Arama sonuçları: *

• Users: crazyboy40
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Termal macun yenileme sonrası fandan ses geliyor ve işlemci sıcaklığı çok

Arkadaşlar bilgisayarımda termal macun yenileme yaptım normalde 40-50 arasında gezer powermaster marka termal macun kullandım işlemci sıcaklığı şuan 100de geziyor boşta 76da cs bile açsam 100de geziyor ne yapmam lazım fandan da ses geliyor
  2. C

ETS2de oyun sürümü ile truckers mp eşleşmeme sorunu

Arkadaşlar merhaba ets2 de sürüm aynı olmasına rağmen truckersmp açmıyor oyun sürümünüz uyuşmadı diyor sitedeki tüm çözümleri yaptım ama çalışmıyor var mı tavsiyeniz şimdiden ets2 sevdalılarına selamlar
  3. C

CS2 Tüm şartlara rağmen gelmedi neden

Arkadaşlar güncellemeler tam, rank var, seçkin var ama hala HALA cs2 yok ne yapmalıyım
  4. C

hdddeki sistemimi yeni aldığım ssdye nasıl geçireceğim neler yapmalıyım

arkadşlar kendime 512gb ssd aldım birazdan video izleyerek takacağım ancak sonra ne yapmalıyım bilen varsa yardımcı olabilir mi 1688411563 ya da temiz kurulumu nasıl yapabilirim 1688412207 @Mehmet Yılmaz reis yardım lazım ya
  5. C

Team CX2 512gb ssd aldım ho/go?

https://www.hepsiburada.com/team-cx2-512gb-530-470mb-s-2-5-sata3-ssd-disk-t253x6512g0c101-p-HBCV00001P6C50?magaza=Hepsiburada Arkadaşlar indirim+kuponla 450tlye aldım bilgisayarda ssdye ihtiyacım vardı daha yeni sipariş verdim alınır mı kullananlar varsa memnun mu şuan pcde hdd var format...
  6. C

YKS2023 Sınavınız nasıl geçtti

Arkadaşlar selam uzun zamandır kapalı olan bilgisayarımı bugün sınav bitimiyle yeniden kurdum ve bu başlığı açayım dedim. Sınavınız nasıl geçti bu yıl 2021 kıvamı bir sınav gibi geldi bana. tyt türkçe fen ve sosyal zordu aytde de mat ve biyoloji zordu. Normalde derece netleri yapıyorum ama...
  7. C

Elimdeki eski laptobu nasıl win10 açacak hale getiririm

dostlar selam elimde şuan dell inspiron n5030 modeli bir laptop var üniversite öğrencisi kullanıyor ancak bilgisayara win10 yüklenmesi şart kullanacağı uygulamalar için sizce ne yapmalıyım bütçem yok en uygun şekilde önerileriniza açığım (ram ekleme,ssd ekleme gibi) bilgisayarın teknik...
  8. C

Amazon hesabımdan 902tl çekmeye çalıştı ve hesabım askıya alındı

Dostlar selam ben Amazon prime ücretini 3 aydır ödememişim paparayı silmiştim farketmemişim. 2 hafta önce de öğrenci ziraat kartından alışveriş yapmıştım. bugün o karttan biri 902tl çekmeye çalışmış (kod gelmiş numaraya) . Ardından kartı iptal ettirdim sonra gittim hesaptan kartı kaldırmaya...
  9. C

15k ful sistem önerisi

Merhabalar dostlar kuzenim biriktirdiği parayla 15k ya çevre birimleri DAHİL her şey içinde sistem toplamak istiyor bilgisayarcıya sormuşlar adam hddyi bile 1k demiş bana 15kya full+full sistem toplayabilir misiniz sağlam bişi olsun teşekkürler 1661229043 Yardımcı olacak kimse yok mu ya
  10. C

Fotoğrafımdaki kişiyi kaldırabilecek var mı?

Dostlar selam arkadaşım yanındaki iki kızı kaldırmam için fotoğraf attı ancak ben tam yapmasını bilmiyorum 2 gündür rica ediyor aranızda kendine güvenen usta shopçu yok mu şu fotoğrafa bir el atsın (yapmak isteyene özelden atarım)
  11. C

800tlye kadar ayakkabı önerisi

Selam dostlar beni en az 1 yıl götürücek güzel bir ayakkabı lazım sneaker tarzı olur çok kalın olmasın kombinlerken de uysun şu çoraplarla falan kısaca bu tarz bişi arıyorum önerilerinizi bekliyorum 1657619019 yardımcı olabilecek arkadaş var mı
  12. C

Video edit için program yardımı

Arkadaşlar elimde 4 tane video var hepsi art arda birleşecek ve birinin arka sesi değişecek nasıl yapabilirim uzun zamanadır yapmıyorum tamamen unuttum
  13. C

7-8k sistem tavsiyesi amd-intel

Dostlar arkadaşım için 8k bütçede güzel bir sistem önerir misiniz. Oyunlarda güzel FPS istiyor İntel-AMD hiç farketmez 1630839208 @Yasin / EsquaReD
  14. C

5-6k bütçeye laptop önerisi

Dostlar merhabalar arkadaşımın kuzeni valo cs gibi oyunları oynatacak aynı zamanda ödevlerini de yapacak bir laptop istiyor. Bütçesi 5-6 bin arası güzel şeyler lazım
  15. C

Şu ana kadar steame kaç TL yatırdınız

Dostlar şu ana kadar 1 yada 1den fazla hesaba steam üzerinden (steame) kaç TL yatırdınız öğrenmek için anasayfa>hesap>satın alma geçmişine bakıp hesaplayabilirsiniz Ben 2 hesabıma toplamda 420tl yatırmışım :oops:
  16. C

Dmarket güvenilir midir ve paramı çekebilir miyim

Dostlar buradaki arda adlı arkadaşımın gazına gelip trade e başlamıştım ve sattım skinimi 31 dolarım var şuan dmarkette kesintilere hesaplandığımda 29 dolar net geliyor yani 250tl parayı çekmek için 18 yaş zorunluymuş ve kimlik fotoğrafı istiyorlar ne yapmam gerekiyor dmarket güvenli midir...
  17. C

Steamden Doritos easter egg'i !

Arkadaşlar Steamin 'Kendi kaderini çiz!' etkinliğinde 21-Uzayın Evlatları kısmına bakarsanız ve savaşa katılmayı seçerseniz karşınıza şöyle bir yazı çıkıyor: (fotoğraflar) siz easter egg i nasıl buldunuz? diğer fotoğraflar ve bilmeyen arkadaşlar için doritosun o meşhur paketi:
  18. C

Steam profil düzenleme problemi

Dostlar kendime profil arkaplanı yapıyordum ancak fotoğrafta görüldüğü gibi +2 gösteriyor öncekileri profilden nasıl gizlerim bilen yardımcı olabilir mi
  19. C

Teen wolf delta Kurt kim?

Arkadaşlar tüm diziyi izledim Scott delta oldu dediler ama dizi bitmesine rağmen delta olmadı sona kadar truth alfaydı hangi bölüm olduğunu ve kimin delta Kurt olduğunu bilen var mı?
  20. C

CS:GO güncellemesi hakkında (06.06.2021)

Arkadaşlar ben envanterimi yan çarıma attım ancak o hesapta prime rozeti yok trade ban gelir mi o hesaba acaba?
Top Bottom