Arama sonuçları: *

1. M

3080 ti alabilen var mı ?

3080 ti kartına baktım satan hic bulamadım. Sonra ince hesapta 5 6 kart vardı ama stok yoktu. Alabilen oldu mu en ucuz ve en pahalı iaç aldınız ?
  2. M

Anakart üzerindeki parçalar ?

Arkadaşlar bu parçanın ismi nedir ? Bir diğer sorum ise bilgisayarimda wifi ye baglanabiliyorum. Buna gore anakartim kesinlikle wifi destekliyor degil mi ? Hazir sistemden almistim. Ancak herhangi bir usb veya anten yok. Bu parca sagliyor olabilir mi wi fi yi ? 1620145742 Sanırım ağ kartıymış ...
  3. M

Rog Strix B450 F Gaming II 5600x ile Çalışır mı?

Bende aynı durumdan muzdaribim . BIOS güncellemesi ile zen3 5000 serisi desteği geldi. Ancak fabrika çıkışlı olmaması sebeiyle bir performans düşüklüğü olabilir mi ? Bir fark olur mu bilmiyorum ?
  4. M

ASUSROG STRIX B450-F GAMING II, Ryzen5 5600X için(bu sistem için) uygun olurmu ?

O zamanki fiyatlarına göre: NVIDIA RTX 2060 ya da NVIDIA RTX 3060 ( Özellikle 3060 için PCle 3 watt gücü yeterli olur mu ? ) AMD Ryzen 5 5600X ( Özellikle bu işlemci için uygun olur mu ? ) ( BIOS güncellemesiyle gelmesi , fabrika çıkışlı olmaması performans kaybına neden olur mu ? ) Bütçem çok...
  5. M

Bilgisayar parçalarını uzun vadede bir araya getirmek sorun olur mu ?

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. Uzun uğraşlar sonrasında babamı ikna ederek bilgisayar alma sürecine girdim. Lakin durumumuz çok müsait olmadığı için parçaları tek tek uzun vadede toplayacağım. Örneğin bu ay işlemci ucuzsa onu , diğer ay ram ucuzsa onu alacağım. Bu bir sorun çıkarır...
  6. M

NVDIA GT720 ekran kartına hangi PSU

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım 2016 model Asus Desktop Pc icinde intel i3 4170 ve nvdia gt720 var. Icerisinde acbelin 350w bir psu su vardi ve onu desgistirmem gerekli sizce sistemin performansini oldugundan dusuk almamam icin hangi psu lari almaliyim. Marka model belirtirseniz cok sevinirim...
Top Bottom