Arama sonuçları: *

1. L

Yardım Csgo Skin sitelerinden skin kazanıp hesaba çekmek ban sebebi mi

kolay kolay banlanmazsın yan hesaptan takas çok yapıyorum csgo veya rust sitelerindende yüzlerce takas yaptım
  2. L

Xbox Game Pass'da EA Play yok?

normaldede var
  3. L

Şampiyonluk maçları skor tahminleri

gs malatya 3-0 beşiktaş göztepe 2-1
  4. L

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!

gençlerbirliğinden 5 yemiş küme düştü takım artık şansı yok beşiktaşın yenmekten başka yedeklere koycak adam bile bulamadan şampiyon olcaklar
  5. L

10k laptop tavsiye monster casper harici

arkadaşım 10k ya monster alıcakmış ben dedim o para ona verilmez 10kya farklı marka laptop önerir misiniz
  6. L

bu laptop haç hz hp pavlion

https://www.incehesap.com/hp-pavilion-15-dk1015nt-1u5t5ea-15-6-full-hd-gaming-notebook-fiyati-46715/?gclid=CjwKCAjwkN6EBhBNEiwADVfyawC_WCwbNbANVF609NiP2oce4eI8Dz34EHqgbq0tLIie1VXMUAb85xoCqCQQAvD_BwE
  7. L

Rehber Galatasaray - Beşiktaş Derbisine Doğru || Takım Analizleri!

montero az maça çıkmasına rağmen kötü bir performansı yok zaten wellintonla başlar wellintonla başlamasına laf etmedim zaten beşiktaş kazanır
  8. L

qweqeqeqeqweq aşırı formda olması penaltı yaptırmıyacağı anlama gelmiyo takımın en çok el yapan penaltı yaptıranı her maçını izliyorum lütfen ön yargını kır rakipte küçük değil 6 eksik var boş konuşmayalım
  9. L

welinton powerboost psu gibi oynamazsa beşiktaş alır
  10. L

Acer nitro 5 alınır mı ??

https://www.hepsiburada.com/kingston-8gb-3200mhz-ddr4-ram-kvr32s22s8-8-p-HBV00000WMRXK?magaza=Baburtech%20Bilisim%20A.%C5%9E.&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjwl9GCBhDvARIsAFunhsmoX1bIaXfDKNORACSIeGJa3QRfyU__nDh5aGV2v9YHwtBE6n-J3dcaAg7-EALw_wcB bunu aldım ben fiyatı çok...
  11. L

Acer nitro 5 alınır mı ??

ısınmada başarılı istediğin oyunları oynatır kronik sorunu yok aldıktan sonra ram ekliyceksen öneri yapabilirim aynı leptopu kullanıyorum
  12. L

Sosyal bilimler lisesi hazırlık ne işe yarar?

hocam ilk dönemde sınav yapıyorlar girmek zorunlu değil ondan bilmiyor olabilirsin
  13. L

ben sbl ye gidiyom bence gitme hazırlık ingilizce müfredatı bence çok kötü çok bir şey katacağını sanmam ben 1 yılı dinlenme için seçtim ingilizce kursuna gitsen daha yardımcı olur
  14. L

sınavlarla atlarsan okumuyosun hocam tekrar tekrar okuyon yazmışın(bizim sınıfta hazırlık atlayanlar var)
Top Bottom