Arama sonuçları: *

1. F

Öneri 200-350 TL arası PC için hoparlör önerisi

Merhaba, konu başlıktaki gibidir. Fiyat-Performans odaklı veya iyi olduğunu düşündüğünüz önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  2. F

PC Aniden Donuyor Reset Atmak Gerekiyor

Ekran kartı arızası da olabilir eğer görüntü donunca dırrr diye ses vs. çıkıyorsa.
  3. F

Bu kadar fiyat farkı mümkün mü?

Bilmiyorum işte 300 lira olunca ben pahalıya mı alıyorum diye düşündüm.
  4. F

Bu kadar fiyat farkı mümkün mü?

https://www.bossbilisim.com/arctic-liquid-freezer-ii-240-series--multi-compatible-all-in-one-cpu-water-4-pin-800-rpm-2000-rpm-2-fans-200-rpm-31514 https://m.trendyol.com/arctic/sivi-sogutucu-ii-240-intel-amd-islemci-destekli-p-33459345?boutiqueId=61&merchantId=107520&gads=true Bu iki sitedeki...
  5. F

Mandallı CPU soğutucusu nasıl sökülür

Onu da nasıl sökeceğimi bilmiyorum ki kullanma kılavuzunda da göstermiyor doğru dürüst
  6. F

Mandallı CPU soğutucusu nasıl sökülür

Hazır sistemimde Gamepower Airbender RGB hava soğutucusu hediye geldi ben bunu çıkarıp sıvı soğutucu takacağım. Çıkarmak daha kolay olsun diye direk mandalların bağlı olduğu braketleri söksem olur mu zira zaten braketleri alacağım sıvı soğutucunun kendi brakertleri olduğu için çıkaracağım.
  7. F

Her soğutucu her sistem için uyumlu mudur?

Peki slot desteği hariç ne gibi uyumsuzluklar mümkün?
  8. F

Her soğutucu her sistem için uyumlu mudur?

Şöyle açıklıyım soket yapısından bahsetmiyorum elbette onda belirli uyumluluk kriteri var ama mesela bildiğiniz gibi RGB sıvı soğutmalarda genelde güç için PSU SATA kabloları kullanılır veya molex olanı da gördüm. Anakartta veya bu PSU uyumluluğu gibi durumlar söz konusu mu örneğin bende Asus...
  9. F

Adreslenebilir fan portu hangisi?

Anladım peki chasis fan kısmına pompa mı yoksa radyatör fanı mı takılıyor biliyormusunuz? Bir de PSU dan gelen molex kablosu gerekiyormuş galiba bu kablo dahili olarak her PSU'da bulunur mu yoksa almamız mı gerekiyor?
  10. F

Adreslenebilir fan portu hangisi?

Anakartım resimdeki gibi fakat burda RGB fan tarzı pin bulunmuyor https://www.coolermaster.com/my/en-my/catalog/coolers/cpu-liquid-coolers/masterliquid-ml240l-argb-v2/ Bu linkteki üründe RGB için molex bağlantısı kullanılıyor fakat ben direk anakarttan kontrol etmek istiyorum. Kontrol...
  11. F

Öneri Sıvı soğutmayı nerede montajlatmalıyım

Daha önce erkan kartını orda montajlattırmıştım(düşünün önceki halim daha beter :D ) fakat sıvı soğutucu anladığım kadarıyla daha karmaşık montajlanıyor inşallah montajlarlar.
  12. F

Öneri Sıvı soğutmayı nerede montajlatmalıyım

Şimdi durum şöyle ben 1000 lira bandında sıvı soğutucu almayı düşünüyorum şu an sistemimde stok AMD soğutucusunun muadili olan bir fan RGB soğutma mevcut. Montajını yapamam çünkü sistem pahalı bir sistem ve daha önce hiç montaj yapmadım en büyük montajım ekran kartını takmak öyle diyim deneyimim...
  13. F

Kasa temizliğinde arka kapak alanı da temizlenir mi?

Kasayı temizlerken arka kapağı çıkarıp oradaki kabloları vs temizliyor musunuz ve temizlenmesi gerekiyor mu?
  14. F

Sanal numara ile alışveriş sitesi promosyonu almak

Şöyle bir sorum var mesela bir site ilk alışverişe 100 liraya 20-25 lira promosyon veriyor fakat her kullanıcıya 1 kez olması için numara doğrulama kullanıyor. Bedava yurtdışı numaraların olduğu siteler mevcut fake olarak geçiyor fakat bir bilgi istemiyorlar numarayı vermek için direk siteyi...
  15. F

Sıvı soğutucu bağlantıları

Anakartım bu şekilde. Burada gördüğüm kadarıyla optional fan bağlantısı yok ve sıvı soğutucularından 2 adet anakart bağlantısı yapılıyor birisi fanlar için diğeri pompa için. Bunları nereye takmam lazım? Bir de anakartımda şu an fan bağlantısı var sistemi hazır olarak aldım. Sıvı soğutma için...
  16. F

Öneri 1000 liraya Sıvı soğutucu mu hava soğutucu mu?

950-1000 lira gibi bir bütçem var hava soğutucu mu sıvı soğutucu mu tercih etmeliyim? Sıvı soğutucu olursa 240 mm duşünüyorum. İşlemci Ryzen 5 5600X
  17. F

Fotoğraftaki kart düzgün takılmış mı?

Bu fotoğrafa göre biraz yamukluk var gibi fakat kartı 1 aydır kullanıyorum ve vidalamasını da yaptım fakat kartın içinden destek braketi çıkmadı ve biraz yamuk gibi görünüyor. Sizce sorun var mı? Özellikle Radeon yazısının ortasından itibaren.
  18. F

Bildiğiniz Kaliteli ve Kurumsal Bilgisayarcılar Hangileridir?

Yok bileşen ordan alınacak soğutucu işlemci RAM vb. sadece sistem daha önceden toplanmış olacak örneğin sadece soğutucu oradan alıcam ve hazır daha önceden başka yerde toplanmış kasaya montajlattıracağım bunu ücretli veya ücretsiz yapıyorlar mı? 1620571088 Vatana çok güvenmiyorum qp genel pc...
  19. F

Ordan sistem almadan sadece belirli soğutucu, işlemci vb. alınırsa kasa götürülürse montajlıyorlar mı?
  20. F

Ordan sadece bir parça alınırsa bunu orda toplanmayan ve daha önce toplanmış hazır sistemlere de istenirse montajlıyorlar mı?
Top Bottom