Arama sonuçları: *

• Users: Zzqie
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Zzqie

Blazer Mid Jumbo alınır mı?

2k-2.5k arası ayakkabı alacağım blazer mid jumbo düşünüyorum sizce alınır mı veya başka bir öneriniz var mı? (beyaz olması lazım)
  2. Zzqie

Öneri 1500 TL kablosuz bluetooth kulaklık önerisi

1500 TL'ye gündelik kullanım (müzik dinlemek vb.) için kulak üstü veya kulak içi f/p kulaklık önerebilir misiniz ?
  3. Zzqie

samsung s21 fe mi s22 mi

yaklaşık 18-20k bütçem var s21fe ve s22 arasında kaldım zaten şuanki telefonum iphone 6 olduğundan dolayı farkı hissederim ikisinin arasında ne farkı vardır hangisini almalıyım?
  4. Zzqie

Yardım Dolap uygulamasına güvenebilir miyim?

Dolap uygulamasından 630 TL'ye adidas ayakkabı alacağım kargo gelmezse kargodan farklı ayakkabı çıkarsa ne yapacağım dolandırılır mıyım? yardımcı olursanız sevinirim
  5. Zzqie

Öneri max 28k TL laptop önerisi

28k bütçem var laptop önerir misiniz?
  6. Zzqie

27-30 k laptop önerisi

render,çizim,tasarım için kullanılacak 27-30 k civarı bütçem var uzun ömürlü olursa süper olur önerilerinizi bekliyorum
  7. Zzqie

2k-3k arası nike ayakkabı önerebilirmisiniz

max 2-3k bütçem var genelde bol giyinmeyi seviyorum blazer mid tarzında birşeyler düşünüyorum ama kararsızım ayakkabı önerebilirmisiniz
  8. Zzqie

Öneri 7500-8000 TL arası telefon önerisi

max 7.5-8k bütçem var telefon önerir misiniz??
  9. Zzqie

Eskişehir’de Kulak deldirmek için önerebileceğiniz yer var mı?

Beyler ilk defa kulağımı deldireceğim hijyenik hatasız yapan önerebileceğiniz yer var mı şimdiden teşekkürler
  10. Zzqie

Öneri S21 FE mi A73 5G mi almalıyım

Yaklaşık 15bin TL bütçem var iyi bir telefon arıyorum şimdilik a73 ve s21fe modellerini buldum daha iyisi varmıdır ve sizce hangisini tercih etmeliyim?
  11. Zzqie

500 TL civarı 35-36 numara halı saha ayakkabısı önerisi

kardeşime 35-36 numara aralığında halı saha ayakkabısı arıyorum 500 TL'ye kadar çıkabilirim
  12. Zzqie

Razer Barracuda X mi HyperX Cloud II mi

Cs Go ve Valorantta hangisinde ses kasma daha iyidir hangisi alınır https://www.amazon.com.tr/dp/B00SAYCXWG/ref=asc_df_B00SAYCXWG1604923380000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B00SAYCXWG&linkCode=asn https://www.itopya.com/razer-barracuda-x-71-surround-kablosuz-gaming-kulaklik_u14897
  13. Zzqie

Çözüldü✓ Razer Deathadder V2 alınır mı

şuan fps oyunları için 500 TL civarına Razer Deathadder V2 den iyi mouse varmıdır
  14. Zzqie

Öneri 4-5k civarı monitör tavsiyesi verebilirmisiniz

240hz olabilir genelde valorant ve cs go oynuyorum 5000 e kadar bütçem var ufak aşabilirim
  15. Zzqie

Öneri 1200 TL ye alınabilecek güzel kulaklık önerisi

oyun odaklı ve müzik odaklı valorant ve csde iyi ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum 1200 TL ye kadar bütçem var
  16. Zzqie

3000 TL ips veya tn panel monitör önerisi

3000 TL tn ya da ips panel monitör arıyorum curved olmasın csgo valorant gibi oyunlar oynuyorum, 2k olması önemli değil.
Top Bottom