Arama sonuçları: *

• Users: ArzinhA
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ArzinhA

Rampage Charisma Driveri

Rampage Charisma 7.1 oyuncu kulaklığı driverı bulamıyorum nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  2. ArzinhA

Hızlı internet paketi

sayın forum üyeleri yakın zamanda taşınıyorum ve eski internetimi değiştirmek istiyorum Türkiye üzerinde alabileceğim uygun fiyatlı bir sağlayıcının en iyi paketi nedir?
  3. ArzinhA

Xbox için uyumlu kulaklık

Xbox one s almayı planlıyorum bunun için bir kulaklık istiyorum kablosuz olması benim için önemli ama uygun fiyata kablolu bir kulaklığada kabulüm yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
  4. ArzinhA

Babamla beraber oynayacağım

Babamla beraber onliene bi şekilde oynamalık online mobil oyun önerir misiniz??
  5. ArzinhA

All in one pc nasıldır?

Öncelikle AIO sistemlerde oyun oynanır mı? Bu sistemlerden performans alabilirmiyiz? Varsa önerdiğiniz AIO sistemler lütfen yazarmısınız 5K bütçem var
  6. ArzinhA

Dedem için 2500 ₺'ya kadar sistem önerisi istiyorum

Dedem için bir kasa arıyorum belgesel izler Google earth de Mekke’yi falan gezer ama bende oyun oynamak isterim maksimum 2k vermeyi istiyor(para konusunda biraz(!) cimri)lütfen yardımcı olun biraz darlanmış durumdayım herhangi bir marka olur güncel olsun apu sistemde olur lütfen yardımcı olun...
  7. ArzinhA

Toplama bilgisayar (help)

arkadaşlar bana en fazla 2k-2,5k sistem lazım RGB olmasına gerek yok 2. El olması sorun değil yeter ki performans verebilsin yardımcı olursanız müteşekkir olurum
  8. ArzinhA

Bilgisayar toplama V.2

Değişen şu alayını size bıraktım maks 5kya toplayabilir miyiz? yayın bilgisayarı olacak
  9. ArzinhA

Donanım dahilerini buraya alalım lütfen

Ryzen 5’li gtx 1660s’li maks 5k çoğunlukla oyun oynanacak ayrıca twitchde yayın yapılacak canavar bi sistem arıyorum şimdiden teşekkürler DA aslanları
  10. ArzinhA

Model uçak önerisi lütfen

Tam 7 senedir model pilotuyum şöyle 1k 1,5k civarı varsa model söyleyinde uçalım
  11. ArzinhA

Yardım Gaming koltuk önerisi

Bütçe 1k-1,5k kaliteli bişeyler önerin renk siyah yada beyaz(belki gride olabilir)
  12. ArzinhA

Öneri Oyuncu koltuğu önerisi

Rahat,kaliteli,fonksiyonel,uzun zaman gidecek,renk farketmez ama saçma renkler olmasın maks 1k koltuk önerir misiniz?? 1601464004 Marka takıntım yok ama kalitesiz dandik marka önermeyin lütfen
  13. ArzinhA

Yardım AMD ekran kartı

Bilgisayarımı upgrade ediyorum en fazla 1500₺ olan AMD ekran kartı önerir misiniz??
  14. ArzinhA

Önerilere açığım

Dolar pahalı Pandemi de var kısacası dünyanın sezon finali neyse... Bilgisayar önerisi istiyorum sizlerden minimum özellikleri şunlar olursa sevinirim -anakart B450 pro -kaliteli marka -AMD ekran kartı -Ryzen 5 1600 en az -max bütçem 5.000₺
  15. ArzinhA

IOS Güzel oyun arıyorum

İPad mini 4.nesil 128 GB güzel oyun önerin lütfen kaliteli olsun
  16. ArzinhA

Yardım Oyuncu koltuğu

Uygun bütçeyle bilgisayar toplamak zor.Hele şimdi soru şu Astronomik fiyatı olmayan ama en az Xdrive koltuklar kadar rahat ve kaliteli oyuncu koltuğu arıyorum... bütçe toplam 8.000₺ 5k bilgisayar 2k monitör koltukta kaldım yardım
  17. ArzinhA

Yardım Sıvı Soğutma mı Hava Soğutma mı?

Malum soru şu kısıtlı imkanım var sıvı soğutucu mu hava soğutucu mu daha iyi performans gösterir DA-3,5 topluyorum 5k aşmamalı
  18. ArzinhA

Yardım Bilgisayar toplayacağım ekipmanlarım uyumlu mu?

DA-V4/AMD Ryzen 5 1600/MSI RX580 ARMOR OC 8GB/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar 1 x SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk 1 x MSI Radeon RX580 ARMOR OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı 1 x COOLER MASTER MasterLiquid Lite 120 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu 1 x Sistem Montaj...
Top Bottom