Arama sonuçları: *

1. Cruyff and Messi

İnsta hesabımda akış yenilenmiyor

Farklı hesaplardan girince sorun olmuyor ama asıl hesabımdan girince akış yenilenmiyor ne yapabilirim bunun için 1638391953 Çözdüm banlamış insta beni :/ zor açtım hesap verileri güvenlikten
  2. Cruyff and Messi

Mobilden internetsiz oynanabilecek oyun önerisi

Önerilerinizi bekliyorum
  3. Cruyff and Messi

City-Psg maçını kim alır ?

Size göre bu büyük maçı kim alır ? 1637763897 Maç bugün 23 de
  4. Cruyff and Messi

Telefon değiştirdikten sonra uzağı bulanık görmeye başladım

Eski telefonumun ekranı yeni telefonuma göre ufakdı. Saatlerce bakardım sorun olmazdı. Şimdiki telefonum ekranına baktıktan sonra uzağı bulanık görmeye başladım. 2 gündür aynı.bu durumun düzelmesi için ne yapabilirim ? 1637264084
  5. Cruyff and Messi

General Mobile GM 21 Pro alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm-21-pro-128-gb-general-mobile-garantili-pm-HBC000008I9GY
  6. Cruyff and Messi

Hiking A26 Alınır mı ?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/hiking-a26.html Öneriyor musunuz 0
  7. Cruyff and Messi

İphone 6 ekran değişimi

5 yıllık yol arkadaşımın ilk başta dokunmatiği bozuldu ve sonra ekranı çatladı ekran çatlaması benim hatam bozuk dokunmatik ile uğraşırken çatlattım ekran gitti. Bunun bana tamir masrafı yaklaşık ne kadar olur bilenler var mı ?
  8. Cruyff and Messi

Kız arkadaşıma doğum günü hediyesi almak istiyorum.

Kız arkadaşım metalci birisi. Benim aram iyi değildir pek anlamam. O tarz önerileriniz varsa bekliyorum. Bütce:500
  9. Cruyff and Messi

Youtube premium için arka planda video nasıl indirebilirim ?

Bilenler var mı ? Telefonu açtığımda yeniden başlıyor indirmeler.
  10. Cruyff and Messi

Panik atağı Hafifletmek için ne yapabilirim ?

Bugün fena halde panikledim ve başım döndü yaklaşık 3 dakika sürdü ve aralıklı devam etti bayılacaktım uzun zamandır şeker yememiştim yedikten 30 dakika sonra birden vurdu ya panik atak ya da şekerden bilmiyorum. Panik atak konusunda önerisi olan var mı ?
  11. Cruyff and Messi

Bu ürün orjinal mi ?

https://www.trendyol.com/sony/ps4-dualshock-4-v2-gamepad-siyah-yeni-nesil-kol-p-117667304?boutiqueId=61&merchantId=109393&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:consumer-electronics_z:bilgisayar-tablet_t:pla_smart_shopping&gclid=Cj0KCQjwqKuKBhCxARIsACf4XuFSn...
  12. Cruyff and Messi

Öfke kontrolümü nasıl sağlayabilirim

Ben en ufak şeyden öfkelenen bir insanım gözüm dönüyor kimseyi görmüyorum kısa sürede de geçmiyor bu olay saatler alıyor çocukluğumdan beri var buna nasıl çözüm bulabilirim ?
  13. Cruyff and Messi

Ayaklarım su toplamış patlatmazsam bir sıkıntı olur mu ?

Yaklaşık 3 saatlik halısaha nın ardından ilk defa böyle bir şey başıma geldi neden geldi bilmiyorum 2 ayağımda acayip şekilde su toplamış topuklarım yanları falan iki ayağımında üstüne basamıyorum ağrı falan yok ama basamıyorum patlatmazsam sıkıntı olur mu o deri için ?
  14. Cruyff and Messi

Kazanan Dortmund

Skor kaç olur ve maçı kim alır ?
  15. Cruyff and Messi

Greedfall oynamaya değer mi ?

Oynayıp beğenenler var mı ?
  16. Cruyff and Messi

Size göre en iyi stoper kimdir ?

Bana göre Maldini. Peki sizin en sevdiğiniz en beğendiniz stoper kimdir ?
  17. Cruyff and Messi

Tell me why oynamaya değer mi ?

Değer mi sizce
  18. Cruyff and Messi

Life Is Strange tarzı oyunlar

Önerilerinizi bekliyorum.
  19. Cruyff and Messi

Sizce Messi ve Ronaldo'dan Sonra En İyi Futbolcu Kim?

Bence Neymar sizce kim ?
Top Bottom