Arama sonuçları: *

1. Acill satılık pc

Acill satılık pc

Sharkoon rgb lit200 kasa Ryzen 5 5600x işlemci Corsair h100x sıvı soğutma 240mm Asus tuf gaming b450 pro II Ana kart 4 ram slotlu 2 x 8 3200 mhz 16 Gb ram MSI Radeon 5500 XT 4 gb 128 bit ekran kartı 500 gb m2 ssd sharkoon 650w psu Asus 24” 144 hz IPS ekran monitör Logitech g203 mouse Rampage...
  2. B

Fps Drop Mu Var Yoksa Darboğaz Mi?

yok kardeşim yine aynı anlamadım ben bişey :D
  3. B

şuan yeni bir driver güncellemesi yayınlanmış onu kuruyorum netleşince yazarım
  4. B

8 ms 1649329074 yakın zamanda driver güncelledim evet dediğinizi yapayım o zaman
  5. B

Merhaba arkadaşlar, Şu sıralar olmaya başlayan bi durum hakkında bilginiz almak istedim. Valorant oynarken oyunda anlık kasılmalar oluyor sebebini bilmiyorum sizce ne olabilir? işlemci sıcaklık sorunum yok 40 derecelerde oynuyorum. Ekran kartıda 55 derece civarı oluyor arada 60 oluyor...
  6. B

Rx 5500 xt 4gb vs Rx6500 xt 4gb

İki ekran kartı arasında ki farkı bilen var mı hangisini almalıyız
  7. B

Valorant ilk kez yükledim açılmıyor.

Arkadaşlar bugün topladığım sistemi çalıştırdım ve valorant yükledim. Oyunu açıyorum oyna ekranı alıyor oynaya tıkladığımda gidiyor ve daha bir şey açılmıyor. Cs go sorunsuz çalışıyor sizce sıkıntı nedir?
  8. B

Yeni montajladığım sistem görüntü vermiyor.

Eski seri bi işlemci takıp güncellememiz lazım yani
  9. B

Yeni montajladığım sistem görüntü vermiyor.

Arkadaşlar yeni sistem kurdum. cpu: r5 5600x Anakart: b450m H RAM: xpg 2x8 d30 Ekran kartı: rx 5500xt Anakarta 5000 serisi işlemci desteği yeni geldiği için açmıyor olabilir mi? Güncelleme yapmak mı lazım? Önerilerini, tecrübelerinizi bekliyorum.
Top Bottom