Arama sonuçları: *

• Users: Atletli
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Atletli

Aileden gizli int ten alışveriş yapmak

İlk önce hiçbir kartım yok ve de alcam şeyi izin vermezler Kolye almak istiyorum fakat normal kolye değil
  2. Atletli

Masaüstü atalım.Birde güzeller mi diye bakalım

BenimNasıl?
  3. Atletli

İnanal Kart alıcam sorularım var

1-Yaş sınırı var mı? varsa kaçtır 2-İlk aldığımızda en az -2 alıyo fakat daha çok alıyor mu? Birde kart hala 5 TL mi?
  4. Atletli

2000-3000 TL Tel önerisi

2000-3000 TL Tel önerisi
  5. Atletli

Okulda Kolye takmak yasak mı?

Okulda Kolye takmak yasak mı? Özellikle Haç Kolye
  6. Atletli

Cinsel bir soru lütfen ciddi ve erkekler gelsin

Merhaba,İlk önce rüyada kamyon devirme vardır tamam.Bunu yaşadım 5 kere filan ama 3 gün içinde 2 kere kamyon devirmek garip mi normal mi? Birde bunun devam etmemesi için bir şey önerir misiniz? Lütfen dalga geçmeyin!
  7. Atletli

Teşekkürler Atam,Teşekkürler.

https://www.reddit.com/r/AteistTurk/comments/pbzzy5/afganistanın_bu_hale_gelmesinde_sadece_amerika_ve/ Not:Burası Pakistan olabilirmiş.
  8. Atletli

Bu sisteme uygun Ssd

bilgisayar: Ekran kartı:Msi Gtx 1660 Super gaming x İşlemci:Amd r5 1600 Anakart:Gigabyte B450M-H AMD B450 2933MHz DDR4 Soket AM4 mATX Anakart (Emin değilim ama buna benzer) (zaten bunun ssd ile alakası yok sanırım) Bizde bir harddisk var ve bu sistemi taşıyamadığına fark ettik ve de yeni bir...
  9. Atletli

Gta Sanandreas daki bug mı yoksa bilerek mi yapılmış?

Gta Sanandreas daki bug mı yoksa bilerek mi yapılmış? o.O2:eek: Konu şu biliyoruz ki Gta Sanandreas C karakteri ile oynuyor hatta cinsel şeyler yapabiliyoruz kadınla fakat Bir video görmüştüm bir erkek Cj e şey yapıyodu işte şey yazamam s...o yapıyordu bu bir bug mu yoksa yapımcılar kendimi...
  10. Atletli

100 TL ışık varsa olsun güzel mouse önerisi

100 TL ışık varsa olsun güzel mouse önerisi
  11. Atletli

Bir program nasıl oluşturulur?

Bir program nasıl oluşturulur?
  12. Atletli

Discord dışında iletişim kurma yeri (Ve de Skype dışında)

Discord dışında iletişim kurma yeri (Ve de Skype dışında) :unsure:
  13. Atletli

Oyun önerisi şunlar dışında

Şunlar dışında ve de call of duty,hitman,l4d2 ve de reident evil istemiyorum! Çünkü bunlar güzel değil
  14. Atletli

Mafia 2 oynamak için Mafia 1 i bitirmem gerekiyor mu?

Mafia 2 oynamak için Mafia 1 i bitirmem gerekiyor mu?
  15. Atletli

Krallık(Monarşi) vs Demokrasi

Hangisi güzel insan? :)
  16. Atletli

Opera gx Beyaz tema nasıl?

Kullanılmalı mı yoksa Siyah mı?
  17. Atletli

A way out Türkçe Çeviri

A way out Türkçe Çeviri var mı? Forum Paşa dışında
  18. Atletli

Azmak normal bir şey mi?

Azmak normal bir şey mi? Şu an normalim fakat sorasım geldi? Not:AbbbABS 31 istemediklerimden sadece bir şey
  19. Atletli

Mining program önerisi?

Salad dışında bir öneri var mı? Böyle bol ekran kartlı değil normal sistem için
  20. Atletli

A way out u Originden alsam arkadaşda almak zorunda kalır mı? Başka soruda var

A way out u Originden alsam arkadaşda almak zorunda kalır mı? Ve pc ile ps oyniyabiliyor mu? :unsure::unsure::unsure:
Top Bottom