Arama sonuçları: *

• Users: Glitchy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Glitchy

İnternet bağlantısı yarım saatte bir kesiliyor

Merhabalar, internet bağlantısı yarım saatte bir kesiliyor ve bilgisayarı yeniden başlatana kadar öyle kalıyor, bunun çözümü nedir bilenler varsa cevaplayabilirmi?
  2. Glitchy

Muhabbet kuşum yumurtası var gibi ama yumurtası yok

Merhabalar, muhabbet kuşum anüsü çok şiş olduğu için ve yumurta yapacak gibi durmasından dolayı yumurta sıkışması olabileceğinden şüphelendim ve kontrol ettim, ama kuşta yumurta olmadığından eminim, muhabbet kuşumun anüsü şuan şiş, kuyruğu sekiyor ve sol ayağını basamıyor, bunun nedeni ne...
  3. Glitchy

Yardım Assetto Corsa loading ekranından sonra menüye atma sorunu

Merhaba, Assetto Corsa start engine bastıktan sonra loading ekranında menüye atıyor, force 32 bit ayarını denedim ama işe yaramadı, sorunu nasıl çözebilirim?
  4. Glitchy

Öneri figür almak istiyorum site önerir misiniz

Trendyol N11 gibi yerler değilde daha çok figür almak için bir site varmıdır ? çünkü bu sitelerde bulamadım yurt dışından geldiği için, aliexpress gayet iyi bir seçenek ama istediğimi bulamadım.
  5. Glitchy

Bu şarkının adı nedir?

https://www.mediafire.com/file/fzp9yd1arvqcy5q/Ğ.mp3/file Bu şarkının adı nedir bilen varmı?
  6. Glitchy

Öneri Sıkılmayacağım ve arada oynayabileceğim oyun önerisi

Paralı parasız fark etmez istediğimde sıkılınca oynayabileceğim güzel oyun önerir misiniz? ? (offline) Oynadığım/sevdiğim bazı oyunlar : Epics of the Distant Realm Remastered Edition LEGO Jurassic World VRChat ? Minecraft Counter Strike 1.6/Global Offensive ve bazı fan oyunları. PC...
  7. Glitchy

Neden AKP değil ? Sağlam nedenler lazım

Neden AKP değil cevaplayabilir misiniz ?
  8. Glitchy

Çocuk yapmak istememek ama evlenmek Günah mı ?

Yani evlenirse birisi ama hiç çocuk istemezse bu Günah mıdır ? evlilikte çocuk zorunlumudur?
  9. Glitchy

Yardım [android] Arama çubuğunu kaldıramıyorum

Google devre dışı bıraktım ama şimdide siyah bir bar olarak çıktı üstünde Ara yazıyor bunu tamamen nasıl kaldırırım ?
  10. Glitchy

Kollarımı geliştirmek için hangi hareketleri yapmalıyım? (ekipmansız)

Ekipmansız yapabileceğim kol geliştirmek için hareketler önerir misiniz? ?
  11. Glitchy

Yardım SSD modelini bulamıyorum

MErhabalar, başlıktada dediğim gibi SSD'nin modeli için aygıt yöneticisinden ve crystaldiskinfo'dan baktım ama modeli bulamadım, sadece SSD 128 GB yazıyor modeli nasıl bulabilirim
  12. Glitchy

Uyku modunda kasa rgbsi açık kalıyor normal mi ?

Uyku modunda kasa rgbsi açık kalıyor sizce normal mi
  13. Glitchy

Komik bulduğunuz fotoğrafları paylaşın

Size göre komik olan fotoğrafları paylaşabilirmisiniz ?
  14. Glitchy

Öneri Tatlı Hayat benzeri komewdi filmi önerisi

Arkadaşlar Tatlı Hayat gibi bir komedi filmi önerir misiniz? ?
  15. Glitchy

Öneri Tablet önerisi bütçe 400-600 TL

400 TL tablet önerisi istiyorum, düşük bütçe olduğunun farkındayım mümkün olduğunca iyi olsun 400 TL yeterli olmazsa 600 yapabilirim. (mümkün olduğunca az olsun) Sadece çizim,animasyon,whatsapp ve youtube gibi şeyler kullanacağım yani özelliklerin pek yüksek olması gerek değil (kamerası hiç...
  16. Glitchy

LetsEnchance ile fotoğraflarınızın kalitesini arttırın !!!!!

LetsEnchance ile fotoğraflarınızın kalitesini arttırın !!!!! https://letsenhance.io/boost Merhabalar, Benimde çok beğendiğim bir sitedir kendisi, fotoğraflarınızı yüklediğinizde inanılmaz derecede iyileştirerek size indirme hakkı sunuyor ! her açtığınız hesap başına bedava 5 resim...
  17. Glitchy

Mavi Ekran MEMORY MANAGEMENT hatası sürekli

Bilgisayarda sadece müzik açıyorum ama RAM kullanımı çok oluyor (2 gb ram var) ve mavi ekran yiyorum ne yapmam lazım ?
  18. Glitchy

Haydi partilerin kısaltmalarından birşeyler uyduralım !

Partilerin kısaltmalarından birşeyler uyduralım ! KÜFÜR YASAKTIR İlk ben başlıyorum HDP = Halk Doğrayıcı Parti Hissediyorum kawga yaklaşıyor
  19. Glitchy

Özbekistan Rusça'yı resmi dil olmaktan çıkardı, Bilin bakalım yeni resmi dilleri ne !

NOT : bunları bulabildim internete tam çıkmamış her siteye. Özbekistan Rusça'yı resmi dil olmaktan çıkardı ! yeni resmi dili Türkçe.
  20. Glitchy

[ÇÖZÜLDÜ] Androidx86 kuruyorum depolama alanı çok az

Merhabalar, bilgisayarıma android kurdum windows yanına ama depolama alanı 1 gb oluyor disk image oluşturursam 500 mb nasıl arttırabilirim ? 1627118899 @Emirhandkee @Kamina 1627119758 Sorunu çözdüm, çözmek isteyenler izleyebilir.
Top Bottom