Arama sonuçları: *

• Users: erentuncay
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. erentuncay

1 internet aboneliği 2 dairede kullanılabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar aile apartmanımızda ailemle beraber 3. katta yaşıyorum 1-2 ay süreli giriş kata tek başıma yerleşeceğim pc vs komple 1. kata taşıyacağım fakat internet çekmeyecek 3. kat'da bulunan 100mbps fiber altyapı'daki internetimi hem 3. kat'da hem giriş kat'da nasıl kullanabilirim...
  2. erentuncay

Çözüldü✓ Connectgame ilgisizliği / Darmoshark M3-4K Dongle Problemi

Arkadaşlar, merhabalar. 2023 Kasım indirimlerinde forum'da gördüğüm Darmoshark M3-4K Kablosuz oyuncu mouse'u sipariş ettim. Bu indirim postunu 2 Kasım'da açılmış olmasına rağmen, 3 gün boyunca takip ettikten sonra güvenilir olduğunu düşündüğüm için 5 Kasım 2023 tarihinde siparişimi oluşturdum...
  3. erentuncay

Darmoshark m3-4k problemi

Merhaba arkadaşlar bu büyük indirim olduğu zamanda darmoshark m3-4k aldım bir süredir dongle'da problem var temassızlık olduğunu düşünüyorum sürekli bağlantı kopup geliyor dongle'a güç verdiğimde hatta sistemdeki kullanmış olduğum kulaklığı dahi etkiliyor kulaklığımın sesi gidiyor geliyor bi...
  4. erentuncay

max 16K bütçeli laptop önerisi ( iş için )

Merhabalar 15-16K Bütçeli iş için laptop arıyorum ağır programlar açmıyacağım internet üzerinden birden fazla tarayıcı sayfası kullandığımda kasmasın istiyorum
  5. erentuncay

2.500TL ye kadar kulaklık önerisi

Merhabalar İyi akşamlar 2.500TL bütçeye kadar kulaklık önerilerinize açığım hyperx cloud 2 düşünüyorum bütçeyi bir tık daha aşıp almak mantıklı mı bilemedim fps oyunları oynuyorum dc de sürekli vakit geçiriyorum mikrofon önemli benim için ekstra olarak en çok müzik dinliyorum müziklerde bas...
  6. erentuncay

Soildworks işlerimde kullanacağım pc önerisi

merhabalar Soildworks programlarını vs kullanabileceğim iş amaçlı bir sistem toplamak istiyoruz bütçe 15K üzeri olmayacak (sadece kasa) şekilde en uyguna nasıl gelirse sistem tavsiye ve önerilerinize açığız
  7. erentuncay

iphone 14pro max şarj soketi yandı

arkadaşlar merhaba bugün bayramın 1. günüydü öncelikle bayramınızı kutluyorum hepimizin bayramı mübarek olsun. Bugün denize gittim telefonu suya soktum düştüm suyun içinde daha doğrusu telefon bir kaç saniye su altında kaldı suyun tuzlu olması sebebi ile elektriği aktaracağını düşünemedim o an ...
  8. erentuncay

Msı B450 Gaming plus max anakartım ne kadar eder?

Merhabalar ; Msi B450 GAMİNG PLUS MAX Anakartımı satmayı düşünüyorum upgrade amaçlı gen4 ssd ve pci express 4.0 ekran kartım mevcut. 6750xt kullanıyorum. ileriye yönelik olarak işlemciyi 5800x veya 5800x3d ile işlemci upgrade düşünüyorum fakat her konuda anakartımın değişmesi gerektiğini...
  9. erentuncay

Anakart seçiminde destek olurmusunuz ?

Arkadaşlar merhabalar sistemimde Msi B450 Gaming Plus Max anakart kullanıyorum ssd pcı express 4.0 destekliyor ekran kartım ise 6750xt oda aynı şekilde 4.0 destekli kendi anakartımı satıp üzerine ekleyip linkte bulunan kartı almak mantıklı mı ? görünüşe önem veriyorum ileride komple beyaza dönme...
  10. erentuncay

Bilgisayarım ne kadar eder?

arkadaşlar selamlar sistemim öncelikle şu şekilde Ryzen5 5600 kutulu garantili faturalı msi b450m gaming pro max anakart xfx merc 6750xt 1 yıl garantili kutulu faturalı ekran kartı corsair vengeance pro rgb 2x16 ram msi frozer L kule tipi soğutucu nzxt s340 mid tower kasa kingston 240 gb ssd...
  11. erentuncay

