UHkmt81
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

700tl ye rx570 aldım

Letgoda 800tlden 700tlye indirdim nasıl oldu anlamadım ama satıcının bilgisi yoktu testlerini yaptırdım gerçek rx570, mining filanda yapılmamış oyun fps değerlerine aynı
  2. U

300tl bandında mikrofon

Sesimi temiz cızırtısız şekilde alabilecek uygun fiyatlı bir mikrofon önerisi arıyorum. Yada bu fiyata varmı?
  3. U

Fulltech bilişim güvenilir mi?

Fiyatlarına baktığımda piyasa göre uygun geldi güvenilir mi? acaba bilen varsa söylerse mutlu olurum.
  4. U

Papara kartda yaş sınırı varmı?

Merhaba arkadaşlar yaşım 16 papara ininnal karta göre daha iyiymiş ben başvuru yapsam kartı alabilir miyiz?
  5. U

Casper bu monitör alınır mı? güvenilir mi??

alınır mı? bu monitör 2.el olarak gitti gidiyprda satılıyor tn panel kalitesi nasıl olur
  6. U

Bu sisteme en iyi ekran kartı

Merhaba! Ben bu sistemi alıp 2 3 ay idare edip ekran kartı takmayı düşünüyorum 2.elden bakma daha iyi olur gibi hangi ekran kartını takmalıyım sizce?
  7. U

Türk telekom beni dolandırıyorumu

Türk telekom dan şu an 96tl lik 16mbs imternet paketi kullanıyorum fakat değerler çok kötü 3mbs dowland 0.3 mbs upload veriyor köyde olduğum için kötü olabilirmi? Ben 2 yıl önce 10mbslik bi paket almıştım fakat kendileri paketimi yükseltmişler hatta faturayı 256tl yapmışlar
  8. U

İninnal kartla alışveriş?

İninal kartla taksitli bir şekilde alışveriş gerçekleşebilirmi?
Top Bottom