Arama sonuçları: *

1. victreX

7800X3D ile Çalışacak Ekran Kartı Önerisi

1080p de kullanacağım onu söylemeyi unuttum 1712612166 7950X3D den güçlü olduğunu bilmiyordum nasıl oluyor
  2. victreX

7800X3D ile Çalışacak Ekran Kartı Önerisi

Önerilerinizi bekliyorum
  3. victreX

Laptop Yük Altındayken Kapandı ve Açılmıyor

söylemeyi unuttum içinde bataryası yoktu 2 sene önce şiştiği için sökmüştüm
  4. victreX

başka bir cihazın adaptörü ile denedim led ışık yanmadı
  5. victreX

Oyun açıktı 5-10 dk afk bırakıp gittim geldiğimde bilgisayar kapanmıştı. Acaba kapatıp unuttum mu diye düşündüm açmak istedim ama açılmadı. Adaptöründen çok az bir ses geliyor, arıza sesi mi normal sesi mi bilemedim. Her adaptörden çıkan sesi duyuyorum ama arkada saniyede bir tık sesi geliyor...
  6. victreX

Çentiksiz En İyi Telefon Önerileri

Satışta olan pop-up kameralı telefonlar; https://www.epey.com/akilli-telefonlar/e/YToyOntpOjMxO2E6MTp7aTowO3M6NjoiNDI3OTQ1Ijt9czo0OiJvemVsIjthOjE6e2k6MDtzOjc6InNhdGlzdGEiO319X3M6OToicHVhbjpERVNDIjs=/
  7. victreX

Kamera deliği neredeyse her telefonda var, s24 ultra gibi amiral gemileri bile bu tasarımı kullanıyor hala. Orta seviyeli pop-up kameralı telefonları 1-2 sene önce huawei çıkarmıştı sanırım ama sırf onun için de alınmaz bence, zaten google servisleri de yok.
  8. victreX

bu olabilir belki https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-12-pro-5g-256gb.html
  9. victreX

Maalesef o fiyatlarda çentiksiz bir telefon bulmanız zor
  10. victreX

Bu parçalardan oluşan bir sistem F/P olarak nasıl?

Bütçeyi biraz arttırıp ekran kartını 4070 super yapabilirim. Marka öneriniz varmı? 1708879981 Hazır sistemleri ucuzlatmak için hep biryerlerinden kısıyorlar gibi geliyor hocam pek içime sinmiyor
  11. victreX

Ekran kartı için mi
  12. victreX

İleride parçalarını yükselterek kullanmayı düşünüyorum ondan mümkün olduğunca kaliteli parçalar seçmeye çalıştım. Elimde SSD bulunduğndan listeye eklemedim. Fiyatı 59.500 TL'ye geliyor. F/P olarak nasıl? Parçalar fiyatını hak ediyor mu?
  13. victreX

F/P Mousepad Önerisi

Işıksız istemişsiniz ama düşünürseniz güzel bir mousepad. 2 Haftadır kullanıyorum memnunum. Işıkları da sorunsuz çalışıyor temassızlık vs varmı diye kontol ettim şaşırtıcı derecede f/p bir ürün...
  14. victreX

Rekabetçi oyunlar için ram önerisi

peki ddr5 1.4v bir ram alıp overclock ile cl değeri düşürülebilir mi
  15. victreX

32 daha iyi olur
  16. victreX

CS2, Valorant gibi oyunlar için ramlerde mhz mi cl değeri mi daha önemli? En düşük gecikme için ddr4 ram tercih etmek daha mı mantıklı olur? ddr5 ler in cl değeri çok yüksek
  17. victreX

4070 Ti ile darboğaz yapmayacak işlemci önerisi

7700 veya 7700x te beslerse onlar da olabilir
  18. victreX

4070 Ti ile darboğaz yapmayacak işlemci önerisi

1080p de 4070Ti'ı çok rahat besleyecek AMD işlemci arıyorum darboğaz 0 olmalı bu monitör ile kullanacağım.
  19. victreX

45-50 bin TL bandında sistem önerisi

2 fanlı 4070 super ısınma sorunu yapmaz mı
  20. victreX

45-50 bin TL bandında sistem önerisi

Uzun zamandan beri piyasayı takip etmiyorum 45-50 bin liraya hangi sistemler alınır? İşlemcide fazla takıntılı değilim ama ryzen olursa iyi olur.
Top Bottom