Arama sonuçları: *

1. tolga K

Yardım SLR KAMERAM İLE MONİTÖRÜ ÇEKEMİYORUM

merhabalar slr kameram ile bilgisayar monitörünün videosunu çekiyorum fakat video hareket sırasında çok bulanık oluyor neden olur veya çözümünü bilen varmı ?
  2. tolga K

Yardım XMP Profili Açınca Mavi Ekran

Merhabalar Sistemime Ram Ekledim önceden 2 slot ram vardı b2-a2 de takılı idi 2 slot daha ram ekledim b1-a1 olarak fakat XMP Açtığımda sistem sürekli mavi ekran düşüyor manuel ayar yapıyorum 5800-5600 de açılmıyor mavi ekran yiyor 5400 mhz yapınca açılıyor fakat ramlerden 1 tanesi çok yüksek...
  3. tolga K

Orjinal Type-c Adaptör önerisi

Uzun kullanımda nasıl olur bilmiyorum fakat ben 6-7 ay tab a7 de preo marka bir adaptör kullandım sıkıntı yaşamadım
  4. tolga K

Yardım DRAM hatası Xmp Profil Hatası

bugün dikkatimi çekti 6000mhz o.c yapınca ramlerden 1 tanesi 77-81 derece arası çalışıyor 4000 mhz düşürünce 37-41 arası çalışıyor dram2 olan ama hangi slottaki ram bilmiyorum
  5. tolga K

Çözüldü✓ 2000 TL 3000TL arası kulaklık önerisi varmı

Çok Uzun Süredir Kullanıyorum Kullanışlı Ve Şık Bir Ürün Özellikleride Çok Bi Bakmanızı Öneririm https://www.itopya.com/asus-rog-strix-go-24-71-surround-gaming-kulaklik_u9915
  6. tolga K

4000 mhz düşürünce çalışıyor onun üstünde mhz seçince sıkıntı çıkarıyor 5800 - 6000 mhz de açılmıyor bile açılışta dram ışığı yanıyor ve öyle kalıyor 5200mhz de çalılıyor ama ort 5dk sonra direkt kapanıyor banada 4 slotta dolu oldugu için sorun çıkarıyor gibi geliyor ama çözüm arıyorum bende
  7. tolga K

Anladım ama ilk ramlerim 1.5 yıldır 6000 mhz kullandım şimdi aynı ramleri uygun bulunca ekleme yapmak istedim 1694439233 Anladım fakat yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum 6000mhz olarak ekleme yaptıktan sonra sıkıntı oldu eskileri söküp sadece yenileri takıncada 6000mhz çalışıyor ama 4 rami...
  8. tolga K

Yok intel 12700k
  9. tolga K

Testleri yaptım yeni ramleri a2-b2 taktım test ettim hata almadım sonrada tüm ramleri taktım fail yazan resimdeki hatayı vermiş acaba eski ramdemi sıkıntı var yoksa hepsi bir olunca mı sıkıntı oluyor anlamadım akşamda sadece eski ramleri a2-b2 takıp test edecegim
  10. tolga K

evet öncekiler DDR5 6000Mhz 16+16 cl-40-40-40 xpg lencer rgb Model yeniside aynı sadece öncekinde v9,0 yenisinde v9,4 yazıyor
  11. tolga K

evet sadece yeni ramleri taktıgımda 6000mhz çalışıyor 1694361158 tamam bunu deneyeceğim
  12. tolga K

evet asus sitesinden kontrol etim güncel
  13. tolga K

Herkese Merhaba Arkadaşlar Bugün Sistemimi Ram Eklemesi Yaptım Normalde 16+16 DDR5 6000Mhz Ram Var Xmp Profili İle 6000Mhz Kullanıyordum Şimdi 16+16 DDR5 6000Mhz Ram Daha Ekledim Fakat Sistem Otomatik 4000 Mhz Olarak Ayarladı Ben Xmp Açtıgımda Veya Manuel Olarak Ayarladıgımda Ya DRAM Işıgı...
  14. tolga K

Yardım ARGB Fan Tavsiyesi Ve Uyumluluğu

Merhabalar xigmatek aquaris Plus Kasam Var Ve ARGB Fan Almak İstiyorum Fakat Aynı Fanlardan Sıvı Soğutmamada Takmak İstiyorum toplam 9 fan lazım 3 lü setlerden veya tek tek 9 adette ala bilirim not: sıvı soğutmanın fan kontrolü otomatik yapa bilmem için anakart'tan işlemci fan kısmına takmam...
  15. tolga K

Sizce Hangi Monitör öncelik renk doğrulugu 2023 nisan için

merhabalar video editi için monitör alacagım fakat kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım önceligim renk doğrulugu (srgb ve ntsc) değerleri önemli konu hakkında tecrübeli kişiler yardımcı olursa çok sevinirim NOT: ürünlerin fiyatlarına takılmayın dedigim gibi bana renk doğrulugu önemli 1...
  16. tolga K

Acer mi victus mu monster mı

valla ben abra a7 model kullandım 2.5 yıl bir sıkıntı yaşamadım ya ben çok şanslıyım veya teknolojik ürün kullanmayı çok iyi biliyorum
  17. tolga K

O zaman monster tavsiyem hem 144hz hemde 17.3” Bende abra a7 vardı 2.5 yıl kullandım bir sıkıntı yaşamadım ve ben hem oyun hem yayın hemde edit yaptım ama trust marka leptop soğutucu ile kullandım ve her ay bakım yaptım 6 ayda bir termal macun değişimi yaptım onuda belirteyim
  18. tolga K

Kardeşim öncelikle leptop şart mı ? Şart ise önceliğin ne olacak kullanım yönünde 1.oyun oynamak 2.iş amaçlı kullanım yani edit vb. 3.renk doğruluğu ne kadar önemli 4. Büyük ekranı olması lazımmı yoksa harici ekran felan mı kullanacaksın ?
  19. tolga K

Televizyon Öneri Konusu

Markaya güvenirmisin bilmiyorum ama Beko crystal pro b55 c 885 A Ola bilir fiyatıda bütçenize göre uygun Deneyimleme imkanı varsa tavsiye ederim NOT: bende evde bunun Smart tv olanını kullanıyorum ve 40” olanıda var 2 sinide aktif kullanıyorum
  20. tolga K

Rtx 3070 Ti̇ Si̇stem Topladim Si̇zce Bi̇r Sorunu Var Mi ?

İlginiz İçin Teşekkürler Şuan Sistem Bu Şekilde Kullanıyorum Ses İle İlgili Bir Kaç Sorunum Var Onun Dışında Sorun Yok Sesten Kastım Condenser Mikrofonun Sesi Onun İçin Ayrı Bir Konu Açacağım Teşekkürler.
Top Bottom