Arama sonuçları: *

• Users: Acmsz_Kurt
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Acmsz_Kurt

Öneri 2500 TL bütçeye rx580 mi Gtx 1650 mı

Soru başlıkta rx 570de çekmediğim sıkıntı kalmadı genede alayımmı rx 580 yoksa nvidamı alayım
  2. Acmsz_Kurt

Yardım Epic games gta 5 açılmıyor

geçenlerde gta 5 aldım epic gamesten ama oyun açılmıyor ne yapmalıyım
  3. Acmsz_Kurt

Yardım Samsung gt -3520 imei değiştirmek istiyorum

Elimde Samsung gt- 3520 var bu cihazın ekranı vs. sağlam ama cihaz kayıt dışı elimde ekranı kırık tuşları basmayan bir tuşlu cihaz daha var onun imeisini bu cihaza aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim
  4. Acmsz_Kurt

Bilgisayarıma ssd ekledikten sonra açılmama sorunu

bilgisayarımda 120 gb ssd vardı 240 daha ekledim eskisini sökmeden format attım eski ssdyi çıkarınca yeni ssd açmıyor nasıl çözebilirim 1703180719 Efi düzeltme vs duydum nasıl olucak o bilgiler önemli
  5. Acmsz_Kurt

Yardım Macbook pro 2009 ortası kurulum yapamıyorum

cihazımı kuramıyorum içinde yosamite sürümü var flaşa el captian attım recovery ekranına yine görmedi usbyi kendi icloudu kurarken giriyorum bu öğe geçici olarak mevcut değil hatası alıyorum başka iClouda giriyorum şifre yazıyorum kabul etmiyor kodda gelmiyor yardım edin
  6. Acmsz_Kurt

Yardım ets 2 tır kodlamama yardım edermisiniz

man marka bir tırım var kod ile volvo motoru takmak istiyorum nasıl yaparız
  7. Acmsz_Kurt

Macbook pro Apple kimliğine girmiyor

Cihaz formatlama ekranında Apple ID soruyor ama girdiğimde kabul etmiyor hiç mac kullanmadım çok bilmiyorum
  8. Acmsz_Kurt

Yardım 450 TL kulaklık önerisi

sesi güzel olması gerekli kulak üstü kulaklık arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 1692906953 https://www.n11.com/urun/simex-360-army-51-surround-kamuflaj-oyuncu-kulakligi-1700017?magaza=samirtelekom&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 1692906961 bu nasıl
  9. Acmsz_Kurt

Yardım binadan eve internet kablosu çekme

türknet interet bağlatacaktım binada tesisat hasarlı kablo değişcek dediler nasıl değiştiriz malzemeyi alsam kendim yaparmıyım
  10. Acmsz_Kurt

Öneri bu mouse pad alınır mı?

https://www.trendyol.com/xrades/gamer-70x30-cm-xl-gamings-oyuncu-mousepad-p-129957834 ürün bu sizce alınır mı?
  11. Acmsz_Kurt

gta 5 ne zaman steamda indirime girer

soru başlık ne zaman girer zam gelmeden almak istiyorum
  12. Acmsz_Kurt

Yardım ryzen 3500x soğutucu önerisi

max 450-500 fiyat bandında soğutucu önerisi bekliyorum
  13. Acmsz_Kurt

12 k pc önerisi ikinci el

konu başlıkta
  14. Acmsz_Kurt

Yardım samsung şifre unuttum

cihaza hard reset attım gmail isterdi gmail kullanıcı adıda yok cihazda cihaz arkadaşımın gmailede bulamıyoruz açılırmı cihaz
  15. Acmsz_Kurt

Öneri ryzen 5 3500x soğutucu önerisi

çok fahalı olmaması lazım içinde macunda çıkan soğutucu önerilerinizi bekliyorum
  16. Acmsz_Kurt

Windows 11 e geçmelimiyim

i5 3470 8gb ram rx 570 4gb ekran kartım var sizce geçmeye değermi sıkıldım win 10 dan
  17. Acmsz_Kurt

Steam şehirde yaz rozeti nasıl alınır

iki tane geldi bana bunların hepsi görev yapınca geliyormuş nasıl yapıcaz bilgisi olan varmı
  18. Acmsz_Kurt

steam indirme hızım yükseldi

vodofone net var evde 24megabit eskiden 2,0 gibi bir hızda indiriyordu şuan 23,küsür hızdı yüklüyor anlamadım steama güncelleme vs.geldi merak ettim bilginiz varmı
  19. Acmsz_Kurt

Öneri ETS 2 hangi paketleri almalıyım

çok param yok ets 2 alıp üstünede dlc almak istiyorum lastik falan ayrı dlc oluyormuş galiba bi öneri yaparmısınız 1688126048 araç hızlı gitmesi önemli benim için
  20. Acmsz_Kurt

Öneri bilgisayara ikinci monitörü takınca ekranlar git gel yapıyor

bilgisayara iki monitör takınca ekranlar hafif yük altında git gel yapıyor dönüştücüler vs. sağlam tek tek takınca sıkıntı yok ama ikisini takınca olmuyor powermi yetmiyor anlamadım
Top Bottom