Arama sonuçları: *

1. keremgencer_

300-600 TL arası wireless Gamepad

Özellikle Fifa oynamak için kol arıyorum. Bilgisayarımda bluetooth yok o yüzden ya wireless usbli bir şey ya da kol + bluetooth dongle alıcam. Eğer kol bluetoothlu ise max 500tl olabilir çünkü daha dongle a da para ayırmam gerekiyor. Xbox Ps fark etmez. Bu fiyata orijinal zaten imkansız...
  2. keremgencer_

Bu laptop alınır mı veya 15k civarı laptop önerisi

Merhabalar şehir dışında olacağım için online yazılım derslerine laptoptan katılmam gerekecek ama mevcut laptopumuz çok yavaş. bu sebepten ötürü yeni bir laptop almayı düşünüyoruz bütçe 17 18 k civarlarına çıkabilir. Ara sıra lol falan oynayabilirim laptoptan ama babam almışken iyi bir şey...
  3. keremgencer_

500 TL'ye Logitech C505e alınrımı

Merhaba arkadaşlar bi kameraya ihtiyacım var babam bunu bulmuş bende bi baktım iyi gibi bu bütçede daha güzel kameralar var mı acaba? https://www.amazon.com.tr/dp/B08NZ52YYN/ref=asc_df_B08NZ52YYN1667102400000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08NZ52YYN&linkCode=asn&th=1 10 ay...
  4. keremgencer_

Yazıcı a4 ün ne kadar kenarına baskı yapabilir

Arkadaşlar kutu oyunu gibi kartlı bi oyun yapmak istiyorum sonra bunu kırtasiyede bastırıp ince kartonlara yapıştırmayı düşündüm ama şimdi tasarlarken aklıma yazıcının kağıdın en kenarlarına yazmama ihtimali geldi evimde de yazıcı olmadığından deneyermiyorum bilen varsa yazabilir mi?
  5. keremgencer_

4 kişi 1 kişiyi dövdü

Merhaba arkadaşlar öncelikle söyliyeyim vallahi billahi tillahi yemin ederim troll değil. Neyse almanyada yaşıyorum babamla akşama yemeğe davetliydik. Ordan dönerken saat 9 9.30 gibi 4 kişi (4 ü de kapüşonlu hepsi maskeli(bandana) en az 2 si sopalı) 1 kişiyi yolun ortasına attılar. Babam...
  6. keremgencer_

Öneri Toyota rav 4 hybrid nasıl

25k€ a toyota rav 4 hybrid alınır mı veya ne alınır? suv olursa güzel olur.
  7. keremgencer_

🔥İndirim Wolfenstein: The Old Blood 9.30 TL (steam)

Arkadaşlar Wolfenstein: The Old Blood steamde %70 indirimle 31 TL den 9.30 TL ye düşmüş. Yaması var mı? Hikayesi güzel mi? Online ı var mı ve alınır mı?
  8. keremgencer_

Yardım Yanlışlıkla snowman t6 ultra yerine düz t6 aldım

1 hafta önce internetten snowman t6 (rainbow olmayan kırmızı ledli) aldım kasa (Msi MAG forge 100r) yanımda olmadığı için takamadım sonradan t6 ve t6 ultra diye 2 farklı model olduğunu gördüm. bu iki soğutucu nun farkı nedir? İade edip t6 ultra almalı mıyım bir de son olarak içinden çıkan termal...
Top Bottom