Arama sonuçları: *

1. J

Dağ bisikleti şehir içinde çok mu yorar olur?

Merhaba bisiklet sürmeye başlamak istiyorum normal şartlarda şehir içinde süreceğim ikinci el bir ST100 buldum almayı düşünüyorum. Dağ bisikleti şehir içinde çok mu yorar? Nolur nolmaz belki kırsal alana giderim diye dağ bisikleti olsun dedim. Bütçem şimdilik 5-6k ikinci el dağ/yol bisikleti...
  2. J

Yardım Windows 8.1 format nasil atabilirim

Eğer orjinal Windows anahtarın varsa Windows 10 için indirilebiliyor ama 8.1 için bilgim yok bakmak gerek. Bilgisayarın ayarlar menüsüne "sıfırlama" ya da "reset, recovery" gibi anahtar kelimeleri ararsan bulabilirsin.
  3. J

Yardım Windows 8.1 format nasil atabilirim

USB üzerinden temiz kurulum yapabilirsin ya da Windows'un kendi ayarlarından "sıfırlama" seçeneğinide kullanabilirsin. İnternette küçük bir araştırma yaparsan iki yöntem içinde çok detaylı güzel rehberler var.
  4. J

papara güvenilir mi? ??

2 seneyi aşkındır kullanıyorum ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Elektronik Para Kuruluşu sıfatıyla hizmet veriyorlar ve buda kanunlarla denetlenmek zorunda. Kimlik numaranızı elbette isteyecek anonim olarakmı para gönderip almayı düşünüyorsunuz? :) Sonuçta para alışverişi yapabileceğiniz bir...
Top Bottom