Arama sonuçları: *

1. K

Kulaküstü kulaklık önerisi

Kulaküstü Bluetooth kulaklık arıyorum. Günlük kullanım için. Bütçe max 1700. Jbl almayı düşünmüyorum. Şimdiden teşekkürler
  2. K

Başka internete geçiş

Merhaba hali hazırda turknet kullanıyorum ama millenicoma gecmeyi düşünüyorum. Milleniye geçersem tekrar daireye kadar kablo döşeme olur mu yoksa Turknetin kablo mu kullanılır? Kablo döşenirse ekstra bir ücret kesilir mi ? Teşekkürler
  3. K

Aynı hesaba farklı cihazdan girmek

Selamlar steam ve epic games hesabına aynı e postadan farklı cihazlardan girilip oyun oynanabilir mi ? Abim kendi cihazından benim hesabıma girecek ben de kendi hesabıma kendi cihazımdan gireceğim
  4. K

Bu parayi nasil degerlendirebilirim ?

25-26 k civari bir param var . Almak istedigim bir bilgisayar vardi. Lira daha fazla deger kaybeder diye erkenden almak istiyorum ama bir yandan borsada faiz dususu sonrasi yukselis olur diye korkuyorum. Oneriniz nedir ne yapabilirim ?
  5. K

Wifi ağı görünmüyor yardım lütfen

Ethernet ile baglanirsam 20 metre civarında ethernet çekmem gerekir hocam o yüzden powerline düşünüyorum.
  6. K

Wifi ağı görünmüyor yardım lütfen

Arkadaşlar eve kendim ilk kez internet kurdum Turknetten gelip kablosunu vs çektiler. Modem vs takıldı sadece 192.168.1.1 den ayarları yapılıp powerline adaptör alınacak (ethernet kullanmayı düşünmüyorum) da ben 192.168.1.1 adresine giremiyorum ve Wifi gözükmüyor ne yapmam gerekiyor ? (İlk defa...
  7. K

Turknet modem verir mi?

Turknet evde internet başvurusu yaptım. Evimde modem yok onlar veriyor (ücretsiz) mu yoksa benim mi satın almam gerekiyor?
  8. K

Metaverse coinleri ve diğerleri

Şöyle bir sepetim var tahminen 1 yıl sonra ne kadar olur
  9. K

Yapılan tuval nft olarak satılır mı

Şuan tuval yapıyorum detayları kaldı sizce bittikten sonra alan olur mu nft olarak ? ( Nft için yapmıyorum resimciyiz satabilirsek güzel olur 😝)
  10. K

Xiaomi MIUI dosyaları

Normalde hiçbir zaman depolama alanı olarak sıkıntı çekmeyen ben depolamaya baktığımda full olduğunu gördüm ve çoğusu MIUI dosyası. Güncelleme en son geçen ay yaptım ve yeni dosyalar gördüm. Anlayan yardımcı olabilir mi?
  11. K

Altın fiyatları Eylül

Malum 2 gün önce altın fiyatları çakıldı. Bu düşüş Eylül başına kadar sürer mi şehir merkezinde değilim alamıyorum 😬😬
  12. K

Profil resmi önerisi

Hangisini profil resmi yapsam daha havalı durur arada kaldım (wp)
  13. K

Profil resmi önerisi

Resimde gördüğünüze benzer resminiz var mı
  14. K

SSD / HDD ile mining yapılabilen coin

Bildiğiniz üzere 3-4 gün once SSD ve HDD ile mining yapılabilen bir coin ortaya çıktı. Bizim ülkemizde SSD fiyatlarının zirve yapma süresi ne kadardır ?
Top Bottom