Arama sonuçları: *

1. C

Arkadaşlar bilgisayarım çok garip şekilde açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Evet arkadaşlar merhaba. Laptop’um HP’nin Pavilion serisinden. Alalı 6.5 sene oldu. Son 2 haftadır çok garip bir açılmama daha doğrusu şarj almama sorunu ile karşı karşıyayım. Neden garip olduğunu detaylandıracağım. Öncelikle bilgisayarım aldıktan birkaç sene sonra şarja takılı iken şarj...
  2. C

Rehber Chia Coin Nedir ve Nasıl Farming Yapılır?

Arkadaşlar hpool saattir auditing diyor succesfull olmadı ama nedir bunun çözümü
  3. C

Arkadaşlar ben bugün kazmaya başlayacağım. Şimdi hpoolda kazacağım sorularım 1. Ben önce plotlayıp sonra mı aktarıyorum hpoola. Yoksa onun bir plotterı var mı? 2. Ban yememek için ne yapmalıyım
  4. C

Arkadaşlar bir hafta önce yazmıştım şu an sistemi topladım kargoları bekliyorum 1TB SSD 10 TB HDD ile gireceğim. Resmî pool protokolü 17 Mayıs resmî havuz Haziran sonu dedikodusu doğruysa o zamana dek Chia dibe vurmuş kazım zorluğu uçmuş olur. Şu an solo kazmak mı mantıklıdır yoksa “Hpool”...
  5. C

Güvenilir bir Pool başladı mı arkadaşlar? Şu siteden bakınca Çin merkezli Hpool 1.14 Eksabayt’a ulaşmış konusu geçmişti burada ama güvensiz denmişti. Chia.net’de şöyle bir duyuru var ama zaman verilmemiş. Kazma zorluğu 170’e çıktı ve CHİA düşüşüne devam ediyor 600 bandından sizce bu noktadan...
  6. C

Covid olmuşum ciğere inmiş aynısını yaşayan varsa aydınlatsın beni

Biz ailecek geçirdik yaz dönemi idi. Babam şeker-tansiyon riskli grupta olduğu için bu dediğiniz ilaçları kullandı. 4. Gün tomografi temiz ciğere inmemiş dedi doktor ve 7. Gün gibi ayağa kalktı. Diğer aile üyeleri 1-2 gün gibi sürelerde atlattık. Arkadaşım 20 yaşında bağışıklık baskılayıcı...
  7. C

Arkadaşlar merhaba 2-3 gündür takip ediyorum bu işi. Şimdi aklımda bazı sorular var. Benim elimde 2 tane 1TB HDD var. 128 GB da SSD ama bu SSD kullanımda o yüzden 512 GB SSD alıp ilk etapta 2 TB HDD ile faal duruma geçmeyi düşünüyorum. Anladığım kadarıyla Pool olmadan benim para kazanmam zor 2TB...
Top Bottom