Arama sonuçları: *

1. O

Birkaç gün açmadığımda ekranı kullanamıyorum

hocam dediğin tüm işlemleri sırayla uyguladım hala aynı durumda.
  2. O

Anladım hocam. Format içermeyen bir çözüm yolunuz var mı? Ayrıca birkaç kişiye sormuştum bana yazılım yerine donanımsal demişlerdi bu şekilde düzeleceğini kesin düşünüyor musunuz?
  3. O

merhabalar, bu sorun birkaç aydır devam ediyor. sorunum ekteki fotoğrafta net bir şekilde gözüküyor. sorun birkaç ay önce hala silemediğim bir virüsü yüklememler başladı (alakası var mı bilmiyorum). bilgisayarımı birkaç gün açmayınca fotoğraftaki hale geliyor. normalde display port kablosuyla...
  4. O

500tl siyah beyaz yazıcı önerisi

merhabalar ben bir tıp öğrencisiyim ve her ay neredeyse 400-500 sayfa siyah beyaz tıp notu çıktı almam gerekiyor elimdeki yazıcı bozuldu fiyatta esneme yapabilirim ama mürekkebin ucuza gelmesi lazım çok fazla çıktı alınca dayanmıyor.
  5. O

750tl işlemci soğutucusu tavsiyesi AM4

hepinize teşekkürler arkadaşlar https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-234-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu modelini satın aldım
  6. O

dark sentinel boyutunu şimdi ölçtüm ve fuma 2 nin kasa hava çıkış fanına değmesinden korkuyorum
  7. O

Merhabalar sistemimi 2020 Ocak ayı civarında topladım. O zamandan beridir de stok fan kullanıyorum. Bugüne kadar ısı problemini fark etmemiştim ama bugün fark ettim ki işlemci Battlefield 1 oynarken 94°c sıcaklığa ulaşmış. Ben de düşündüm artık yeni bir işlemci soğutucu almalıyım diye...
Top Bottom