Arama sonuçları: *

• Users: KadirSvn0
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Borsa ile ilgili bir soru

Selamün aleyküm öncelikle Bi arkadaş bana ikide bir soruyor örnek 1000dolar lık eth aldı şuan 100 dolar arttı ona ne kadar gelicek kaç dolar yada eth yarısını aldı cevaplarsanız sevinirim
  2. K

Ps4 için lan kablosu önetisi

Ps4 için bi tane lan kablosu alıcam aşşada görünümü var 11 veya 10 metre veya daha fazlası bile olur çok arkada wifi arayan herkese teşşekürler
  3. K

Öneri 800 TL İkinci El Ekran Kartı Önerisi

800 TL butçem var eğer 100tl ile arada çok fark olur 100 TL için değer derseniz 900 TL de olur 2 elden düşünüyorum bu fiyata en iyi ne alabilirim acaba ?
  4. K

Sharkoon TG6 Kasada Kabloyu Anakarta Bağlamadan ARGB Kullanabilir miyim?

B450 Anakart alıcam ama Auros Elite ile Gaming X ve Asrock pro4 Argb destekliyor bende Bunlari alıcağima Tomahawk alirim daha ucuz ve daha iyi vrmleri var ama ben Sharkoon Tg6 kasasını aşşağidaki fotodaki argb gözüksub gibi istiyorum acaba reset tuşunda ayni aşşağidaki gibi kullanabilirmiyim ...
  5. K

Öneri Btc 5k yatırırsam ne kadar olur

Tahmini soylüyorum örnek 5 k yatirdim btc ye gene btc gene 60k yükseldi 35 den sizce kaç bin TL olur tahmini soylüyorum ne söyleselerseniz kabul sizcden kahin olmanizi isemiyorum
  6. K

Sizce Eth 10.000 koysam Yıl sonu 50k olur mu ?

Sorum yukarda yıl sonu bu kadar olur mu ?
  7. K

Öneri Sizce Btc 10.000 TL yatırılır mı?

10.000Tl var şuan bende ve bunu bir yere yatırmak istiyorum sizce Eth yükselir mi ? Yoksa Btc ye mi yatırmalıyim.Eth çok düştü 0.5 eth şuan alabilirim direk ama sizede sormak istedin bu yılin sonuna kadar sizce nereye yatırmaliyim ?
  8. K

Gigabayt auros b450 elite v2 vs v1

Giabayt b450 auros elite v2 modelimi yoksa v1 modelimi daha iyi ? V2 model v1 model göre daha ucuz nedeni nedir ?
  9. K

Linkteki Dualshock orjinal midir

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-4-v2-gamepad-yeni-nesil-kol-kirmizi-yenilenmis-p-HBV000003Y9FF?magaza=CRKTEKNOLOJ%C4%B0 Linkteki dualshock orjinalmidir.2.elden kol alsam ne gibi sorunlar çıkar?
  10. K

Gigabayt B450 Auros Elite argb fan takma

Gigabayt B450 Auros Elite v2 model anakart var 2 tane argb giris varmis.Msi mag forge 100r kasa da 2 önde tane Argb fan kabloları alıp nereye takman lazım fanlar yazilim ile kullanabilmem icin ?
  11. K

Anakart nasil Rgb fan takılır

Asus Tuf b450 Pro Gaming Anakartım Msi Mag Forge 100m kasa var Kasada onde 2 tane rgb fan var 1 tane egzoz fan.Ondeki fanlarda 2 tane kablo var biri fan baglamak icin biri led ben fan bagladim cha kablolarina 3 tane cha kablosu var hepsine taktim 2 tanede Rgb slotum anakartta boş akrada bi tane...
  12. K

Asus Rog Strix B450M-F Gaming ile pc toplama

Sunalik düşündüğüm sistem: *Msi MAG Forge 100r. *Asus ROG STRIX B450M-F GAMING. *Ryzen 3 2200G veya Ryzen 5 2400G. *8GB RAM 2666MHz. *Corsair CV550W PSU. Sistem bu sadece aklıma birkaç soru takılıyor cevaplarsanız sevinirim. *Sistemde anakart ile PSU uyumlu mudur? (CPU guç girişi...vb) *Msi...
  13. K

Fan Kontrolcü onerisi

Msi mag 100r kasam ile Asus B450m-k 2 anakartim var bunlara uygun bir tane fan kontrolcu onerirmisiniz fiyat ortalama olursa iyi olur.Bide fan kontrolcusunu anakarta bağlarsam hızlarıni biostan ayarlayabilir miyim ? Ve kasa fanlarini ve egzoz fanini birlikte ayni kontrolcuye takarsam sorun...
  14. K

Msi Mag forge 100r Fan Bağlantıları

Selamun aleykum arkadaşlar ben bir tane sistem alıcaktım ama aklıma bir kaç soru takıldı izninizle onlari sorcam sorum sunlar: *Kasayi fanlarini nasil anakart bağlicam yada çoklayıci lazim mi? *Kasa fanlari icin molex dönüşturucu alıp Psu yamı bağlamalıyım *Kasanın içinden çoklayıci çıkıyormu...
  15. K

Amazondan Ryzen 3 2200g SIstem Toplama

Öncelikle Tecnopathdan geliyorum orayı sevmeme başladım soru işaretinden ban yedim buraya taşındım.Gelelim Asıl konuyo Görseldeki Pc toplamayı düşünüyorum inşallah size birkaç sorum olucak sorum şunlar: *Sizce Amazondan hepsini bir anda mı siparis etmeliyim yoksa teker teker mi ? *Sizce...
Top Bottom