Arama sonuçları: *

• Users: sjondamine
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

BU KULAKLIKLARDAN HANGİSİ?

Selamlar bu 3 kulaklık arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Genel olarak müzik dinlemek ve dizi izlemek için alıcam sporda da kullanacağım
  2. S

Sistemim ne kadar eder?

Merhaba 05/2020 tarihinde pandemi zamanında bilgisayarı part time işim gereği evden çalışmak için topladım . Pandemi sonrasında okulum açılınca bilgisayarı çok kullanamadım. Başka şehirde okuduğum ve kyk'da kaldığım için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Sizce bu sistem ne kadar eder?
  3. S

VG249Q1A 165HZ gözükmüyor

Selam dostlar asus tuf vg249q1a isimli monitörü geçen cuma günü incehesaptan almıştım , bugün kargo elime ulaştı. DP kablosu ile birlikte monitöre bağladım ama görüntü ayarlarından en yüksek 144hzyi gösteriyor. Monitörün arayüzünden hız aşırtmayı aktif ettim ve maks yenileme hızını 165e...
  4. S

VG249Q1A 165HZ gözükmüyor

Selam dostlar asus tuf vg249q1a isimli monitörü geçen cuma günü incehesaptan almıştım , bugün kargo elime ulaştı. DP kablosu ile birlikte monitöre bağladım ama görüntü ayarlarından en yüksek 144hzyi gösteriyor. Monitörün arayüzünden hız aşırtmayı aktif ettim ve maks yenileme hızını 165e...
Top Bottom