Arama sonuçları: *

• Users: 4RSL4NN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 4RSL4NN

2kupon yapacağım sizce nasıl(kupon tartışması yapmak sitede yasaksa bilmiyorum)

crystal pal.- m. city : ilk yarı dep. 0.5üst mila-lecce: ms1 luton-bournemouth : kg var roma-lazio: dep 0.5üst brighton-arsenal: ms2 dortmund-stutgard :kg var psg-clermont : ms1ve1.5üst düsseldorf-braunschweig : ms1 feyenord-ajax : ms1ve1.5üst manu-liverpool...
  2. 4RSL4NN

Acil para lazım kupon varsa atarmısınız

hesapta 400 para var 1-1.5k ya katlamam lazım 1hafta içinde yardım edebilcek var mı
  3. 4RSL4NN

Grizzone alışveriş yapamıyorum

grizzone'dan protein tozu almıştım daha önce fakat şimdi almaya çalıştığımda işlemi onaylamıyor bankayı aradım bizlik bi sorun yok alışveriş yapmaya çalıştığınız firmada sorun var diyor bu sorunu tek ben mi yaşıyorum başka yaşayan arkadaş var mı *bonus gold trink kredi kartı kullanıyorum
  4. 4RSL4NN

1000-1500tl bandında blue switch klavye önerir misiniz?

1500tl civarında mavi switch klavye önerir misiniz? büyük enter olursa sevinirim :) ***
  5. 4RSL4NN

Öyle bir şarkı yazın ki dinleyince 8-10 yıl öncesini hatırlayalım

Önerileri bekliyorum
  6. 4RSL4NN

Traş makinesi önerir misiniz?

sakal için kaliteli bi makine arıyorum kullandığınız veya önerdiğiniz makinalar neler
  7. 4RSL4NN

Ets2 oynarken dinlemelik şarkı önerilerinizi bekliyorum.

Arabesk şarkılar yazarsanız sevinirim
  8. 4RSL4NN

Assasins Creed in hangi oyununu indiriyim?

odyssey mi origins mi? 2side var gamepass'ten dolayı önce hangisini indirip oynamamı tavsiye edersiniz?
  9. 4RSL4NN

Çözüldü✓ RYZEN 5 5500U OVERCLOCK nasıl kapatırım

amd ryen 5 5500u işlemcili leptobum var işlemcimin temel frekansı 2000 fakat şuan 3-4snde bir 4000e çıkıyor tahminim fabrikada overclocklanıp çıktı bu overclocku nasıl kapatırım (cihazın daha uzun ömürlü olmasını istediğim için kapatmak istiyorum) **ryxen master programı çalışmıyor denedim**
  10. 4RSL4NN

Çözüldü✓ Test sonucu ile indirme hızım arasında 10katı fark var

speedtest yapıyorum 11mb/s download alıyorum fakat herahgi bir şey indirirken 1.7mb/s ile indiriyor sebebi nedir çözümü var mı?
  11. 4RSL4NN

Çözüldü✓ Leptopta ciddi(100+) fps farkı var sizce neden oluyor?

Pilde çalışırken asetto corsada 30fpsyi geçmiyor fakat şarja takınca 144 fps oluyor bu fark neden ne etkiliyor bu kadar (fps'ye steamden bakıyorum)
  12. 4RSL4NN

Çözüldü✓ ses veya parlaklık değiştirince ekranda görsel olarak bildirim gözükmüyor

ses ve parlaklık göstergesi gözükmüyor
  13. 4RSL4NN

Macfit güncel fiyatları nedir

Macfit aylık 3 aylık yıllık güncel fiyatları nedir Salon değiştirmeyi düşünüyorum gitmeye değer mi
  14. 4RSL4NN

Yardım RTX3050 Ekran kartı ile hiçbir oyunu açamıyorum???

Lol Csgo vs. açılıyor oyun fakat maça girdiğim gibi masaüstüne atıyor driverları güncelledim steamde dosya doğrulamayı yaptım fakat hiçbirşekilde işe yaramadı daha 1hafta olmadı bilgisayrı alalı FREEDOS olarak aldım sistem: ACER ASPİRE 7 a715-42g: rtx3050 ryzen 5 5500u 8gb 3200mhz ram 512gb...
  15. 4RSL4NN

Çözüldü✓ rtx3050 driverlarını güncelleyemiyorum

yeni pc aldım driverları güncellemek için nvidia'nın resmi sitesinden ekran kartımın en güncel driver'ını indirdim fakat kurmaya çalıştığımda bu driver desteklenmiyor gibi bir hata alıyorum sizce neden olabilir win10pro işletim sistemi ayrıca eklemek istedim steamden hiçbir şekilde oyunlara...
  16. 4RSL4NN

Steamden hiçbir oyunu açamıyorum

ets2 ve csgo açmayı denedim diğer oyunlardada deneyeceğim bu hatayı alıyorum csgo açılırken sistem özelliklerim: rtx3050 ryzen5 5500u 8gb 3200mhz ram win10pro
  17. 4RSL4NN

***YARDIM***Bilgisayarımdaki donma neden kaynaklı olabilir

Bilgisayarım yeni fakat sürekli donuyor bazen klasör açınca pencerenin belli bi kısmı yüklenmiyor veya googledan atıyo bir anda 8gb ram olmasına rağmen googledan sekme açınca bazen yetersiz bellek uyarısı alıyorum bana çok saçma geliyo bu uyarıyı almam win10pro kullanıyorum ondan olabilir mi...
  18. 4RSL4NN

Yardım ETS2 Oyundan Atma Sorunu

Oyuna giriyorum direk atıyor bazen hiç girmiyor yeni pc aldım yükledim oyunu açıp 2dk oynayamadım 3050 ryzen5500u 8gb ram sizce nedeni nedir ne yapsam düzelir (oyun dosyası bütünlük doğrulamayıda denedim olmadı)
  19. 4RSL4NN

//YARDIM //Bilgisayar boşta kaç gb ram kullanır

Windows 10pro yüklü 8gb ram takılı Arkada dc steam spotify açıkken kaç gb ram tüketir ortalama Anlık 4gb ram tüketiliyo şuan normal mi ayrıca işlemcim 5500u ve 3050 ekran kartı var fakar boştayken işlemcinin vramini tamamen kullanıyor bu durum normal mi 1668677452 anlık
  20. 4RSL4NN

Yeni leptop aldım sizce nasıl bi karar vermişim

Vatan bilgisayardan 2 yıl garantili olarak 14.500tl ye aldım Acer aspire 7 144hz ekran Rtx3050 Ryzen 5 5500u 8gb 3200mhz ram 1x8 512ssd İşletim sistemi yok içinde Rami eleştirebilirsiniz fakat ilerde bir tane daha 8gb ekleme yapıcam
Top Bottom