Arama sonuçları: *

1. 1

Hot wheelslerim değerli mi

quick n sik dışındı hepsi gerçek hocam ayrıca bunlar kaç liradır tahmininiz biliyormusunuz
  2. 1

Kutuları var hocam hasar vermeden açtım bazılarını değerlimidir arabalar?
  3. 1

Arkadaşlar gördüğünüz şekilde için de lambo veneno, pagani huayra 17, chevy impala, nova 66, jaguar f type 15 , ford gt lm, 2013 viper, quick n sick, ve ismini bilmediğim arabalar var anlayan biri değerlerini söyleyebilir mi
  4. 1

Pycharm değişkeni hatalı algılıyor

örneği almadım kendi bildiklerimle yazıyorum
  5. 1

Pycharm değişkeni hatalı algılıyor

Arkadaşlar yeni başladım böyle bir hata alıyorum nedenini anlayamadım
  6. 1

Hoi 4 stability arttırma

Hoi 4 stabilityi nasıl arttırabilirim şuanda %0 ve ne yapacağımı bilmiyorum faşist parti %40 falan
  7. 1

Tlauncher açılmıyor Tekpi vermiyor

Aç Kapa yaptım olmuyor görev yöneticisindede yok ayrıca silip tekrar yüklemeye çalıştım şöyle bir şey çıkıyor
  8. 1

Tlauncher açılmıyor Tekpi vermiyor

TLauncher çift tıklıyorum, yönetici olarak çalıştırıyorum amam açılmıyor görev yöneticisinde de gözükmüyor silip tekrar yükledim olmadı, java güncel
  9. 1

İ5 1035G1 100 de 100 kullanıyor ve 1.19 ghzde çalışıyor

Merhaba, bundan yaklaşık 6 ay önce bir laptop aldık laptopun işlemcisi i5 1035G1 modeli işlemci normalde 4 çekirdek 8 mantıksal işlemci ancak bugün bir şey oldu ne oldu bilmiyorum görev yöneticisinde 1 mantıksal işlemci 1çekirdek gösteriyor. Sistem yapılandırmasında da en fazla 1 işlemci oluyor...
  10. 1

Minecraft dünya nasıl aktarılır

arkadaşlar bir dünyam vardı çok gelişmiştim ve o dünyayı yaratıcı modda farklı bir dünyaya aktarmak istiyorum ne yapmalıyım java 1.16.5 kullanıyorum nasıl yapacağım
  11. 1

Tlauncher 1.17 sorunu

işe yaramadı aynı sorunu alıyorum 1622144359 sıkıntısız ama snopshotlar olmuyor 1622145131 tam olarak ne dediğinizi anlamadım
  12. 1

Tlauncher 1.17 sorunu

Nasıl edebilirim
  13. 1

Tlauncher 1.17 sorunu

Arkadaşlar merhaba ben snapshot 1.17pre 1 i açmaya çalıştım ama şöyle bir şey söylüyor:error a jni error has occurred please check your installation and try again tamam bastıktan sonra a java explacions has occuredsebebi nedir nasıl çözebilirim
  14. 1

Yardım Bilgisayara virüs mü bulaştı

Arkadaşlar büyük ihtimalle virüs bulaştı Antimalware service excatibule 1 gb ram kullanıyor minecraft education edition kısayolu aniden masaüstüne geldi ve bilgisayar açıldığında 3 tane fala komut istemi açılıp kapandı ayrıca dün java indirdim windows güvenlik duvarı virüs dedi ama javayı...
  15. 1

Telefona virüs bulaştı bilgisayara bulaşırmı

dün bir mesaj geldi adidas ayakkabı çekilişi yapıyormuş diye annemde basmış sonra ben siteyi taratttım sitede fishing varmış babam telefondaki virüsü temizledi ama virüslü telefonun whatsapp web ini kullanıyorum bilgisayara virüs bulaşırmı
  16. 1

r3 3100 overclok yapılır mı?

var hadi dene ve fotorafını at bu arada yangın çıkarsa ben sorumluluk kabul etmiyorum
Top Bottom