Arama sonuçları: *

• Users: ErenMaiky
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ErenMaiky

Yardım Redmi 8 Telefonda Çağrı yapıldığında sesim karşı tarafa gitmiyor?

Merhabalar Telefondan birini aradığımda sesim karşı tarafa gitmiyor. (WHATSAPP'tan konuşunca sesim karşı tarafa gidiyor) mikrofon'da bir sorun yok yani. Telefonun çağrı kısmına özel bir sorun var sanırım. nasıl düzelteceğimi bilmiyorum yardımcı olursa sevinirim
  2. ErenMaiky

Hamam Böcekleri için İlaç Önerisi

Bu sıralar evde, bodrumda hamam böcekleri çıkmaya başladı bunlara çözüm olarak ne önerirsiniz...
  3. ErenMaiky

Opera GX'in CS2'den fazla bellek kullanması normalmi?

Şuan cs2de ana menüdeyim, opera gx de 2 sekme açık sadece. opera gx'in bu kadar bellek yemesi normalmi
  4. ErenMaiky

Yardım FC 24'ü D diskinden C diskine nasıl taşırım?

Arkadaşlar oyunu EA APP ten indirdim fakat steamdeki gibi burda dosyaları taşıma özelliği yok nasıl yapabilirim bu taşıma işini? 1707565825 şöyle bir video buldum 1707566140
  5. ErenMaiky

CTRL basmadan kopyala ve yapıştır yapabilirmiyiz?

Merhaba Hızlı bir şekilde kopyala yapıştır yapmak istiyorum bir uygulamada. CTRL+C yapmak yerine direk ( c )bastığımda kopyalasın CTRL+V yapmak yerine ( v )bastığımda yapıştırsın istiyorum bunu nasıl yapabilirim? internette videolara baktımda anlatan yok autohotkey gördümde ondada sanırım...
  6. ErenMaiky

Yardım HP Laptop Bios Update Takılı Kaldı

Windows updateden sonra bios update kısmı açılıp yaklaşık 1 saattir takılı kaldı inmiyor. olması gereken böyle ama bizde 1/4096 da 1 saattir takılı fanlar çok hızlı dönüyor . ne yapmalıyız yardım lazım
  7. ErenMaiky

Yardım Önemli ! HP laptop bios update takılı kaldı

Elimizde olan https://www.hepsiburada.com/hp-250-g7-intel-core-i5-1035g1-16gb-512gb-ssd-mx110-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-10r48ea-pm-HB00000WJTGH bu laptop. Yaklaşık 3.5 yıldır kullanılıyor. şu son 1 haftadır lol oynarken dakika 7-8 e geldiğinde sabit 60 fpsten 0-13 fps...
  8. ErenMaiky

Yardım Bu Klavye tamirini daha önce yapan varmı?

bu videoyu yapan varmı yorumlarda herkes oldu demiş benim bazı tuşlarda basmıyor parfüm fln oluyomuş deneyeceğim yapan varsa
  9. ErenMaiky

🔥İndirim 🔥 Yemeksepeti 60 TL İndirim SOKAK kodu 🔥

SOKAK kodu 60 TL indirimli alt limit kaç bilmiyom
  10. ErenMaiky

Yardım FC 24 alınca cashback veren uygulama varmı

soru başlıkta
  11. ErenMaiky

FC 24 550 TL nasıl oluyor?

fc 24 alıcamda ea games ten bir arkadaş eski oyunları aldıysan 550 TL'ye geliyor demişti bende fifa 23 de var . ama steamden almıştım ondan dolayımı ? nasıl oluyor bilen varsa yazabilirmi
  12. ErenMaiky

CS Prime hesabı olup bedava para isteyenler buraya 🔥 Kanıtlı 🔥

Arkadaşlar Bahsettiğim site o günün ilk davetine özel size 5$ veriyor denedim ben aldım. Kanıt olarak attım , Mavi renkte olan yerde yazanı okursanız anlarsınız zaten. DM'den veya Dc'den attığınız mesajları gün içinde kesin cevaplarım. Sitedeki şart Cs prime hesabınızın olmasıdır ve (İLK DEFA)...
  13. ErenMaiky

Yardım Trendyol %40 indiriminde ürünleri iptal etmeyen satıcılar?

Aldığınız ürünleri iptal etmeyen yerleri burda paylaşırsanız sevinirim Bende bir kulaklik aldim fakat iptal edildi yarın sabaha karşı verip siparişi diğer gün gelebilecek kulak üstü kulaklik linkleri varsa alabilirim.
  14. ErenMaiky

Yarın okul Tatilmi benmi yanlış görüyom?

Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100. yılına yaraşır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizin 1 günlüğüne tatil edilmesi kararı aldığımızı bildirmek isterim. ben yanlışmı görüyom?
  15. ErenMaiky

Reklam engelleyiciler YouTube'un Hizmet Şartları'nı ihlal ediyor

youtubeda 1 hafta önce bu yazı karşıma çıktı sonra sekmeyi kapatıp izlemeye devam ediyodum. dün 3 video ya kadar izleyip ondan sonra gözükmüyodu. şimdide tamamen kapatmak gerek sanırım adguard ı video açılmıyor çünkü . siz ne yaptınız bu işi PREMİUM mu aldınız reklamlı devammı?
  16. ErenMaiky

ADS Engelleyiciler YouTube'un Hizmet Şartları'nı ihlal ediyor

youtubeda 1 hafta önce bu yazı karşıma çıktı sonra sekmeyi kapatıp izlemeye devam ediyodum. dün 3 video ya kadar izleyip ondan sonra gözükmüyodu. şimdide tamamen kapatmak gerek sanırım adguard ı video açılmıyor çünkü . siz ne yaptınız bu işi PREMİUM mu aldınız reklamlı devammı?
  17. ErenMaiky

Yemek Sepeti Çiğköfte mutfağında 40 TL KUPON

130 A 40 TL indirim var LEZZET kodu https://forum.donanimarsivi.com/konu/yemek-sepeti-cig-koefte-indirimi-130-40.812398/
  18. ErenMaiky

Steam 20. Yıl Özel Kutlama Ücretsiz Arka plan,Hareketli avatar,emoji

steam 20. yıl a özel hediyeler veriyor almak için Mağaza>Puan Dükkanı dediğinizde karşınıza gelecektir oradan tümünü tıklayıp alabilirsiniz
  19. ErenMaiky

Steam Pazar Kısıtlaması Hakkında

yan hesabımda pazar banı var şuan onu açmam lazım 5$ şuan dolar kuru nekadar steamde bilen varmı? birde bir arkadaş 135 TL demiş eski konularda steamin dolar kuru normal kurdandamı fazla? şuan 80 TL attım bir 40 TL daha atıcam yeterli olurmu deneyen varmı şu günlerde ne kadar yatırıp olduğunu...
  20. ErenMaiky

İndirilmesi Gereken Driver'ları nasıl göreceğim?

Arkadaşlar indirmem gereken eksik driverları nasıl görebilirim? driver booster indirmeden. bide aklımda kalan soru şu driver booster dan indirmeyin diyorlar elle indirin diyorlar. indirmem gereken uygulamayı nereden bulacağım?
Top Bottom