Arama sonuçları: *

1. Ahmet Çetinkaya

Öneri 900 TL'ye bu monitör alınır mı? (Lenovo T22i-10 21.5")

6ms fazla geldı bana
  2. Ahmet Çetinkaya

Windows 10 Key Alınır mı ve Nereden Alınır?

Cmd ile etkinleştirebilirsin forumda rehberi var
  3. Ahmet Çetinkaya

Bu Hafta En Çok Oynadığınız Oyun ve Nedeni?

brawlhalla rank kasmak için oynuyorum batman arkham knıght ta olabilir riddle kupalarını bitiröeye çalısıyorum
  4. Ahmet Çetinkaya

Herkes kulaklığını fotosunu atsın

https://www.trendyol.com/polosmart/pgm05-phoenix-7-1-gaming-kablolu-kulakustu-kulaklik-siyah-p-65279321?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:dsa_type:product_bilgisayar-tablet-aksesuarlari_productsup_gl_s_&gclid=Cj0KCQjwytOEBhD5ARIsANnRjVjTNjOdpSvnlaCMfSquztM9o4niEr0igUqa1w2wwsR7...
  5. Ahmet Çetinkaya

Hastayken oruç tutmamak günahmi ?

eğer kendini iyi hissediyorsan tut ama mıde bulanması falan yasıyacaksan tutma
  6. Ahmet Çetinkaya

arkadaşlar a way out ile ilgili bir sorum olacakdı

konsol ise game pass ultımate ile ea oyunları veriliyor ama pc ise normal game pass le veriyor
  7. Ahmet Çetinkaya

yeni ekran kartı alınca bios la ugrasmam gerekir mi

daha once ekran kartı yoktu g41 chıpset vardı bundada silmem gerekiyor değil mi bir de once kartı takıp mı eski driveri siliyim
  8. Ahmet Çetinkaya

yeni ekran kartı alınca bios la ugrasmam gerekir mi

Arkadaşlar baya eski bir sistemim var bu sisteme gt 630 alıcam alıp taktıgımda hiçbirşey yapmadan kullanabilir miyim yoksa bios la ugrasmam gerekir mi soruyu sorma nedenım ben bu pc de bir kez bıosu açmayı denedım pc açılmadı bilgisayarcı halletti
  9. Ahmet Çetinkaya

🔥İndirim RTX 2060 EKRAN KARTI AMAZON TR'DE 4500 TL !!!

1000 TL vergi mi var şimdi
  10. Ahmet Çetinkaya

En iyi monitör ekran tipi nedir ?

ips en iyi renkleri veriyor ama 7/24 fps oynuyorsan tn alıyorlar
  11. Ahmet Çetinkaya

xbox series s mi ps 4 mü

xbox tarafında gamepass diye bir şey var onu bır arastır derim 30 TL ye 100 den fazla oyun beleşe geliyor ama uyelik bıtınce oyunlar k,itleniyor ve eger 45 TL lik ultimate alırsan ea oyunlarını da oynayabiliyorsun
  12. Ahmet Çetinkaya

Okul Sınavları Başlıyor

şuan altta ders açık bunları yazarken -evet evet çok verimli oldu onlıne egitim sınav yapalım
  13. Ahmet Çetinkaya

Okul Sınavları Başlıyor

ulan küçük yaşta stresin babasını öğrendik teşkürler sistem
  14. Ahmet Çetinkaya

Okul Sınavları Başlıyor

sınav yapalım da bir ogrencilere geçiriyim kafasında heralde bakanımız
  15. Ahmet Çetinkaya

Para nasıl biriktirebilirim?

korona zamanı olmasa arkadaşlarının sana para ile nispet yaptıgını soylemenı onerebilirdim ama bu donemde işe yaramaz
  16. Ahmet Çetinkaya

babana bir kagıt ver imza attır.Babana guvenmıyosan git notere o.O2 Ekonomık duzeyınız iyi değilse bence çok da zorlama
  17. Ahmet Çetinkaya

ailene bir şeyer teklif et mesela evi temizliyicem haftalık su kadar para isterim gibi bir şey yada yanına git birazda şaka yolu ile bana neden harçlık vermıyonuz gibi bır konusma baslat Merketten kalan para üstleri de iş gorebilir hocam
  18. Ahmet Çetinkaya

En fazla 400 TL Mekanik klavye önerisi

reddragon gamenote gibi markalara bak derim ben
  19. Ahmet Çetinkaya

Tarih Yolculuğu Serisi - 1. KIRIM İLHAKI

kutul amare veya ermeni mezalini yapabilirsin eline saglık
Top Bottom