Arama sonuçları: *

1. K

Kulaküstü kulaklık önerisi

1000 liraya kadar kablosuz kulaküstü kulaklık önerilerinizi bekliyorum arkadaşlarımda jbl var hangi model bilmiyorum ama küçük olduğu için kulağımı acıtıyor onun gibi olmazsa sevinirim
  2. K

2 kişi oynanabilecek oyun önerisi

Arkadaşımla boş zamanlarımda oynayıp eğlenebileceğimiz ücretsiz bir oyun önerisi istiyorum ücretli olacaksa da çok pahalı olmasın maksimum 20 lira falan olsun 2 kişilikten daha fazla da olabilir
  3. K

Discord hesabım ele geçirildi

Bu sabah discordda arkadaşlarımın uyarısı ile birlikte herkese +18 içerikli sunucuya davet mesajı atıldığını gördüm hemen hesabın şifresini değiştirdim ve virüs taraması yaptım daha önceden de nitro alınmaya çalışılmış hesaba ama başarılı olmamış iki adımlı doğrulamayı açamadım telefonda qr...
  4. K

Epic hesabımda fifa 23 var ama kütüphanede gözükmüyor

Yeğenim fifa 23 almış oyunu yüklemiş bir kere açmış sonra kapatmış tekrar açmak istediğinde oyun açılmamış geçen gün evlerine gittik ben oynayamıyorum sana veriyim hesabı sen oyna dedi onlardayken ben de bir kere açtım daha sonra yine açılmadı onun bilgisayarında bugün ise epic hesabını kendi...
  5. K

Epic Gameste Fifa 23 gözükmüyor

Yeğenim fifa 23 almış oyunu yüklemiş bir kere açmış sonra kapatmış tekrar açmak istediğinde oyun açılmamış geçen gün evlerine gittik ben oynayamıyorum sana veriyim hesabı sen oyna dedi onlardayken ben de bir kere açtım daha sonra yine açılmadı onun bilgisayarında bugün ise epic hesabını kendi...
  6. K

En ucuz konsol önerisi

Arkadaşımla steamden fifa almayı planlıyoruz ama konsolumuz yok dandik olmayan en ucuz konsol önerilerinizi bekliyorum
  7. K

Valorantta başıma gelen ilginç olay

Bugün valorant oynaycaktım tek başıma girmemek için valorant türkiye discord sunucusundan bir takım buldum kendime malum tek girince gelen takımları oynayanlar biliyodur neyse ben de rank yerleştirme maçlarında rankımı yüksek olarak belirlemesi için takım buldum dc sunucusuna çağırdılar...
  8. K

LG K50 yavaş şarjda uyarısı

Arkadaşlar babamın telefonu lg k50 modeli telefonu şarja taktığımızda yavaş şarjda uyarısı veriyor ve hızlı şarj için telefonla beraber gönderilen şarj aletini kullanın diyor fakat onla şarj ediyoruz zaten ve telefon dediği gibi çok yavaş şarz oluyor bir gecede anca doluyor
  9. K

Kasada kaldım para atabilecek var mı

Arkadaşlar kusura bakmayın normalde böyle para istemem ama evden uzak bir yere markete gittim eve de dönemiyorum 20 TL eksik yardımcı olabilecek var mı
  10. K

10.0000 TL telefon önerisi

Arkadaşlar 10.0000 TL bütçem var telefon almayı düşünüyorum redmi note 12 pro ve poco x3 pro arasinda kaldım işlemci bakımından poco daha iyi ama kamera hızlı şarj vs. de note 12 pro daha iyi hangisini almalıyım ya da başka önerileriniz var mı
  11. K

Maç yaparken ayağım su topladı ve patladı

Arkadaşlar bugün okulda maç yaparken bir süre sonra ayağımın yandığını hissettim sıcaktan herhalde diyip oynamaya devam ettim maçtan sonra ayakkabılari çıkarıp baktığımda ayaklarımın altlarının su toplayıp patladığını gördüm şimdi acıyor ne yapmalıyım
  12. K

Ramazan Bayramımız mübarek olsun

Hepinize günaydın hepinize hayırlı bayramlar gününüz çok güzel geçer umarım (isteyenin öğrenciye yardım etmesi için papara no 1058433111)
  13. K

Güzel kokulu erkek parfüm önerisi

Çok pahalı olmayacak şekilde güzel kokan kalıcı olursa daha iyi olur erkek parfüm önerisi bekliyorum
  14. K

700 TL MOUSE ÖNERİSİ

700 TL ye FPS oyunları için mouse önerisi bekliyorum
  15. K

700 TL klavye önerisi

Çok fazla konu açtığım için özür dilerim ama verdiğim paraya değsin istiyorum yurt dışı almak istemiyorum mümkünse Türkiye'den olsun teşekkürler
  16. K

Redragon k631 alınır mı

Konuda tavsiye üzerine redragon k631 alacağım alınır mı
  17. K

600 TL red switch klavye önerisi

geçen gün açtığım konudaki klavyeyi alacaktım ama şuan stokta yok ne yapmalıyım
  18. K

600 TL KLAVYE ÖNERİSİ

Maximum 600 TL bütçe ile red switch klavye önerisi lazım FPS oyunları oynuyorum genelde
  19. K

Rampage sn r71 pro ses uğultulu geliyor

driverını sildikten sonra kulaklıkta ses çok garip gelmeye başladı
  20. K

Bütün oyunlarda ms sıkıntısı

Arkadaşımın download ve upload hızı normal ama bütün oyunlarda ms sıkıntısı var ne yapması lazım
Top Bottom