Arama sonuçları: *

1. H

Bilgisayar neden böyle oluyor

Video da eklediğim gibi böyle bir sorunum var nedenini bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  2. H

Çözüldü✓ Gece 00:00 dan sonra yayınlanacak olan ekran kartı

RX 590 aldım herkese teşekkür ederim
  3. H

Bana da öyle geliyor bilemedim :/
  4. H

Sıfıra 5 k ayırdım oda kredi kartından taksitli diye nakit olarak 2500 var
  5. H

Hayır 5 k bütçem var RX 590 2300 e alacağım
  6. H

O kartı soruyorum bende. 2. El bir alışveriş yapıyorum şuan. Adam bekleyemem diyor. Bu kartı alacağım için pişman olmak istemiyorum
  7. H

Şuan da bir alışveriş aşamasındayım 2. El ekran kartı alıyorum. Reisin paylaşacağı videodaki ekran kartı hakkında bilgi alabilme şansım var mı ona göre alışveriş iptal edeyim pişman olmak istemiyorum. Ürünü iptal edersem o fiyata bulamaya bilirim o kadar temizi ama iptal etmeyip alırsam akşam ki...
  8. H

Öneri rampage kb-r210 favory VS gamenote hv-kb473l hangisini önerirsiniz

Güzel duruyor biraz beklemek istiyorum bir kaç saat başka güzel öneri olursa kararlaştırıp alacağım bu güzelmiş teşekkür ederim.
  9. H

400 Max bütçem var ve bu gamenote gibi özellik taşıyan klavye bulamadım sizin öneriniz ne olabilir rgb olması benim için önemli teşekkür ederim.
  10. H

Başlıkta da belirttiğim üzere ikisi arasında kaldım hangisini almalıyım rgb olması sebebiyle bir tık gamenote a takıldım ama sizlerin tavsiyesi benim için önemli
  11. H

🔥İndirim 9.800TL'ye RTX 3070 Tİ

bende bu şekilde çıkıyor nasıl yapacağım 1625631808 Bende bu şekilde çıkıyor bir şey yapmam gerekli mi yoksa bekleyecek miyim?
  12. H

Yardım MSI Z490 CARBON EK X normal sıvı soğutma ile kullanılır mı?

Herkese hayırlı Ramazanlar hayırlı forumlar. Şimdi ben bu anakartı indirimde diye almıştım. Sağlam hava soğutmam var 50°görmedim öyle söyleyeyim (cooler master X6) biliyorum uyumsuz ama bir kılıfını bulup uydurdum problemsiz çalışıyor. Asıl sorun şu ki dün 7 saat falan oynadım en son mavi ekran...
Top Bottom