Arama sonuçları: *

• Users: Sheerloc
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Anakartta 2.slot harici RAM çalışmıyor

Anakartım Gigabyte GA-P55-US3l anakartimi uzun süredir tek slot 4 GB kullanıyorum. 1,3 ve 4.slot'a RAM takınca hafif ısınıyor yani güç geliyor. Fakat görüntü gelmiyor. 2.slota takıyorum sorunsuz çalışıyor. Mesela 2 ve 4. slota 4+4 takıyorum sadece 4 GB görünüyor. 2 adet MOSFET'de kısadevre gibi...
  2. S

Zotac GTX 760 O.C 2 GB nasıldır?

Öncelikle merhaba. Cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Ben bugün sahibinden param güvende ile 750 TL'ye Zotac GTX 760 2 GB aldım. Ilk sahibinden 4 yıldır kullanmıyormus kutusunda duruyormuş FurMark testi ıstedim 10 dakikada 88 dereceyi görmüş salı günü elime geçecek inşallah...
  3. S

A320m-f Ve ryzen 3 1200 Fiyat sizce Kaç olur

Öncelikle merhaba Bende A320m-f ve ryzen 3 1200 var bu ürünleri satmak istiyorum Sizce ne kadara satmalıyım
  4. S

Ryzen 3 1200 1 Pin yamuk Tamirli alınır mı??

Öncelikle merhaba Cevaplarınız için şimdiden Teşekkür ederim. Ben ryzen 3 1200 alacağım alacağım kişi anakarttan sökerken 1 pin yamultmuş ve tamirciye vermiş şu anda tamir ediliyormuş Tamirciden aldıkdan sonra test edecek Test videsunu bana atacak Bende almayı düşünüyorum fiyat 400Tl sizce...
Top Bottom