Arama sonuçları: *

1. Maizen

Kablosuz Mouse arıyorum 1.3k para

Logıtech g305 düşünüyorum Nasıldır ?
  2. Maizen

Modem kablo değişikliği

Kullandığım fiber modem , iki cihaz haliyle ama büyük modemin elektriği gidiyo prizden şüphelenmiyorum çünkü küçük kutunun ışıkları yanıyor . Güç kablosundan şüphelendim ve değiştirdim herhangi bir yavaşlatma veya başka sorun olur mu
  3. Maizen

KULAKLIK ARIYORUM OYUN İÇİN

7.1 kodu çıkmıyo falan yorumları çok var haberiniz var mı bu durumdan
  4. Maizen

Alabilirim bunu da çok kararsızlık yaşıyorum
  5. Maizen

Ses kalitesi ve mikrofonu nasıldır ? Biliyorsan aydınlatır mısın azıcık
  6. Maizen

900
  7. Maizen

Logıtech g305 kablosuz alınır mı

Merhaba , kablo derdinden kurtulmak için kablosuz fare arıyorum logıtech g305 hem uygun hem güzel tasarımı var ne dersiniz
  8. Maizen

Gamepower Medusa 7.1 rainbow alınır mı? Fps oyunları oynuyorum, mikrofonu nasıldır ?
  9. Maizen

İphone 14 plus kamera

Merhaba , öncelikle kameraları 12 mp ön ve arka ama arka 9 ön 7 mp çekim yapıyor ben telefonu alır almaz telefoncudan bir tane lens koruma taktım normal dedi bu fiyatı uygundu o yüzden ondan kaynaklı olabilir mi çekilen fotoğrafların kötülüğü. Ve ayrıca telefon bataryasını nasıl koruya bilirim.
  10. Maizen

PC Düşük performans sebebi ne olabilir .

Arkaşlar düşük performans alıyorum ve çok belli bu VALORANTTA en düşük ayarlar 220 260 170 arası CSGO DA 230 280 180 Assassin's Creed Valhalla da yüksekte 100 120 savaşırken 90 100 Anlamış değilim Windows 10 pro ASUS PRIME H510M-K INTEL Core i5-11400F ADATA SX8200PNP 16GB (2x8GB) 3200MHz XPG...
  11. Maizen

Call of duty serisi hangi sıra

merhaba , ben COD serisini oynamak istiyorum. mw serisi özellikle . mw serisi belli zaten ama yeni çıkan mw oyunları öncesi mi yoksa sonrasını mı anlatıyor.
  12. Maizen

PC Düşük performans .

Merhabalar , benim elimde 1 sene önce alınmış hazır sistem kasa düşük performans veriyor valorantta en düşük ayarlar 240 180 190 fps gibi cs de 450 den bir anda 220 190 350 gibi oynuyor fightlar da . Sistem Ekran Kartı : Asus dual 3060 12 gb İşlemci : 11400F i5 Ram : xpG Gammix D30...
  13. Maizen

Biyokimya Ve Mikrobiyoloji Bütüne Yardim Edi̇cek Var Mi

Biyokimya ve mikrobiyoloji bütüne kaldım anlayan bilen varsa yardım edebilir mi sınavda
  14. Maizen

Iraktan 14 pro max alınır mı

Arkadaşım şu an ırak da 14 pro max 20k dedi alınır mı pasaportum yok açtırmak için ama batuma girerken kağıt veriyolar onun üzerine kayıt edebilir miyim ıraktan alınan telefonu yoksa batumdan alıp telefonu verdikleri kağıda kayıt edicem 35 k ya patlicak
  15. Maizen

Asus model monitör nasıl

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-24-vg248q1b-165hz-05ms-elmb-freesync-premium-tn-fhd-monitor_u20314
  16. Maizen

Oyun İndi̇rebi̇leceği̇m Si̇te !

Oyun İndirebileceğim güvenli site var mı
  17. Maizen

ASUS PRIME H510M-D Anakart nasıl ?

Sağ olasın kardeşim yarın alıyorum allah izin verirse 3060 11400f kasayı performansları nasıldır bilir misin
  18. Maizen

Yeni alacağım bilgisayarı hazır sistem ondan sorim dedim 1665958269 Bilmediğim için sordum kardeşim
  19. Maizen

Pny ram
  20. Maizen

Ramlardan sorun yaşamam demi 3200 ikiside
Top Bottom