Arama sonuçları: *

1. Fradue

Rahat kulaküstü kulaklık önerisi

q30 indirimlerde kaça düşünüyor ben de almayı düşünüyorum indirim beklememe değer mi?
  2. Fradue

Rahat kulaküstü kulaklık önerisi

anc özelliği nedir hocam dışarı ses vermemesi mi
  3. Fradue

Ryzen 5 3600 stok fanını değiştirmek istiyorum

Undervolt yapabilecek kadar bilgi sahibi değilim yanlış bir şey yapıp geri alınamaz bi sıkıntı yaratmak istemiyorum
  4. Fradue

Snowmanin uygun bi fanını atabilir misin ? Mouse için de bozuk haliyle satabilir miyim ki alan olur mu 1704105763 Bi aralar ID Cooling SE-224XT öneriliyodu hâlâ alınırlığı var mı ?
  5. Fradue

DA-G3 çıktığından beri stok fanıyla kullanıyorum ve ısınma sorunları oluyord. Aldığımdan beri termal macununu da değiştirmedim, cpu fan + termal macun değiştirmem gerekiyor 1000tl bütçem var cpu fan önerilerinizi bekliyorum. Ha bir de elimde yanlış tahmin etmiyorsam kablo temassızlığı olan bir...
  6. Fradue

Favori 'Yeni Nesil' Sanatçınız

tek dinlediğim şarkısı trankobuskas onun haricinde flowlarından nefret ediyorum yetenekli olabilir beatlerine bişey diyemem
  7. Fradue

Favori 'Yeni Nesil' Sanatçınız

sound olarak aralarında en kötüsü olabilir reckol
  8. Fradue

22000 TL Monitör Dahil Hazır Sistem Önerisi

Bu kadarına gerek yok aslında çok oyun oynamayacak daha ucuz bişeyler de olur
  9. Fradue

22000 TL Monitör Dahil Hazır Sistem Önerisi

Bir yakınım için soruyorum önerilerinizi bekliyorum. İtopyada bunu gördüm nasıldır? https://www.itopya.com/swaggybark-tandirintel-core-i3-12100fgigabyte-geforce-rtx-3060-eagle-oc-12gb16gb-ddr4480gb-nvme-_h24433
  10. Fradue

Lol anormal fps düşüklüğü

Normalde 144 sabit oynarken bugün durduk yere fpsim 75e düştü sebebi ne olabilir
  11. Fradue

Valorant ejder Vandal alınır mı yorumun kelebeği alınır mı

bir kereliğine geliyor bir daha alma şansın yok
  12. Fradue

Valorant ejder Vandal alınır mı yorumun kelebeği alınır mı

ejderi alma hem pahalı hem hissiyatı çok kötü onun yerine yıldız belası asil yağmacı yitik felan alabilirsin yorunun tarağı sana kalmış ama çok daha güzel bıçaklar var
  13. Fradue

iPhone 13 pink kullanılır mı?

Beyazdan daha güzel kullan gitsin
  14. Fradue

Öneri 1000 ₺ Mouse Önerisi

Sağolun hocam bakıcam siteye ve büyük ihtimalle gönderirim onarıma.
  15. Fradue

Öneri 1000 ₺ Mouse Önerisi

Glorious model O kullanıyordum sanırım kablosu bozuldu faturası olmadığı için de garantiye gönderemiyorum. Genelde fps oyunları oynuyorum bu fiyat bandında güzel bir mouse önerebilir misiniz? Yine glorious model o alayım mı?
  16. Fradue

Yardım Valorant sabit fps sorunu

çok izlekli görsekleştirmeyi açın hocam
  17. Fradue

Ergenlik döneminde durduk yere üzülmek normal mi?

Kanka 6. sınıfa göre çok fazla çalışıyorsun, LGS'de zaten sadece 8. sınıftan sorumlusun o yüzden abartmaya gerek yok. Kendini hobilerine ve arkadaşlarınla eğlenmeye ada zaten ileride istemeyeceğin kadar çalışmak zorunda kalacaksın o yüzden şimdiden çalışmaktan bıkma.
  18. Fradue

400-700 TL mouse önerisi

neden kanka ben memnunum şu anlık
  19. Fradue

400-700 TL mouse önerisi

wired
Top Bottom