Arama sonuçları: *

• Users: reelio
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Discord oyun paylaşımı yaparken ping artıyor

Discordda arkadaşlarıma oynadığım bir oyunu paylaşmaya çalıştığım zaman ister direkt oyun ekranı ister screen 1 olsun her ekranda ping artışı oluyor ve hem yayın hem de sesim bozuluyor. Download ve upload değerlerim görseldeki şekilde ve downloadda hiçbir sıkıntı yok. Aynı şekilde Discord...
  2. R

işlemci-anakart tavsiye

Arkadaşlar aşağıdaki gibi bir sistem toparlayacağım. Ekran kartı konusunda 3060 ile 3080 TI arası herhangi bir şey olabilir. Daha tam karar veremedim. Ayrıca bulmaya çalışacağım uzun bir süre. Tek sorum üstüne para koyup 10900K ev Z590 E gaming bi sistem toplasam daha mı mantıklı olur yoksa bu...
  3. R

Discordda Sesli Sohbetteyken Oyun Sesi Bozulması

Arkadaşlar geçen gün yine aynı sorunu paylaştım, cevap veren olmadı. Öncelikle kulaklığımda veya sürücülerimde veya herhangi bir ses ayarımda sorun yok. Sorunu şöyle anlatayım. Özellikle Battlefield 1 oynarken olan bir şey. Orada da ses ayarlarından düzeltmeye çalıştım fakat düzelmedi. Aynı anda...
  4. R

Discordda sesliye giren çıkan olunca oyun sesi bozuluyor

Arkadaşlar dcde sesliye giren çıkan olunca oyun sesi pıt pıt pıt pıt yapmaya başlıyor ve alt+tab atıp geri girmeyene kadar ses gelmeye devam ediyor. Ayrıca o sırada kendi sesimde karşıya takılarak gidiyor. Düne kadar olmuyordu. Kulaklıkta sorun yok. Başka kulaklıkla da denedim. Ekran kartı ve...
  5. R

Rainbow 6 Siege Mouse İmleci Gözüküyor

Arkadaşlar R6 aldım ve ilk başta oyuna da alışmak için olayları oynayayım dedim fakat olaya girdiğimde crossun yanında imlecimde duruyor ve hareket edemiyorum. Hellppp
  6. R

İntel 10. Nesil ve Z590 Anakartlar

Arkadaşlar intel 10. Nesil işlemciler için Z590 anakartlarla olan uyumluluğunu kaldırmıştı drğil mi? Eğer öyleyse Asus Rog Z590 E gaming anakart için 10900k dengi bir işlemci önerir misiniz? Ekran kartı 3080 olacak
  7. R

Piyasadaki En Performanslı 3080?

Şuan piyasada bulunan RTX 3080'ler arasında en çok parasına değecek veya en iyi performansı verecek olan hangi marka/model? Listeleyebilen olursa çok iyi olur.
  8. R

Steam Yaz İndirimleri

Beyler yazanlara göre yaz indirimleri 24 Haziran'da başlıyor. İki sorum var. 1. Şuan devam eden Açık Dünya İndirimleri ile indirime girmiş oyunlar tekrar indirime girer mi? 2. 2019 Steam Grand Prix gibi bir etkinlik gelir mi? O zaman ki etkinliği kaçırmış olduğum için merake ediyorum. Yoksa...
  9. R

İşlemci-Anakart ve Ekran Kartı uyumu

İyi günler herkese. I7 10700k, Asus Z590 E Gaming anakartlı ve Aorus'tan RX 6800 XT veya RTX 3080'li bir sistem toplayacağım. 16gb ram (32 de olabilir) ve şuanlık sadece 1tb 970 evo plus m2 ssd düşünüyorum. Bu parçalar yeter mi ekran kartına ve anakartım işlemcime yeter mi? Yurtdışınsan getirme...
Top Bottom