DA-C sistem aldık bios update yardım

DA-C sistem aldık anakart'da q-flash tuşu mevcut ryzen 5 5500 takılı ram'lerde takılı yani sistem kurulu geldiği için her şey okey fakat monitöre görüntü gelmiyor . usb flash belleğe bios update'i kurduk işlemci ve ramler takılı iken anakart üzerinden q-flash butonuna basıp'da mı bios update...
  12. erentuncay

Cool Master gm27-fqs 2K 165hz monitör önerisi (7.000tl bandı)

Öncelikle merhabalar daha önce Aoc 24g2u modelli IPS panel 144hz bir monitörüm vardı 3 yıl kadar problemsiz ve memnuniyetle kullandığımı belirtmek isterim . daha sonrasında ki aldığım VA panelli 240hz 27'' monitörümden renk konusunda memnun kalamadığımı söylemem gerek fotoğrafçılık vs ile...
  13. erentuncay

27" 2K monitör seçimi hakkında destek

Merhaba bu 2 ürün arasında kararsız kaldım sistemimde 1080p 240hz VA panel kullanıyorum daha önce IPS kullanıyordum tekrar IPS istiyorum darboğaz yaşıyorum ondan dolayı geçiyorum 2K ya 6750xt 5600 işlemci ikilisi ile kullanıcam 1 ay sonra sisteme bi 16 GB ram daha ekleyip 32 yapabilirim Asus...
  14. erentuncay

Msi b450 gaming plus max ile 5800x3d

arkadaşlar b450m gaming plus max anakartıma ryzen5 5600 ile kullanıyorum 5800x3d işlemci alsam anakartımda işlemci arasında problem yaşarmıyım anakartım 5800x3d destekler mi ? 6750xt ekran kartım mevcut
  15. erentuncay

Ryzen5 5600 O.C İşlemi için destek.

merhaba arkadaşlar kule tipi msi frozer L soğutucum var b450 gaming plus max anakart ve 5600 düz x serisi değil işlemcim mevcut 6750xt 12gb ekran kartım ile darboğaz yapıyor 1080p'de işlemcime overclock yaparsam darboğazın olmayacağını söyleyenler oldu bu konuda siz hak veriyormusunuz ? bu durum...
  16. erentuncay

Anlam veremediğim şekilde kasma problemi var . Yardım!

Merhaba arkadaşlar Sistemimde Opera GX tarayıcı kullanıyorum ,sekmede Youtube Müzik açık ets2 oynuyorum Klavyenin ses kısma şarkı değiştirme tuşlarına bastığımda Windows10'un sol üst köşede gösterdiği ekran geliyor ve işlem gerçekleşene kadar takılıyor kasıyor sistem. ek olarak -...
  17. erentuncay

Sistemde donma kasma problemi

Selamun aleyküm , SİSTEM ÖZELLİKLERİ : R5 3500X - 16GB DDR4 3200MHZ - XFX 6750XT 12GB - MSİ B450M GAMİNG PLUS MAX - 650W POWER SUPPLY. SORUNUM : Masaüstün'de bazı resimler'e girdiğimde ve google'da zara'nın sayfasında ki görselleri gezerken özellikle video , gif tarzı içeriklerde kasma donma...
  18. erentuncay

Aliexpress'de alışveriş yaptım ücreti alındı fakat uyarı görüyorum

''Hesaptaki güvenlik sorunları nedeniyle bu siparişi kapatmak zorunda kaldık. Lütfen daha sonra tekrar sipariş verin veya kuponu kaldırıp tekrar deneyin.'' uyarısı ile karşılaşıyorum aldığım ürünün ücreti kartımdan çekildi dün gerçekleşen işlemin herhangi bir iadesi sağlanmadı ne zaman iade...
  19. erentuncay

Yardım 6750XT 12GB Ekran kartıma ''Uygun İşlemci Tavsiyesi''

Merhaba arkadaşlar , Ryzen5 3500x işlemci kullanıyorum ve XFX 6750 xt ekran kartım var işlemci ile darboğaz yaşıyorum ekran kartı kullanımı %65-%75-%80 civarlarında geziyor yer yer üzerine çıktığı oluyor tabii ki 3500x işlemcimi satıp üzerine çok fazla koyamıyorum max 1.500 - 2.000 TL bütçe...
  20. erentuncay

Öneri XFX Merc 6750XT 12GB kullanıyorum karşılıklı soru & cevap

Daha önce Gigabyte Eagle RTX 3060 kullandım daha sonra bazı sebeplerden genelde nvidia tabanlı tercihim olur bu sefer amd tercih ettim benimde kafamda bazı sorular var Öncelikle ; Kart sanki biraz sıcak çalışıyor gibi , ve böyle sanki inceden bir ses geliyor ama sık sık değil sürekli yapmıyor...
Top Bottom