Arama sonuçları: *

• Users: M2yy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

SSD değişiminden sonra ne yapılmalı?

Merhabalar yeni topladığım sistemimde Corsair Force'le SSD kullanıyordum ama yazma hızı düşüklüğü sorunu falan derken yeni bir SSD aldım PNY CS3030 modelini aldım. Asıl soru SSD'yi değiştirdikten sonra herhangi bir ayar yapmama gerek var mı? Yoksa direkt eski SSD'mi çıkartıp yenisini takıp...
  2. M

PNY CS3030 SSD alınır mı?

https://www.ciceksepeti.com/pny-xlr8-cs3030-m280cs3030-250-rb-250gb-35001050mbs-pcie-nvme-m.2-ssd-disk-kc7112120?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&v=1.59.7 Yarın SSD alıcam ama bu ürüne karar verdim sizce?
  3. M

SSD sağlık durumu nasıl?

Merhabalar sistemimde oyunlarda anlık takılmalar ve google'de takılmalar veya ilk açılışta yavaşlıklar görüyorum, tüm parçalarım sıfır fakat sadece SSD'im eski sistemim'den kalandı, bende SSD'den şühpeleniyorum haliyle sizce sağlık durumu nasıl? Bildirilen düzeltilemeyen hata sayısı 1 olarak...
  4. M

300 TL klavye önerisi

Merhabalar 300 TL bütçem var. Genelde FPS oyunları oynuyorum ve mekanik veya mekanik hisli RGB bir klavye arıyorum, yazılım desteği olursa iyi olur. Tek renk ayarlanabilsin istiyorum en iyi önerilerinize açığım. Ayrıca aklımda ki klavye; Color Master MK110
  5. M

Bu masayı kullanan var mı?

Linkte ki masayı kullanan varsa sağlam olup olmadığı ve sallanıp sallanmadığı hakkında bilgi verebilir mi? Eksilerini artılarını paylaşırsanız sevinirim beni üzermi...
  6. M

Linkteki Masa Nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/evdemo-buket-lux-calisma-masasi-beyaz-pm-HB00000NTQYW?wt_gl=cpc.6825.dsa.nelk.mobilya-calisma-odasi&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjw-LOEBhDCARIsABrC0Tn59OEEWyjHjweYkiP6PW5ogr-hX-E0IQ3AqClKc_NDmRrNUUDy00YaAnAAEALw_wcB Yukarıdaki linkteki masayı almayı planlıyorum...
  7. M

Gtx 1060 sistemde anlık takılma sorunu

Herkese merhabalar bundan 3 ay önce yeni bir sistem topladım ve sıkıntısız kullanıyordum fakat son bir haftadır CS:GO ve Valorantta anlık takılmalar arkamı döndüğümde saniyelik takılmalar meydana geldi hiçbir türlü çözemedim ekran kartını güncelledim, windows update yaptım ama nafile en son...
Top Bottom