Arama sonuçları: *

• Users: th_rng
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. th_rng

Microsoft Store Satın Aldığım Oyun Gözükmüyor

Yaklaşık 4-5 ay önce Microsoft Store üzerinden satın almış olduğum Dead by Daylight oyununu eski bilgisayarımda oynamıştım ve sonra silmiştim. Şimdi yeni bilgisayar aldım ve tekrar oynamak istiyorum. Fakat Microsoft Store da kütüphanemde çıkmıyor ancak arama yerine yazınca çıkıyor. Çıktığında...
  2. th_rng

ASUS VP2448H NASIL BİR MONİTÖR

ASUS marka 24" VP2448h model 2. el monitörü Letgo üzerinden 2000 liraya buldum. Pazarlık istedim fakat son fiyatın 2000 TL olduğunu söyledi. Sizce 2000 liraya göre nasıl bir monitör? Genellikle CS2, Valorant, GTA, ETS, assetto tarzı standart oyunlar oynuyorum. Ayrıca bütçe kısıtlı üzerine biraz...
  3. th_rng

GTA V OYNARKEN EKRAN KARTI KENDİNİ KISIYOR

Ekran kartı: GeForce GT 940MX. İşlemci: i5 8250U. RAM: 12 GB (8+4) Casper Nirvana C650 laptopumda GTA V oynarken normalde GPU kullanımım yüzde 98 oluyor ve sıcaklığım 90 derece civarında sabit 60 FPS ile oynuyorum. Fakat 15 dakikada bir GPU kullanımı birdenbire yüzde 15 civarına düşüyor ve 10...
  4. th_rng

ROCKSTAR GAMES GİRİŞ YAPILMIYOR

GTA V oynamak için girdiğimde Rockstar Games hesabımdan çıkış yapılmış olduğunu öğrendim. Tekrar girmek istediğimde ise şu uyarıyı aldım:
  5. th_rng

2.el casper i5 8. nesil laptopu ne kadara satarım

casper nirvana c650 gt 940MX i5-8250U 12GB RAM (4+8) 480GB Kingston sata ssd (%85 sağlık) orjinal şarj aleti temiz kullanıldı her ay düzenli olarak temizlerim, mx-4 termal macun bakımı eylül ayında yapıldı. yeni sistem toplayacağım için satıyorum. tahimini ne kadara gider, piyasası nedir?
  6. th_rng

Epic games oyun indirme sorunu

Şu an kütüphanemdeki rocket racing oyununu indirmek istiyorum ama indirmeye geçtiğimde önce Fortnite Ti indiriyor rocket racing oyununu da kuryuğa alıyor. Fortnite'ı iptal ettiğimde ikisi de iptal oluyor. Nasıl çözebilirim?
  7. th_rng

SİSTEM ALICAM FAKAT AŞŞIRI DERECEDE KARARSIZIM

Öncelikle bütçe ennn fazla 11500 1. sistem: hepsi 2. el gtx 1660 super r3 3100 a320 anakart 16gb 3200mhz ram 75hz monitör ile 10500 TL uygun fiyatlı fakat artık gtx ekran kartları eskidi. 2. sistem: hepsi 2. el rx 5600xt rog strix r5 3600 b450 16 ram 75 hz monitör ile 11000 iyi sistem...
  8. th_rng

AMD RADEON EKRAN KARTI MODELLERİ

ya uzun zamandır amd radeon ekran kartlarına bakıyorum. ama bir türlü modellemeleri anlamadım. rx 5700xt rtx 2060 rakibi. 6600 xt 3060 rakibi. ama rx 580 dediğinde yaklaşık 1650 super gücünde. bir türlü bu model isimlerini anlamadım.
  9. th_rng

2023 yılında gtx 1080 ti sistem toplanır mı

3750 liraya aorus gtx 1080 ti buldum. Elimde hali hazıda bulunan ryzen 5 1600 ile kullanmayı planlıyorum. Eğer 1600 ile toplayamassam satıp ryzen 5 3600 almayı planlıyorum. 2023 yılında halen daha gtx 1080 ti kullanılır mı yoksa aynı fiyata 1660 super mi almalıyım?
  10. th_rng

Win 11 bilgisayarda kendi kendşne bios şifresi

Normalde Win 10 kullanıyordum daha sonra win 11 e geçtim. Bugünlerde BİOS a girmek istediğim zaman şifre istiyor. Şifreyi ben koymadım. Hatta bios şifresi koymayı bile bilmiyorum. Nasıl Çözebilirm ??
  11. th_rng

TLauncher Driver Hatası Fakat Driver Eksik değil

Normalde Driverlarım tam. Gerek intel gerek nvidia driverlarım tam fakat TLauncher oyanmak istediğimde o meşhr driver hatasını alıyorum. Sorun nedir nasıl çözmeliyim.
  12. th_rng

CS Ölüm Maçı Düşük Fps

Cs 2 oynarken normalde 90 FPS alıyorum fakat ölüm maçı girdiğim zaman 50 fps bile alamıyorum. Sorun nedir
  13. th_rng

Windows 11 yüklersem FPS düşer mi?

Kullandığım laptop Casper Nirvana c650 İ5 8. nesil 940MX gpu 8 GB RAM Şuan Windows 10 kullanıyorum Windows 11 yüklersem FPS düşer mi?
  14. th_rng

Yardım Android Cihazı Sıfırladım Fakat Google Hesabı Açılmıyor

Selam arkadaşlar samsung marka telefonuma format attım tekrar kurmak istediğmde google hesabı istiyor. Google hesabını girdiğime tekrar doğrulama istiyor, tekrar girdiğimde ise bi hata oluştu uyarısı veriyor. İnternetten baktığımad cihaz sıflandıktan 24 saat beklemek gerekiyormuş. Denedim fakat...
  15. th_rng

Yardım ETS Joyisiğimi çıkardım ama halen daha joyisitik ayarları gösteriyor!!

ETS 2 oynarken çakma playstation kolu kullanıyodum. Şimdi kolu bilgisayardan söktüm ama ets de halen daha joyistik ayarları gösteriyor. Kontrolcü sihirbazında klavye ve basit otomatik seçiyiorum olmuyor. YARDIMMM
  16. th_rng

Çözüldü✓ Ryzen 3 4300GE GTX 1650 Super Sıkıntı Yapar Mı??

*SİSTEM ÖZELLİKLERİ Ryzen 3 4300GE İşlemci 8*2 16GB 3600mHz RAM B450 Anakart 2. El GTX 1650 Super Ekran Kartı Buldum. 2750TL. Sistemim İle Uyumlu mudur? Darboğaz Yapar mı???
  17. th_rng

11K Monitör dahil mi 10K sadece pc mi

11.000tl 10.000tl Ryzen 5 5500 Ryzen 5 5500 GTX 1650 SUPER...
  18. th_rng

Yardım LOL D diskine nasıl kurabilirim yardımmm

LOL indirmeye çalışıyorum ama c diskimde yeterli alan yok indiremiyorum nasıl D diskine indirebilirim yardım edinnn!!
  19. th_rng

redmi note 8 pro ekranda siyah çizgiler

redmi note 8 pro kullanıyorum ve ekranda siyah dikey çizgiler var. ekran değişimi yaptım 2 kez ama çağre bulamadım. ayrıca telefon dokunmatiği tam almıyor ve kendi kendine yerlere basıyor. çözüm öneriniz var mı?
  20. th_rng

valorant açılmıyor yardım edin

valorantı yeni yükledim giriş yaptım böyle kaldı 2 saattir böyle
Top Bottom