Arama sonuçları: *

1. T

Sıfır tablet vs ikinci el daha üst model

Merhaba, galaxy tab s9fe almayı planlıyorum. Nerdeyse aynı fiyata ikinci el tab s8ler bulunuyor. İkinci ele yönelmek hata olurmu, sıkıntı çıkarmı.
  2. T

Çözüldü✓ Tablet almak istiyorum eski bilgisayarım var, mantıklımı

7. nesi i5 işlemcili bir laptop'um var. Tablet almayı planlıyorum kullanışlı görünüyor. Tableti es geçip yeni bir bilgisayarmı almalıyım, yoksa bu bilgisayar ünide işimi görürümü. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.
  3. T

Çözüldü✓ Yeni ssd yi kurdum boş alan ayrı gözüküyor

Genişletme seçeneğine tıklayamıyorum
  4. T

Çözüldü✓ Yeni ssd yi kurdum boş alan ayrı gözüküyor

Yeni ssdmi klonladım her şey normal çalışıyor sadece geriye kalan boş alan ayrı gözüküyor bunları birleştirmenin bi yolu varmı.Fotoğraflarını yükledim
  5. T

Yurt dışındayım yeni bilgisayar alıcam gğmrükte sıkıntı çıkarmı

Yani iki kişisel bilgisayar sokabiliyoruz ülkeye bi kısıtlaması yok
  6. T

Yurt dışındayım yeni bilgisayar alıcam gğmrükte sıkıntı çıkarmı

Amerikaya work and travel için geldim ve kendime yeni bir bilgisayar alıcam. Hali hazırda olan bilgisayarımla beraber yeni bilgisayarımı sırt çantamda götürmemde bi sıkıntı varmı gümrükte sıkıntı çıkarırlarmı
  7. T

Radeon settings kurulum acil yardım

Laptobuma radeon settingzi kuracaktım ama kuraken önerilen seçenekte fabrika ayarlarına sıfırla diyor.Bilgisayarımı sıfırlar yoksa yanlızca işlemci ve ekran kartı yazılımlarınımı silecek
  8. T

Radeon settings yatdım

9. T

Radeon settings yatdım

Laptobuma radeon settingzi kuracaktım ama kuraken önerilen seçenekte fabrika ayarlarına sıfırla diyor.Bilgisayarımı sıfırlar yoksa yanlızca işlemci ve ekran kartı yazılımlarınımı
Top Bottom