Arama sonuçları: *

1. Erebus

Valorant FPS Drop Sorunu

Dostum bende de drop sorunu vardı. Ne yaptıysam çözememiştim .En sonunda format atmak geldi aklıma. Bilgisayarın da anti vürüslerin bulamadığı virüsler olabiliyor. O yüzden temiz bir format at. Benim sorunum formattan sonra düzelmişti.
  2. Erebus

Age of Empires 3 İyi bilen birisi lazım

Merhabalar ; Çocukluğumuzun oyunu olan ve şuanda da oynadığım Aoe3 oyununda takıldığım bir konu var arkadaşlar. Bir çok online oyun attım ve şunu farkettim.Belirli bir dakika sonrasında karşı takımdan bir ülke ( mesela fransa) bastığı anda at çıkartıyor veya asker çıkartıyor. Biraz araştırmam...
  3. Erebus

İşlemci voltaj sorunu ?

Ekran kartı : Msi Rx570 4GB Anakart : Msi B450 Gaming Plus İşlemci : Ryzen 7 2700x Ssd : Samsung Evo 970 250 GB Ram : 1x16 Gb Gskill Ripjawsv HDD : 1 tb seagate HDD Monitörler : 144 hz msi 23.6 inç : 2. monitör 75 hz lg 27 inç
  4. Erebus

İşlemci voltaj sorunu ?

Merhaba arkadaşlar Ryzen 7 2700x işlemci kullanıyorum ve normalin üstünde ısınıyor yani boştayken 55-57 dereceleri görüyor. Dragon Center kullanıyorum ve voltage ayarlayabiliyorum. Fakat voltaj ayarını kaç yapmalıyım bilgisi olan yardım edebilir mi ?
  5. Erebus

Ekran Kartı Isınma Sorunu

2-3 saat valorant oynadım oyunun ana ekranında 80-81 derece oyuna esnasında 70 ile 75 derece arası oynadı 1610465475 sadece google chrome açık ve çift monitör açııkken 52 derece hocam
  6. Erebus

Hocam testleri yaptım, Boştayken 64 derece olan ekran kartı testin ortaların 84 derecede takıldı. Ortalama fps 46 , min fps 27 Max : fps 60 1610458009 Hatta direkt atıyım ben size
  7. Erebus

Herşeyi dediğiniz gibi yaptım 1.2 gb lık önerdiğiniz testi indirip sonuçları buraya atacağım
  8. Erebus

Hocam son bir sorum var . Sadece 5. yi mi 1050 ye getiricem yoksa altta ilk 5 noktayı mı 1050 ye getiricem ?
  9. Erebus

1050 V a tam denk gelmiyordu 1049 a getirdim hocam ve rehberinizdeki linklerden testleri indirmeye başladım. 1049 da kalsa bir sorun olur mu ? dediğim gibi tam 1050 ye gelmedi ya 1052 oldu ya da 1049 1610456520
  10. Erebus

Değerler bu derecede hocam
  11. Erebus

Rehberinizdeki testleri yaptığımda ; GPU Core Voltage (VDDC) Değerleri : Value :1.11V Min: 0.89V Max : 1.12V çıktı hocam.Rehberinizdeki sıraya devam ediyorum 1610455813 Bu arada da test status kısmıda : No errors detected dedi
  12. Erebus

Hocam dediğim gibi voltaj ayarları konusunda bir bilgim yok. Kasa içindeki donanımlarımı yazdım eğer yardımcı olabilme şansınız varsa nelere kaç voltaj yapmam lazım olan bilgileride verebilirseniz çok minnettar kalıcam size. Tekrardan teşekkür ederim ilgi ve alakanuz için.
  13. Erebus

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum. Buradaki yazdıklarınızı uygularsam ısınma sorunum düzelebilir mi ? Çünkü biraz uzun bir işleme benziyor ve aşırı bir bilgim yok
  14. Erebus

UV derken anlayamadım ? . Bu arada bu derece boştayken böyle
  15. Erebus

Merhabalar msi rx570 4gb ekran kartı kullanıyorum ve çift monitöre sahibim. Boştayken normalde 40-50 derece arası gören ekran kartım çift monitör sonrası 88-89 dereceyi görmeye başladı. Sebebi nedir acaba ? Ekran kartı : Msi Rx570 4GB Anakart : Msi B450 Gaming Plus İşlemci : Ryzen 7 2700x Ssd ...
  16. Erebus

Anakart Ses Kartı sorusu

Beyler Anakart olarak MSI B450 Gaming Plus kullanıyorum. mikrofon alacağım ve bu anakartta ses kartı varmıdır ?
  17. Erebus

Bilgisayara Nasıl Mavi Ekran Aldırabilirim?

Çözüm basit kanka. Mavi ekran vermesine gerek yok , Zoom a girdiğin zaman evde biri şarjeli kapatsın sonra tekrar açtın :D
  18. Erebus

Curved monitör önerisi

Merhaba arkadaşlar ; 2. bir monitör alacağım. 75 Hz civarında ama mutlaka curved olmak zorunda tavsiye edebileceğiniz ikinci el bile olur teşekkürler.
  19. Erebus

Oyuncu Koltuğu Amortisör Önerisi

Aynı durum bende de var malesef :( Kendi kendine alçalma sorununu hemen halletmelisin yada o koltuğa oturma. Alçalmanın sebebi koltuk işiyle uğraşan kişilere basınç bastırıcaksın. Hava basıncı azalmış büyük ihtimal. Ve o hava basıncına maruz kalan demir bir atarsa Allah muhafaza omiriliğin...
  20. Erebus

PSU Fanından ses geliyor

Psu , işlemcinin fanı , ekran kartının fanı temizliğini yaparken kompresör ile yapıyorsanız pervaneleri mutlaka tutun arkadaşlar çünkü iilaki bir sıkıntı çıkartıp sonradan ses yapabiliyor
Top Bottom