Arama sonuçları: *

1. Captain Pricee

Felsefe kategorisi gelebilir mi

Forumda ben ve @dutemo gibi felsefe konuşmayı seven bir insanlar var, bunun için "Konu Dışı" yerine "Felsefe" gibi özel bir kategori kullanabilsek çok güzel olurdu @Mehmet Yılmaz
  2. Captain Pricee

Sizce günümüzdeki insanlar mı daha zeki yoksa geçmişte yaşamış insanlar mı ?

Bence eskiden yaşamış insanlar çok daha zekilerdi şu an ne yapılıyorsa hepsinin temelini onlar attı, yazıyı ve tekerleği onlar icat ettiler ateşi onlar buldular, bence bizden çok daha ileri düzeyde bir zekaya sahiplerdi. Bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum en ufak düşüncenizi bile yazsanız...
  3. Captain Pricee

🔥İndirim GIGABYTE AORUS 1TB Gen4 M.2 SSD 1339 TL!!!

Bu fiyata 1tb 5000MB Okuma / 4400MB, alınır bence alacaklara hayırlı olsun https://www.itopya.com/gigabyte-1tb-aorus-nvme-gen4-m-2-ssd-5000mb-okuma-4400mb-yazma-/?__cf_chl_jschl_tk__=pmd_P3MGf6jMLmsbZG5E_NYDqf5HbT0lk1ybHKcAJuHhoz0-1635150493-0-gqNtZGzNAmWjcnBszQtl
  4. Captain Pricee

Grafik Tasarım için Monitör Önerisi

Dostlar Grafik Tasarım için monitör arıyorum, daha önce 2 kez konusunu açtım ama güzel bir cevap alamadım güzel önerilerinizi bekliyorum
  5. Captain Pricee

İnceleme ➤ Palit GameRock RTX 3070 TI İncelemesi

Selam Dostlar bugün Palit RTX 3070 TI GameRock İncelmesi ile karşınızdayım, kutunun içinden ekran kartı destek aparatı çıkmıyor o yüzden ben gidip kendim aldım. Kutunun tasarımı gerçekten güzel ışık yansımasıyla renkli görünüyor bu tasarımı beğendim ama kartla ilgili bir şey konulabilirmiş...
  6. Captain Pricee

Microsoft Flight Simulator Gamepad İle Rahat Oynanır Mı

Dostlar Microsoft Flight Simulator yüklemeyi düşünüyorum ama gamepad ile kolay oynanır mı aklıma takıldı sizce rahat oynanır mı yazarsanız sevinirim
  7. Captain Pricee

PC Building Simulator + DLCler alınır mı ?

Dostlar PC Building Simulator ve DLCleri alınır mı zevk verir mi ve parasına değer mi sizce ?
  8. Captain Pricee

Öneri MSI Optix MAG274QRF Alınır mı

Dostlar selam MSI Optix MAG274QRF almak istiyorum şu an elimde Asus TUF VG279QM var ikisini aynı anda kullansam bir sıkıntı çıkartır mı sorunu falan var mıdır yazarsanız sevinirim
  9. Captain Pricee

Öneri Her Türlü Oyun Tavsiyesi

Dostlar selam son zamanlarda oynayacak oyun bulamıyorum, lol ve dota hariç her oyunu oynarım ücretli ücretsiz fark etmez açık dünya oyunları tercihimdir onun dışında gamepad ve klavyeyle oynanabilecek her oyunu oynarım her türlü oyun önerebilirsiniz aynı zamanda birlikte oynamak isteyen varsa...
  10. Captain Pricee

Öneri Açık Dünya Oyun Önerisi

Selam dostlar, açık dünya oyunları oynamayı çok seviyorum ama çok fazla bu tarz oyun bilmiyorum. GTA 5 hariç açık dünya oyunu önerirseniz sevinirim ücretli ücretsiz fark etmez yeter ki güzel bir açık dünyaya sahip olsun.
  11. Captain Pricee

RX 6800 mü RX 6700 XT mi

Dostlar Ekran kartı alacağım ama hangisini alsam diye düşünüyorum aralarında fazla bir fark var mı GPU açısından 6800 daha önde diye biliyorum ama yine sormak istedim
  12. Captain Pricee

Öneri 10900K Termal Macun Önerisi

Dostlar arkadaşım 10900K için hangi termal macunu kullanmalı 500tl verebilirim yeter ki kaliteli olsun diyor önerileriniz nelerdir
  13. Captain Pricee

Valorant Takım İçin Oyuncu Arıyorum

Selam dostlar valorant takımım için oyuncu lazım daha önce bunun konusunu açmıştım şu an takımda sadece 3 kişi bulunuyor o yüzden takıma alım yapmam lazım mainim Sova ve KAY/O eğer gelmek isteyen varsa takıma gelebilir gümüş 2 ve altı olursa daha iyi olur rank uyumu açısından eğer düşünenler...
  14. Captain Pricee

Render ve Grafik Tasarım İçin Bu PC Alınır Mı ?

Dostlar Selam arkadaşım pc topluyor ama çok bilgili değil bir sistem kurmuş ama ben pahalı diye düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir sizce alsın mı ? (Elinde 10900K var) (Render ve Grafik İşleriyle Uğraşıyor) ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı veya RTX 3070 DUAL...
  15. Captain Pricee

Rehber 🔥 Cs Go Sunucusu Açarken Bilmeniz Gerekenler 🔥

Dostlar bugün ki konumuz CS GO Fun/Maç Sunucuları hakkında 7 yıllık CS GO Kariyerimin 6 Yılı Sunucu işleriyle geçti tabiri caizse bu konuda artık ustalaştım ve yaşadığım tecrübeleri yeni sunucu açacak arkadaşlara aktarmak istiyorum Cs Go Sunucularının belirli bir kitlesini yakalayabilmesi için...
  16. Captain Pricee

Öneri Bu SSD Alınır Mı Bir Sorunu Var Mı ?

Dostlar bu SSD alınır mı herhangi bir sorunu veya okuma yazma sıkıntısı var mı veya bunun gibi bir M2 SSD önerir misiniz 2 tane 1TB olabilir https://www.itopya.com/seagate-2tb-firecuda-510-nvme-m2-ssd-3450mb-okuma-3200mb-yazma-8/ 1624907059 veya bu...
  17. Captain Pricee

ROG Ryujin 360 ile 10900K ile uyumlu mu ?

Dostlar ASUS Rog Ryujin 360 RGB almayı düşünüyorum 10900K ile uyumlu mudur değilse o fiyatta aynı şekilde soğutacak bir sıvı soğutma önerir misiniz
  18. Captain Pricee

Barış Özcan'ı Başarılı Buluyor Musunuz ?

Dostlar Barış Özcan'ı başarılı buluyor musunuz bence çok zeki ve bilgi öğrenip öğretmeye açık bir insan faydalı bir youtuber
  19. Captain Pricee

Foruma Yaş Kısıtlaması Gelmeli

Cidden foruma yaş kısıtlaması gelmeli bu insanlar yüzünden forumda takılmak bile kabus oluyor gerek açılan konular gerek yazılan mesajlar dikkat çekmekten başka bir şey değil 14 yaş altındaki çoğu üye bu şekilde lütfen artık yaş kısıtlaması getirin
  20. Captain Pricee

Donanım Arşivi Forum İçin Yaptığınız Meme'leri Atın

DA Forum için yaptığınız Meme'leri atın dostlar ben başlıyorum
Top Bottom