Arama sonuçları: *

• Users: Smootex
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

1050ti ve gt730 Aynı sistemde çalışırmı

Gtx 1050ti Kullanıyorum ve eski bilgisayarımdan gt730 söküp yeni bilgisayarıma taksam gt730'dan görüntü alabilirmiyim . Amaç Fps Almak Değil Görüntü Almak çift monitör yapmak istiyorum ama 1050ti'a uygun DVI kablom yok dönüştürücü kullanıyorum 2. monitörü'de gt730'a takabilirmiyim ?
  2. S

Mavi Ekran DMP Dosyama Bakarmısınız Oyundayken Durduk Yere Mavi Ekran Yiyorum

https://dosya.co/6izcdibesb2t/Desktop.rar.html DMP Dosyam Burda . Az Önce yine Yedim hepsini attım direkt . teşşekür ederim
  3. S

Kullanılabilir Ram Miktarı Sorunu!!!!

16gb ram'İm var sıkıntısız şekilde kullanıyorum ama bilgisayarı kapattıyorum sonra fişten çekioyorum geri açtığımda 8gb kullanılabilir oluyor . 16 hala gözüküyor ama 8 kullanılıyor . format atıyorum düzeliyor sonra tekrar fişten çektiğimde tekrar 8 oluyor . fişten çekmesem sıkıntısız açılıp...
  4. S

Telefonum ana kamerası

Telefonum Redmi note 11s Ana kamerası 108mp ama yinede özellik olarak ayrıyetten 108mp özellik var o nedir ? Normal Fotoğraf Modunda mı Daha iyi çeker yoksa 108m modunda mı ?
  5. S

Ortalama 5000TL telefon önerisi

Redmi 8 telefon kullanıyorum ama kamerası çok kötü yakın zamanda kuzenim GM 22plus aldı ve kamerası çok hoşuma gitti ondan esinlenerek bende GM 22plus veya pro almayi düşünüyorum 108mp kamerasi var . Sizce alyımmı ? Bu fiyat aralığında en iyi kameraya sahip telefon ne alabilirim yardımcı...
  6. S

PS3 3 Gta V Müzik Ekleme

Ps3'um var ve GTA V ' de Kendi Müziklerimi Dinlemek İstiyorum Böyle Bir Şey Varmı ?
  7. S

Hava sogutucum anakarta zarar verirmi ?

Anakartim B450s2h ve Gametech Freezer hd3.0 almak istiyorum anakartima zarar verirmi ? Eğermi ? Bükermi ? Çok ağır çünkü
  8. S

Soğutucu almayı düşünüyorum hangisini alayım ?

Açıkçası Gerçekten Böyle Harbi havalı Duran bir soğutucu istiyorum . Snowman X6 gibi 3 fanli havalı Duran ışıklı bsy istiyorum aklımda snowman X6 ve gametech frezer hd3.0 var hangisini alayım ?
  9. S

Clash Of Clans'da Neden Klan Açmalıyız ?

Neden Kendi Klanimizi Kurmalıyız ? Madalya desem başka klandada veriyor. Bağış desen başka klanda atıyor . Klan oyunları desen başka klandada var . Not : 8 köyüm var Klanim 3 level yeni açtım . İsmi : OnTheWorld Bugün aklıma neden açtım ki sorusu geldi o yüzden soruyorum
  10. S

PS3 Fan Hızı %35 Zararlımı?

Ps3'um var . webman yükleyip fan hızı %35 yaptım . Bı zararı varmıdır . Bide %90 yapsam bı zararı olurmu sesi düşünmeyin sadece zararı varmı onu merak ediyorum . Şimdiden teşekkürler.
  11. S

Öneri Uncharted Serisine Baştan mı Başlamalıyım Yoksa Direk 2'denmi ?

Not Daha Önce Hiç Oynamadım Nasıl Bir oyun En ufak fikrim yok zevk alcakmiyim bilmiyorum . Sizce napmaliyim . Uncharted 1 grafikleri kötü gibi görünüyor . İlk oynamaya 1 den başlayıp grafikler yüzünden bırakmak istemiyorum . Sizce napmaliyim ?
  12. S

Ps3'e PSN'den Uncharted 3 indirdim (4gb) ama

PSN Uncharted 3'ü indirdim . Sürüm Kısmında Tam Sürümü Seçtim ve 4gb zaten orda aklıma şüphe düştü ama indirip kurdum güncellemememi istedi 500mb'lik güncellemeyi yaptım ama oyun hala güncelleme hatası veriyor .
  13. S

PS 3 Koluna Titreşimden Zarar Gelir Mi?

Oyun kollarının titreşim özelliği açık ve call of duty gibi oyunda haliyle çok titriyor . Bu titreme ömrü kısarmı . Yani en ufak bi zarari varsa kapaticam . Titremenin zararı varmı . Sürekli titremeye baz alırsak
  14. S

gt730(4gb gddr3)+e5300 vs 8600gt+e6550 Sizce Hangisi?

Eski Bilgesayarım 8600gt(1gb)+e6550'di ve csgo,zula oynanıyordu şimdiki bilgesayarım gt730(4gb gddr3) + e5300 pentinum işlemcim var . bu Bilgesayarım Daha iyi olduğunu düşünüyorum ama csgo 1fps zula 22fps alıyorum kasım kasım kasılıyor . iki pc'de ram miktarı aynı . Ha Bide Eklemem gereken...
  15. S

ETS 2 Save dosyası sürüm

ETS 2 sürüm 1.36 lakin ben en son sürüme geçmek istiyorum 1.43 olsa gerek . Fakat Save imi orda nasıl kullanabilirim yani saveime çok emek veridm gitsin istemem
  16. S

Laptop vs leri hangisi daha iyi

https://www.hepsiburada.com/dell-vostro-3515-f6264-amd-ryzen-5-3450u-8gb-256gb-ssd-radeon-vega-8-vga-156-fhd-ubuntu-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000TC9SU?magaza=Sepetist&url_src=and-product-detail Vs https://ty.gl/ln2nmtmjqd
  17. S

6k bütçe ile laptop teşekürler

Kullanım amacım ödevlerim ve çok nadir oyun . GTA V oynuyorum genellikle ona göre laptop olursa güzel olur GTA V rahat oynatsin bütçem 6k ama 6100 + 6150tl falanda olabilir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  18. S

RGB Programi işlemci fanı arıyorum

RGB Prograi işlemci fanı arıyorum
  19. S

Aerocool Air Frost Plus Fixed RGB 12cm Fanlı

Aerocool Air Frost Plus Fixed RGB 12cm Fanlı Fanını çok beğendim Ama İyi Soğutmuyormuş AMD'nin Stok Fanı var sizce stok fanından iyi midir? ?
  20. S

Aerocool Air Frost Plus Fixed RGB 12cm Fanlı,

Aerocool Air Frost Plus Fixed RGB 12cm Fanlı Fanını çok beğendim Ama İyi Soğutmuyormuş . Sizce Soğutması Nasıl Yeterlimi 2200g pro işlemcim olacak oc olmayacak eğer bunu almassam gametech freezer hd 3.0 alcam sizce hangini alayım
Top Bottom