Arama sonuçları: *

1. 3D_Waffle

Öneri Glorious Model 0 2 vs VGN Dragonfly

Selam arkadaşlar, mouse konusunda 2 model arasında kaldım. VGN Dragonfly Wireless ve Glorious Model O 2 Sizce bunlardan hangisini almalıyım. İkisi hakkında gerçekten bilgisi olan biri yazarsa sevinirim. 2 2.5K bütçem var başka öneriniz varsa o da olur. Razer DeathAdder V2 Pro önermeyin. Zaten...
  2. 3D_Waffle

Çözüldü✓ RX590 İçin İşlemci Tavsiyesi

Teşekkür ederim herkese
  3. 3D_Waffle

Çözüldü✓ RX590 İçin İşlemci Tavsiyesi

Herkes merhaba, 4 senedir kullandığım PC'yi hafifte olsa güncellemek istiyorum. RX590 Nitro+ ekran kartım, Ryzen 2600 işlemcim ve MSI B450M Pro- M.2 anakartım var. İşlemci güncellemesi yapmayı düşünüyorum. 4K'ya kadar bütçem var. Oyun oynamak için kullanıyorum PC'yi. Bu kriterlere göre bir...
  4. 3D_Waffle

Mezun senesinde sıfırdan sayısal olur mu?

Merhaba, 11. sınıfta kimya hocam yüzünden sayısaldan nefret edip EA geçmiştim. Hayatımda hiç ders çalışmamış birisi olarak 12. sınıfa başladım ve gerçekten kendimi çok ilerlettim. 1-2 net TYT mat netimden 30 küsure çıkartabildim bugünlerde. AYT matta 27 29 net civarı geliyor. Ben yazılım...
  5. 3D_Waffle

Minecraft Bad Video Driver

Bİ dk atamamışım şimdide olmadıysa kopyalayıp deneyeceğim Edit :yok olmadı kopyalayınca da fazla uzun dedi bilemedim nasıl yapsam
  6. 3D_Waffle

Bir sürü shader denedim maalesef işe yaramadı :( 1618903827 Bu olması lazım
  7. 3D_Waffle

Herkese Merhaba, Yaklaşık 4 5 ay önceye kadar sıkıntısız oynadığım Minecraftta şuan saçma sapan hatalar alıyorum. Oyunu başlatmamda veya oynamamda bir sıkıntı yok fakat chunkları yenilerken ve shader açmaya çalışırken "Bad Video Driver" diyor. Ekran kartım Rx 590 ve şuan en yeni sürücüler yüklü...
Top Bottom