Arama sonuçları: *

• Users: WASD
  • Order by date
  1. WASD

Monitöre görüntü gelmiyor

Öncelikle selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi monitöre görüntü gelmiyor. Monitörü ayrı bir pc de test ettim. Kablo ve monitör çalışıyor. Ayrıca çalışan kabloyu televizyona bağladım fakat görüntü gelmedi yani sorun bilgisayarda. Bu arada bilgisayarı açtığımda normalde kasadan kısa süreliğine...
  2. WASD

Windows 10 D diskindeki klasör sorunu

Bir süre önce pc ye ssd nin yanında laptop hdd si taktım normal kullanırken bir yerden sonra pc yi açtığımda hdd de sorun olduğu yazısı çıkmaya başladı bir türlü yazıyı atlamayı buldum fakat steamden oyun güncellerken "bozuk güncelleme dosyaları" veya ona benzer bi hata almaya başladım ve...
  3. WASD

Farklı klasör simgeleri

Ekran fotoğrafındaki gibi c diskimdeki klasörler normal simgelerde ama d diskimde (ikisi aynı ssd ye ait sadece ayrılar) klasör simgeleri WindowsApps ve Program Files dışında farklı ve bu durum hdd için de geçerli. Bu simgedeki klasörler daha yavaş açılıyor ve açtığımda yeni bir pencerede...
  4. WASD

Sadece vpn ile internet kullanabiliyorum

Türknet bu arada
  5. WASD

Knk int şu an sorunsuz çalışıyor. Kendi kendine düzeldi. Arada bu sorun çıkıyor sıkıntı internetin kendisindedir belki. Türknet kullanıyorum bu arada.
  6. WASD

Ethernet tarafında sorun olsaydı telefondan girebilirdim sanırım fakat dediğim gibi telefonda tarayıcılar dahil bazı şeyleri kullanamıyorum. Pc de ağ bağdaştırıcılarında kullandığım vpn devre dışı ethernet etkin oluncada internet çalışmıyor.
  7. WASD

Selamlar herkese. Modemin tüm ışıkları yanıyor. Pc de ağ ayarlarına girdiğimde sorun yok gibi gözüküyor. Ama interneti vpn ile kullanabiliyorum. Opera gx ve Chrome da denedim sonuc ayni. Tel de ise durum daha acayip. Vpn acmadan inatagram ve whatsapp kullanabiliyorum ama chrome da yine sorun...
Top Bottom