Arama sonuçları: *

1. B

Bilgisayarci sanirim beni dolandircak ne yapmaliyim

Bilgisayarcida 6 ay çalıştım muhtemelen bilgisayarına arıza tespit yaptılar 2 tane hdd vardı sağlığı yüzde 0 çıkınca bozuk değişmesi gerekiyor dedi. Ssd normalde ucuza geliyor 300 400 liradır alış fiyatı ama temizlemenin maliyeti yok zaten adamın karı kirası verilen fiyat normal. Muhtemelen 2...
  2. B

Mx550-mx450 laptop alınır mı?

Aldım hocam ama Acer aldım. Rtx 3050'li modeli 20k idi amazonda yanına ram taktim çok iyi oldu. Eğer alacaksan zaten 15 16k oluyor 5 6k daha koyup rtx almak mantıklı
  3. B

Öneri Max 16k laptop oneri

Online satış ve cs2 eu4 ets2 fm24 tarzı oyunlar için laptop arıyorum hangi laptopu almalıyım sizce?
  4. B

Yardım Acer gaming laptop alinir mi?

Amazondan şunu almak istiyorum online satış ve fm24 cs2 tarzı oyunlar için kullanıcam https://www.akakce.com/c/?s=1&v=10001&p=264531762&c=18101&g=315887709&f=%2Fr%2F%3Fpr%3D264531762%26vd%3D10001%26pg%3D315887709
  5. B

Hangi laptopu secmeliyim?

17.5k max
  6. B

O zaman gtx 1650 olanini alayım. Ağır oyunlar oynanmayacak zaten rami de sonradan upgrade eder
  7. B

Online satış ve cs2. Ets2, eu4, fm24 tarzı oyunlar için laptop arıyorum kararsiz kaldım onerilerinize de açığım. Gtx 1650...
  8. B

Mx450 ve 550 arasinda cok fark var midir?

15k bandinda laptop bakiyorum online satış ve cs2 ets2 fm24 eu4 tarzı oyunlarda kullanacagim tavsiye eder misiniz bu iki ekran kartlı bilgisayarlari? Sizin şunu al daha iyi olur diyebileceginiz onerilerinize acigim
  9. B

ne zaman gelir kaç güne?
  10. B

Bütçem max 15k bu fiyata mx 450 var ama 16 17k bandında mx550 var cs2 fm24 eu4 ets2 tarzı oyunlar oynayacağım laptopu da online siparişler için kullanacağım yani hem iş hem oyun ama daha çok iş odaklı olacak. Bu fiyat bandında şunu al daha çok işini görür diyeceğiniz önerilerinize de açığım...
  11. B

Panel değişikliği sonrası monitördeki çizgilenme

Merhaba arkadaşlar monitörümdeki problemden dolayı samsung ücretsiz garanti dahilinde panel değiştirdi ama renkler bana biraz soluk geldi ve en önemlisi monitörün yan tarafında çizgilenme var ve açık renklerde belli oluyor. Sizce ne yapmalıyım normal midir bu? https://imgyukle.com/i/ryeyHq
  12. B

Yeni ssd performans %97

İyi akşamlar arkadaşlar bugün eski bilgisayarıma kingstone 240 gb ssd aldım hdsentinel ile değerlere baktığımda sağlık%100 performans %97 gözüküyor bu normal midir? anakartım g31 es2l olduğu için ssd'den tam faydalanamıyorum 300 mb kadar yazıyor
  13. B

Çözüldü✓ 7k-10k arası laptop önerisi

Hocam açılmıyor link :( Zaten 144 hz olsun gibi takıntımız yok ağır oyunlar oynamayacağız. Film ve biraz oyun sadece
  14. B

Hocam öneriniz var mıdır
  15. B

İyi günler arkadaşlar f/p odaklı bu fiyat aralığında alabileceğim en iyi laptoplar hangileridir? 2 Tane buldum fakat sizler de öneri verirseniz mutlu olurum. 1.Laptop...
  16. B

Discord bağlantı sorunu giriş yapılamıyor

Hemen bakıyorum teşekkürler. 1660811848 Cloudware warp da olmadı maalesef.
  17. B

DDR2 anakarta RX 6400 takılır mı?

Bende q8400 ve gt1030 var. Apu kullanma planın yoksa birbirlerine denk parçalar alsan güzel olur
  18. B

İnternet türknet ve fiber. Güncelleme vb de yok zaten chrome veya uygulama üzerinde aynı hatayı alıyorum girmiyor. Modem kapatıp taktım farklı tarayıcıyla girdim ama yok 2-3 gündür bu şekilde. modem arayüzüne de girmeme izin vermiyor
  19. B

Çözümü nedir sizce? Garip bir problem var anlam veremiyorum
  20. B

İyi günler arkadaşlar resimdeki ss'de olduğu gibi giriş yapamıyorum discorda. Agar.io oyununda da yine disconnet hatası veriyor çözümü nedir?
Top Bottom