Arama sonuçları: *

• Users: Bertancan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Ekran kartı fanı tıkırtı sesi çıkartıyor

Merhabalar format attıktan sonra ilginç bir sorunla karşılaştım. Ekran kartımın fanlarının hızı artınca sanki kabloya sürtünüyormuş gibi ses geliyor. Hiçbir şeyle temas etmiyor ama kontrol ettim zaten formattan sonra oldu donanımsal bir şey olduğunu sanmıyorum. MSI afterburnerdan fan hızını %60...
  2. B

i7 11700 RTX 3070 Ti FPS değerlerim normal mi?

Merhaba, Sistem parçalarım : İ7 11700 3070 ti 16gb ram 8x2 Valorantta tur başlarında 280-320 civarı FPS alırken çatışmaya girdiğimde A ya yada B ye girerken 230-270'e kadar düşüyor Bazen çok abartı çatışmalar olduğunda 200 e kadar düşüyor. Değerlerim normal mi? Ayarlar 2k çözünürlük full...
  3. B

Mavi ekran hatası alıyorum

Yaklaşık 1 hafta önce açılışta mavi ekran hatası aldım minidump dosyalarına girip baktığımda 2 dosya vardı ama ben sadece 1 defa mavi ekran yemiştim. Sonrasında konu açtım ekran kartıyla alakalı olabileceğini söylediler DDU ile driverını silip kurdum. 1 haftadır sorun yoktu ama bugün aynı...
  4. B

Çözüldü✓ Kasadan çıt sesi geliyor.

Merhabalar kasamdan sürekli 5 10 dakikada bir çatırdama tarzında çıt çıt sesleri geliyor. Kasam Asus TUF GT501. Ağır ve sert bir kasa olduğu için genleşme sesi olabilir mi? Çünkü kasanın üst yada ön tarafına hafif bastırınca da aynı çıtırdama sesi geliyor bu yüzden genleşme olabileceğini...
  5. B

Mavi Ekran Aldım Yardımcı Olurmusunuz

Merhaba. Bugün bilgisayarı başlatırken mavi ekran yedim ardından bilgisayar normal bir şekilde açıldı. Minidump dosyalarıma girdiğimde ise 2 adet dosya vardı biri bugüne aitdi biri 2 gün öncesine. Ama bilgisayarımı aldığım günden beri ilk defa mavi ekran bugün yedim. Minidump dosyaları: 1...
  6. B

Coil Whine Sesi kulaklığa yansıyor.

Merhabalar birkaç gün önce sistem satın aldım daha yepyeni ekran kartında coil whine var. sadece coil whine olsa sıkıntı etmeyeceğim ancak şöyle bir durumla karşı karşıyayım : Coil whine sesi artınca kulaklığa cızırtı gelmeye başlıyor. Örneğin lolde sınırı kaldırıp 400 500 fps aldığımda...
  7. B

PC Hocası GG70 Birkaç problem yaşıyorum yardım edin lütfen!

Merhabalar. Perşembe günü PC Hocası GG70 aldım. Dün bana ulaştı. Bir kaç problem yaşıyorum. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. 1. Sorun: World of Warcraft oyununu yaklaşık bütün gün indirdim. Oyuna girdikten yaklaşık 30 saniye sonra oyun ERROR verip atıyor. ERROR un dosyasını buldum fakat...
  8. B

Windows 10 Oem Key Tavsiyesi

Merhaba bilgisayarım bugün geldi windows 10 etkinleştireceğim oem key satan güvenilir yerler tavsiye edebilir misiniz?
  9. B

Yardım Asus Rog B560 F Argb Bağlama

Merhabalar. Yakın zamanda bilgisayar aldım bugün geldi. Ekran kartı montajını yaptım altına Cooler master elv8 destek çıtasını takacağım. Fakat Anakartımda Argb kısmını bulamadım internette bu modelde olduğu söyleniyor ama yerini bulamadım yardımcı olur musunuz?
  10. B

Yardım Bu Sisteme 650W PSU Yeter mi?

Merhaba. Aşşağıda gördüğünüz sisteme 650W PSU yeter mi? İŞLEMCİ: INTEL Core i7-11700 2.5GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 14nm İşlemci × 1 ANAKART: ASUS ROG STRIX B560-F GAMING WIFI 2933MHz(OC) DDR4 Soket1200 M.2 HDMI DP ATX Anakart × 1 EKRAN KARTI: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3070 Ti...
  11. B

Yardım Asus ROG RTX 3070 Ti Destek Çıtası gerekli mi?

Merhabalar. Sizce Asus ROG RTX 3070 Ti Destek Çıtası gerekli mi? Eğer gerekliyse öneri yaparmısınız hangi çıtayı almalıyım konusunda.
  12. B

i7 11700 RTX 3070 Ti'a darboğaz yapar mı?

Merhabalar. Yaklaşık 2 gün önce PC hocasının çıkardığı 3070 ti sistemi aldım içinde i7 11700 bulunuyor. Aklımda hala birkaç soru var bunlardan biri bu işlemci RTX 3070 Ti a darboğaz yapar mı? Birde bu işlemci bir amd ryzen 7 5800x etmesede sizce yinede yeterlimi? İleriki zamanlarda yayın yapmayı...
  13. B

3070 ti sistem toplama

https://www.gaming.gen.tr/urun/82872/pc-hocasi-gg70-intel-i7-11700-asus-rog-strix-rtx-3070-ti-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ merhabalar. linkteki ürün iyi mi? sizce psu dan dolayı ve işlemci yüzünden kararsız kaldım sizce iyi mi??
  14. B

Steelseries Arctis 9 wireless alınır mı? Başka kulaklık tavsiyeniz var mı?

Merhabalar, Arctis 9 wireless almak istiyorum. Özellikleri mükemmel tasarımı da gayet iyi. Ama takıldığım 2-3 nokta var. Bundan önce Corsair void elite wireless almıştım dip ses problemi vardı. Arctis 9 wirelessda da böyle bir problem var mı? Bir de internette şikayet vara baktığımda bütün...
  15. B

Pc toplama tavsiyesi

Mehaba yakın zamanda pc toplayacağım. bütçeme göre 2 tane kasa buldum : 1.si: 2.si : COOLER MASTER TD500 4 adet ARGB Fanlı TEMPERED GLASS Kasa AMD Ryzen 5 5600X 4.6GHz 6/12 Çekirdek İşlemci GSKILL 16GB (2 adet 8GB) 3200MHz Bellek MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Anakart MSI RTX...
  16. B

RTX 3070 Tİ duyuruldu fiyatı ne olur

Merhabalar. Birkaç youtube kanalı 3070ti'ın çıkacağını duyurdu. Benim merak ettiğim kısmı fiyatı. Haziranda çıkıcak diyorlar. Çıktığında fiyatı şuanki fiyatlar gibi abuk subuk gibi bir fiyattanmı satılır? Yoksa önce daha düşük bir fiyattan başlayıp stokları azaldıkça zamanlamı fiyatı artar.?
  17. B

RTX 3070 R7 5800X sistem nasıl?

Merhabalar. Bu sistem nasıl?
Top Bottom