Arama sonuçları: *

1. S

Zotac Twin Edge Furmark Sonuçları İyi Midir?

bu konuda cs2 sonuçlarını da atıp daha irdelememe kararı aldım
  2. S

ama aldığım karttaki değerler kötü değil anladığım kadarıyla
  3. S

hocam sizin kart 70 derece altında ama hotspot mu yüksek sadece anlamadım :D öyleyse 3060 da kart sıcaklığı yüksek değil mi bir tık
  4. S

forumda tanıştığım bir arkadaşın hotspot sıcaklıklarının 90 derece ve üstü olması durumnda sıkıntı yaşabileceğimi söyledi
  5. S

size ve dediklerinize güveniyorum hocam benim tek korkum sıcaklık değerleriydi ne kadar 2025 yılına kadar garantisi de olsa insan ince detayına kadar bakmak istiyor sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı yok diyorsunuz cs de de uzun süreceği için bir sıcaklık sonuçlarına beraber bakmak isterim
  6. S

onu dün yaptık kanka diğer konularımda onunda sonuçları var son sayfada
  7. S

cs2 yi hangi ayarlarda test etmeliyim sizce peki 1el atıcam afterburner ile takip ederek
  8. S

temp 78 dereceye kadar çıkıyor hotspot da 88 in üstünü görmedim bir zararı olur mu bana
  9. S

yan kapak zaten hep açık kullanıyorum 1714311133 kasa hava akışının anlaşılması için kasanın resimleri atmamı ister misin?
  10. S

pardon onları atmayı unutmuşum :D 1714310923 test sonuçları burada 1714311045 birazdan msi afterburner ile cs giricem o değerleri de paylaşacağım ama furmark sonuçları nasıldır arkadaşlar sizce
  11. S

Arkadaşlar 2.el Bir Ekran Kartı Aldım (1yıl garantili) Ve Dünden Beri Testlerle Falan Uğraşıyoruz bi türlü %99 yük bindiremedim %99 u furmark ile bugün hallettim ve gpu-z ile de rapor aldım sizce sonuçlar nasıl kullanılır mı geri iade etmeli miyim ?
  12. S

RTX3060 Test Nasıl Yapılır ?

bu arada yani illaha şey yapmak zorunda değiliz adamla konuştum iade alır mısın diye alırım dedi sence şuanki değerler nasıl yani aşırı sıkıntı çıkaracak derecede mi yoksa hal olur mu
  13. S

kanka nerde yaşıyorsun :D
  14. S

knk kartta vidalar var zaten bilgisayarcı .mna koyma ihtimali var mı
  15. S

yani bunun için mesela direk garantiye göndereyim mi yoksa bu tür işlemler sadece bilgisayarcı da mı yapılır
  16. S

kanka şöyle yapalım mı ben yarın senin bu 3dmark ı indireyim onda %100e çekelim bir bakalım olmadı bilgisayarcıda macun yeniletiriz macun pahalı bir şey mi ?
  17. S

hemen tekrar açayım bir saniye bi 5dk daha yapıyorum 1714264628 %98i gördüm bu sefer hotspot : 88.9 temp: 78.3 bu da 5.dakikanın sonundaki sonuç
  18. S

grafikleri ultra ya çektim ara ara yük %0 a bile düştü ama %96 nın üstüne de hiç çıkmadı 5 dakika test sonuçları 1714263908 %100e hiç bi zaman çıkmadı ultra da açtım max %96 gördüm 1714264135 gördüğüm en yüksek sıcaklık 77 derece idi
  19. S

tamamdır hemen indiriyorum 1714262987 yüklendi başkanım 1714263294 kanka bunda da %80 e %0 a bile düşüyor ara sahnelerde
Top Bottom