Arama sonuçları: *

1. stereohearts

🔥İndirim Y9 Kablosuz Sarj Cihazı 99₺🔥🔥

10w ve ne idüğü belirsiz, direkt ana şaltere fırlatsam telefonu daha güvenli olur
  2. stereohearts

🔥İndirim Güneş Gözlüğü arayan bir göz atsın güzel ve indirimde

Mağazadan bakarak alın, buruna kulağa oturmazsa iadesi vs zor olur uğraşmaya gerek yok
  3. stereohearts

Tipim nasıl? (SSli) (2 fotoğraf birden)

Kral bilgisayar mühendisine benziyon 🔥
  4. stereohearts

Türkiyedeki F-16 pilotları ortalama ne kadar maaş alıyordur ?

180.000~~ ortalama
  5. stereohearts

🔥İndirim Philips Vücut Bakım, Hassas Bölge ve Vücut Tıraş Makinesi - BG5021/16 1699₺

Hayır, küçük demir ızgara var araya sıkışmasını engelliyor
  6. stereohearts

🔥İndirim Philips Vücut Bakım, Hassas Bölge ve Vücut Tıraş Makinesi - BG5021/16 1699₺

Beyler bundan alın mesh var, meshsiz makine kullanınca psss diye bi ses geliyo kanatırsanız aşağısını
  7. stereohearts

🔥İndirim Puma Roma Spor Ayakkabı 1048₺🔥😮

İş yerinde giyilebilecek bir ayakkabı, makul fiyat alınır
  8. stereohearts

❌İndirim Bitti! SEİKO 5 SKX SSK003K1 GMT OTOMATİK SAAT 13534 TL

Saat & Saatten indirimle 4k ya Skagen (sana göre zottirik tabi) aldım 1 ay önce engelle guzzummm 1717318708 Bu arada direk değil direkt
  9. stereohearts

OK yazma zahmetine girmeseydin paşam reaksiyon bıraksan yeterdi :D Fikirlere karşı argüman sunmadan kendince dalga geçerek cevap vermen de komik bu arada, diğer arkadaşa da engelleyeyim vs yazmışsın düzgünce sorduğu soruya bu da seviyeni belli ediyor. Beni de engelle guzzuuummm
  10. stereohearts

4k ya kinetik saat alırım daha iyi
  11. stereohearts

PC bozulsa garantiye götürsek ne yaparlar?

Havalar sıcak hocam ki ekstra olarak hava da almıyorsa sorun bence ortamdan ötürü. Açık bir ortama koyup test edin bence, fark varsa sıkıntı yok ama fark yoksa bi götürün temizlesinler
  12. stereohearts

Sizce gerçekten bana dua eder mi?

O sırada benim dolandırıcılara tavır:
  13. stereohearts

PC bozulsa garantiye götürsek ne yaparlar?

Macun yeniler fanları temizlerler belki, çözer büyük ihtimal. Hava almayan bir yerde mi pc? Duvar köşesi veya halı üstü gibi boğan bir yerde ise ondan ötürü de kendi egzoz ettiği sıcak havayı çekip kendini de ısıtıyor olabilir
  14. stereohearts

LCW part-full time maaş nedir

28 full 12-17 part, yemek ücreti 3120 part
  15. stereohearts

LCW parayı hem az veriyor hem de hiyerarşik olarak çok karışık ve herkes ondan bundan emir alıyor, aynı anda 6 tane belki 7 tane yönetici ile çalıştığını düşün öyle saçma bir yer. Biri bir şey diyor diğeri bambaşka bir şey yaptın diyelim iyi ama yapmadın diyelim neden yapmadın ben mi üstünüm o...
  16. stereohearts

LCW asla çalışılacak bir yer değil, şartları çok kötü. Mavi koton veya Zara’ya bi bak
  17. stereohearts

Kurtlu yeni dünya yedim bir şey olur mu?

Hayatın boyunca fark etmeden yaklaşık olarak 33.75 kilo böcek yemiş olacaksın, 7-8 gramını fark ettin bişey olmaz :D
  18. stereohearts

fana silah yağı döksek olurmu

Sonra koyulsun iyice asidik olsun işlevini kaybetsin ve fanı bozsun?
  19. stereohearts

🟣 YouTube'a yeni özellik geldi! Çok iddialı! 🔊

Kadın sesini daha iyi tanıyor düz Google mırıldanma ve YouTube da denedik ablamla. Benim ve arkadaşımın sesinden bulamadı ablamda ve diğer kız arkadaşlarımın denemelerinde buldu. Mümkünse sesinizi inceltip mırıldanmaya çalışın o zaman buluyor
Top Bottom