Arama sonuçları: *

1. O

Yardım APK YÜKLERSEM IMEI GİDERMİ ?

Teşekkürler hocam
  2. O

Yardım APK YÜKLERSEM IMEI GİDERMİ ?

Merhaba arkadaşlar elimde yurt dışı Xiaomi telefon var mesela telefonu sıfırlayınca IMEI gidiyor tekrar yüklenmesi gerekiyor APK uygulama yuklersemde gidermi bilgisi olan varmı
  3. O

Yardım Hisse senedi gözükmüyor

Merhaba arkadaşlar işbankası üzerinden hisse senedi aldım cumartesi günü almada sıkıntı yok ama satışa bastığım zaman yatırım hesabınızda satış talimatı verebilecek herhangi bir hisse senedi bulunamadığı diye hata veriyor neyi yanlış yapıyorum hesap annemin adına 18 yaş üstüde
  4. O

Yardım Bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden

Beyler bu video ile yaptım . Ama en sonda geliştirici seçeneklerini açmam gerekiyor açılmıyor ne yapmalıyım
  5. O

Samsung Galaxy grand prime
  6. O

Bilmiyorum sıkıntı orda
  7. O

Arkadaşlar dedemin telefonuna format attım açıldığı zaman Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihaza senkronize edilen bir Google hesabı ile oturum açın diyor ama. Ben hesabı bilmiyorum YouTube dan denedim yapamadım ne yapmalıyım yardım edin
  8. O

Yardım Modemi 5 GHZ yaptım internet gitti Yardım

Kendim yapamaz mıyım
  9. O

Yardım Modemi 5 GHZ yaptım internet gitti Yardım

Arkadaşlar interneti modem arayüzden 2.5 GHz den 5 GHZ yaptım internet gitti wi-fi den adı falanda gözükmüyor ne yapmalıyım
  10. O

Rc araba ESCye ne kadarlık batarya takmalıyım

Batarya 18V 3000mah benim sorum bu bataryayı ESC ye fazla gelirmi bağladığım zaman yakarmı
  11. O

Rc araba ESCye ne kadarlık batarya takmalıyım

Merhaba arkadaşlar rc arabaya https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/6-12v-2s-4s-esc-320a-esc-fircali-esc-gemi-tekne-motor-hiz-kontrol-karti-cihazi-motor-kontrol_pdp_763676298 Bu esc yi bağlamayı düşünüyorum ama bende 18V lik batarya var bu esc ye fazla gelirmi
  12. O

Steam An itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları Hatası

Nasıl yani anlamadım ben ödemeyi iş Bankası kartı ile yapicam bu hatayı veriyor
  13. O

teknik bir sorundur dedim birkaç gün sora geçer dedim 2 hafta geçti hayla aynı hatayı veriyor
  14. O

Merhaba Arkadaşlar Setam dan oyun alıcam ama karşıma An itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz. Yaşattığımız rahatsızlık için özür dileriz. diye hata veriyor ne yapmalıyım
  15. O

Telefonu Şarjda kullanmak bataryaya zarar verirmi

Merhaba arkadaşlar telefonu şarjda kullanmak bataryaya zarar verirmi kimileri verir diyo kimileri vermez diyo
  16. O

Yardım Bu hata neden oluyor

Merhaba arkadaşlar arkadaşımın bilgisayarından bu hatayı alıp duruyorum diyor çözümünü bilen varmı
  17. O

Yeni aldığım laptopun ekranında sorun var

Haklısın ama görüntü anlamında çirkin duruyor bi sorum daha olcak bu zamanla büyürmü yoksa bu şekilde kaldırmı
  18. O

Işik sızması benim eski laptopumdada vardı zamanla büyüdü ve ekranın yarısını kapladı bundada aynısı olsun istemiyorum
  19. O

Ne yapmalıyım 1641992160 Buda farklı açılardan çekilmiş resimleri
Top Bottom