Arama sonuçları: *

1. Metin Kandemir

TP-LinkWifi Menzil Genişletici İnternet Sorunu

menzil genişletici bir şey aramıyorum hocam. İlk 1-2 hafta düzgünce kullanabildiğim ürünü yine aynı şekilde kullanmak istiyorum sadece. Beni lütfen yanlış anlamayın menzil genişletici önerisi adı altında bi konu açmadım farkındaysanız teknik bir sorun yaşıyorum. Durup dururken böyle bi sorun...
  2. Metin Kandemir

Çok çok uygun fiyata araştırmadan aldığım bi ürün oldu açıkcası. Eski monitörümü değerlendirmek için xiaomi mi stick tv bağlamıştım onu da mutfakta kullanalım diye bi sistem hazırladım. Wifi uzakta kaldığı için sürekli kopma sorunu yaşıyodum. İlk 1-2 hafta sorunsuz kullandım ancak şimdi kenarda...
  3. Metin Kandemir

amazon.com.tr sitesi üzerinden TP-Link TL-WA854RE N300 Mbps Wi-Fi Menzil Genişletici ürünü aldım. Telefondan uygulamasını indirim kurulumu yaptım ve 1-2 hafta süreyle sorunsuz kullanmaya başladım. Bir gün evde internetin sadece wifi dan çalıştığını ancak ethernet portu ile ana modeme bağlı...
  4. Metin Kandemir

İlk termal macun denemem nasıl

Termal macunu çok fazla kullanmak, soğutma performansını artırmayacağı gibi işlemciye ve anakarta zarar verebilir. Eğer taşma varsa taşan kısımları alıp soğutma bloğunu tekrardan yerine oturtabilirsin. Fazla macun çıkmadığını görürsen her şey yolunda demektir.
  5. Metin Kandemir

🔥İndirim T.Kuruyemiş Taze Hurma 64₺🔥🔥

iran hurması , iran mazafati, bağdat diyet hurma bunlar en uygun fiyatlı olanları. bu 3 ü arasında öneri olarak bağdat diyet hurması tercihimdir. hurma alırken parlak olmamasına dikkat edin genellikle glikoz şurubu basıyolar yapış yapış oluyor. yani kısacası parlak görünümlü olmayan daha mat...
  6. Metin Kandemir

🔥İndirim T.Kuruyemiş Taze Hurma 64₺🔥🔥

600 gr paket iran mazafati hurma diye geçiyor. satışı sanırım şu an 60-70 TL arası geçen sene 20-25 TL den satışı vardı
  7. Metin Kandemir

🔥İndirim 1Kg İran Hurması 87₺🔥

Bu hurma bağdat diyet hurma diye geçiyor bizde ki satış fiyatı 70 TL şu an. İran hurması parlak ve siyah olur satışı 80 TL. Nerden diye biliyosun diye soran olursa yıllardan beri satışını yapıyorum.
  8. Metin Kandemir

lian li argb kablosu

service manuelini indirip baktım ama özel olan bir kablo çeşiti değil aslında bi ucu sata 15 pin diğer ucu +5v ve Gnd 2 pinli soket aslında olması lazım ilginç.
  9. Metin Kandemir

lian li argb kablosu

https://www.trendyol.com/alfais/4597-sata-power-to-fan-cevirici-3-port-y-pin-pwm-coklayici-splitter-fan-kablosu-p-214903528 işini görür mü bilmiyorum ama sata to fan kablosu resimdeki
  10. Metin Kandemir

Mönitörümde sürekli bağlantısı kopuyor

iş yerimde ki güvenlik kamera kayıt cihazının bağlı olduğu monitörde de aynı sorun var. İçeride ki buzdolabı çalışmaya başlayınca 1-2 sn lik monitör kapanıp açılıyor. Kahve öğütme makinası çalışınca aynı şekilde kapanıyor. Büyük ihtimalle şebeke hattından gelen voltajda dalgalanmalar oluyor...
  11. Metin Kandemir

Call Of Duty Modern Warfare 3

steam kütüphanenden oyun içi dosyaların bütünlüğünü doğrula bakalım eksik bir dosya varsa otomatik olarak indirilecektir.
  12. Metin Kandemir

Resimdeki klavyenin modeli nedir?

https://www.amazon.com.tr/Razer-BlackWidow-Anahtarl%C4%B1-Dokunmatik-Ayd%C4%B1nlatma/dp/B08G58LVNF?th=1
  13. Metin Kandemir

Çözüldü✓ Chrome da youtube kasma sorunu

chrome gelişmiş ayarlar kısmında donanım ivmesini kullan diye bi ayar var. sende işaretliyse kaldır öyle dene. eğer işaretli değilse işaretle birde öyle dene bakalım fark olacak mı
  14. Metin Kandemir

🔴 Sizde şimdi CS2'de VAC Ban'mı yediniz? Valve büyük hata yaptı!

Aynen hocam açıldı hesap
  15. Metin Kandemir

ufaktan vac banları kaldırmaya başladılar.
  16. Metin Kandemir

CS2 DEN SEBEPSİZ YERE BAN YEDİM!!!

banları düzeltmeye başlamışlar cs2 twitter hesabında paylaştılar
  17. Metin Kandemir

https://steamcommunity.com/profiles/76561198874345704/
  18. Metin Kandemir

kaç yıllık hesabım vac ban yedi şaka gibi dün akşam nvidia güncellemesini kurdum sonrasında oyuna girdim acaba bundan dolayı mı banladılar ?
  19. Metin Kandemir

800-1000₺ bilgisayar masası önerisi

montaj usulüne uygun bir şekilde yapıldı arkadaşlar sıkılmamış vida yerine geçmeyen pabuç vs. yok. 160 cm masa sağa ve sola sallanıyor arkadaşlar ileri geri de bi sallanma yok. burada insanları yanlış yönlendirmeyin diye yazıyorum sadece
  20. Metin Kandemir

800-1000₺ bilgisayar masası önerisi

aynı ölçülerde bende de aynı masa nasıl sallanma olmuyor sizde ? langır lungur sallanıyor masa. duvara sabitledikten sonra sallanma sorunu geçti bende
Top Bottom