Arama sonuçları: *

1. B

🔥İndirim Starmaxx 16 inç yaz lastiği 1540tl

Millet 100 bin km yapmis lastikle geziyor, bunu alsin 0 lastik sonucta her turlu isini gorur
  2. B

🔥İndirim 🔥Lenovo L300 WL Kablosuz Optik Mouse 109TL 🔥

Bende var gecen hafta almistim, cok begendigim icin yine aldim.. akiyor resmen
  3. B

1280x960 cs go 2 siyah bar sorunu

arkadaşlar nivida ayarlarından tam ekran yaptım ama oyun içinde 1280x960 yaptığımda kenarlar siyahlaşıyor.. bu güne kadar yoktu böyle bir sorunumi daha önce başına gelen varmı
  4. B

Realfit f3 180 TL 🔥🔥

Kulaklik ses kalitesi baya düşük, konusurken ve muzik dinlerken biraz hissiyati kotu, ses eko yaptim ama boguk geliyor, bunu almaktansa biraz daha cikip ortalama bisey almanizi oneririm.
  5. B

❌İndirim Bitti! Hawk Gaming Chair Vade Farksız Taksitle Prime Amazon Kampanyası 🔥🔥🔥

hangisini alayım ya son fikir verin haydi 1.80 boy 75 kilo. boyun düzleşmesi var rahat olsun yormasın beni
  6. B

🔥İndirim ANC li Bluetooth Kulaklık vergi dahil 270TL aliexpress (Kukalık geldi)

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 240,62TL 50% İndirim | Pro 4 TWS kablosuz kulaklıklar kulaklık Bluetooth uyumlu Xiaomi iPhone Earbuds için Mic ile 5.3 su geçirmez kulaklık kulakiçi https://a.aliexpress.com/_oljxS2C bunla karsilastirsak hangisi alinir??
  7. B

🔥KZ EDX Pro bas kulaklık 34 TL🔥

Baska tavsiye varmi
  8. B

🔥İndirim 💥Ajazz Ak871 2.4G 650 Tl !!! STOKLAR GÜNCELLENMİŞ

Hysolung k68 vardi bende bununla ne farki var
  9. B

❌İndirim Bitti! Yeniden Stokta ✨️✨️ 95 TL 116 parça hassas tornavida seti

Benim daha once alisveris yaptigim hesabimdan satin aldim 94 tl denk geldi sagolasin
  10. B

🔥İndirim 1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Canon Yazıcı!

Bizi yilllarca iyi dolandirmislar, kartus parasi ver ver hic bisey anlamazdik
  11. B

🔥İndirim 1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Canon Yazıcı!

Kardes bu yazici murekkep tankli yazici degilmi? Bende hp vardi arizalandi cok memnundum, murekkep derdim yoktu
  12. B

cloud 2 tizz ses sorunu çözümü varmı ?

biraz araştırma yaptım anca bir neticeye ulaşadım. cs go oynarken cok ince bir ses geliyor metal sürtme cızırtısı gibi cok rahatsız ediyor. nereden düzeltebiliirm. şimdiden teşkkürler 1718140468 çözümü bilen varsa memnun olurum teşekkürer
  13. B

🔥İndirim 699 ₺ - GamePower Raijin Rainbow 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı

2 k butce icin ne alinir? Cloud 2 aldim iade etcem, berbat bi ses, konforsuz.
  14. B

HyperX Cloud 2 neden bu kadar kötü ?

Dunde benim elime ulasti bu kulakliktan gelen sesler bile esit degil, sol taraf daha kisik ses veriyor. Ses boyle kiytirik bir 50 liralik hoparlor gibi.. zaten muzik felan dinlenmez ama daha once kullandigim rampage drop plustan sonra cok pisman etti. Kafa kismi rahat degil, kulaklik pedleri...
  15. B

🔥İndirim Hyperx cloud 2 prime özel 1900tl

Cikmiyor hocam bana ya 1717709930 World card Buldum simdi satin aldim eyvallah
  16. B

🔥İndirim Hyperx cloud 2 prime özel 1900tl

Ben alayim diye bakindim da hocam taksit felan da olmuyor mu ya 3 taksit yapiliyodu onuda kaldirmislar
  17. B

🔥İndirim QP Bilişim Haziran İndirimleri

Kulaklik tavsiyesi lazim.. her ture acigim
  18. B

🔥İndirim Steelseries arctis 7x+ Wireless 3999TL

Pc icin alinabilir mi?
  19. B

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 7 Wifi 5.291 TL (Amazon Almanya)

Agirlik nasildir hocam? Kulak ici 7.1 varmidir ya? Gunde 1-2 saat oyun oynuyorum boyun agrisi var bende o sebeple hafif bisey ariyorum. Csgo frlan oynuyorum genelde
Top Bottom