Arama sonuçları: *

1. J

Kasamın rgbleri yanmıyor

Bilgisayar olarak msi infinite a 8th hazır sistemini kullanıyordum. Sonra aşağıda belirtilen yükseltmeleri yaptım. MSI GTX 1070 ARMOR---> MSI RTX 3060 12G OC I7-8700---> R5-5600X MSI B360M BAZOOKA---> GIGABYTE B550M DS3H kasa hala aynı, msi'ın kasası. Normalde msi centerdan mystic light...
  2. J

Güç kaynaklı kasa önerisi

Güç kaynaklı kasa arıyorum içine takılacak parçalar: ekran kartı: GTX 1070, işlemci: i7 8700, anakart: b360m bazooka, ram: 16 GB 2400 mHz. Güç kaynağı en az 600w olacak
  3. J

Gigabyte rgb fusion windows 11'de çalışmıyor

Gigabyte rgb fusion windows 11'de çalışmıyor. Programı kurdum fakat Gigabyte centerda gözükmüyor. Nasıl çözerim?
  4. J

Parça değişimi sonrası rgbler yanmıyor

MSI marka bir kasam var. Yaptığım parça değişimi sonrası MSI centerda kasa gözükmeyi bıraktı ve ledleri yanmıyor.
  5. J

Bu soğutuculardan hangisini tercih etmeliyim?

https://www.amazon.com.tr/DeepCool-LT520-So%C4%9Futucu-Radyat%C3%B6r-Performansl%C4%B1/dp/B0B9SJYV59/ref=asc_df_B0B9SJYV59/?tag=trshpngglesp-21&linkCode=df0&hvadid=510695304855&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=665062772465591981&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=p...
  6. J

Max 3000 TL sıvı soğutucı önerisi

İşlemcim r5 5600x, yani am4 soketi için olmalı. Ekran kartım rtx 3060, ana kart b550 ds3h.
  7. J

Masaüstü PC soğutucu önerisi

İşlemci için soğutucu arıyorum. Yakın zamanda r5 5600x aldım ama eski soğutucu uyuşmadığı için mecburen stok soğutucu kullandım. Bir süre dayanırım dedim anlaşılan zamanı gelmiş işlemci 78 dereceye çıkmış. F/p bir işlemci soğutucu önerir misiniz? Bütçem yaklaşık 1000-1500 TL. Eğer o fiyata...
  8. J

Masaüstü bilgisayar fişini çektikten sonra açma kapama tuşu açık kalıyor

Bilgisayarı kapatıyorum, ve tamamen kapandıktan sonra bile bilgisayar kasasında bulunan açma kapama tuşunun ışığı açık kalıyor. Bilgisayar fişini çekiyorum gene de yanmaya devam ediyor. Bilgisayar fişini çekip tuşa birkaç saniye basılı tutunca sönüyor. Bunun sebebi nedir acaba? Tehlikeli mi...
  9. J

Hangi hoparlörü almalıyım?

F/P hoparlör arıyorum. 500 TL altı bildiğiniz varsa önerebilir misiniz? Not: Çoğunlukla kulaklık kullanacağım https://www.hepsiburada.com/snopy-sn-120-2-0-siyah-kirmizi-usb-speaker-p-BD85624...
  10. J

Windows 11 saglamlisans güvenli mi? Değilse neresi güvenli?

https://www.saglamlisans.com/urun/windows-11-pro-key-satin-al/ Anahtar 130 TL ve orjinal olduğu yazıyor. Bana Windows 11 pronun 3000-4000 TL arasında olduğu söylendi. Fiyat neden bu kadar ucuz ve gerçek mi? Eğer gerçek değilse nereden alabilirim?
  11. J

500-600 TL hoparlör önerisi

500-600 TL arası f/p hoparlör arıyorum. Bluetooth kablolu fark etmez ama kablolu olacaksa giriş olarak USB olması tercih edilir.
  12. J

İcloud'a uygulama yüklenir mi?

Ben şimdi iCloud+ aldım uygulamaları oraya yükleme şansım var mı?
  13. J

İkinci Monitör Önerisi

Şu an 24 inçlik bir monitörüm var, ve 2. bir monitör arıyorum. Ben şu anki monitörümde oynarken yanda discord falan açık olacak öyle mükemmel bir şey olması gerekmiyor, çöp olmasın yeter. 14-15 inç civarında arıyorum. Olabildiğince f/p olsun ve fiyatı olabildiğince ucuz tutmaya çalışın lütfen.
  14. J

AFS'ye lisede giden varsa bilgi verebilir mi?

Arkadaşlar ben AFS'ye kayıt oldum. Giden varsa nasıl bir demeyim bildiklerini anlatabilir mi? Çünkü başka bir ülkede tanımadığım kişilerle yaşayacağım ve tamamen farklı bir okul ve okul sisteminde okuyacağım. Aynı zamanda Avrupa'da bulunan türklere ırkçılık vs. durumlarını da göz önüne alınca...
  15. J

Paycell hesabım kapatıldı

Paycell uygulamasına girdim ve hesabımın kapatıldığı mesajı karşıma çıktı. Açmaya çalışınca ise karşıma bu çıkıyor: Nasıl çözülür?
  16. J

Veli izni olmadan papara kart kullanılır mı?

Mesela ben şimdi Papara edu Card alıp carrefourdan yükleme yapsam, hesaba tanımlayıp kullanabilir miyim yoksa veli doğrulaması gerekir mi?
  17. J

discordda yayın açınca bozuluyor

Discorddan yayın açınca böyle görünüyor. Sebebini anlamış değilim. Bu örnek cookie clickerdan çekilmiştir ve aynı şey diğer tüm uygulamalarda oluyor.
  18. J

2000 TL altı monitör önerisi

2000 TL altı monitör önerisi arıyorum. Mükemmel bir şey olması gerekmiyor çünkü %90 şu anki monitörden oyun oynuyor olacağım. Önerisi olan var mı?
  19. J

3. Parti ps4 kolu önerisi

Orjinal fazla pahalı geldi önereceğiniz bir 3. Parti ps4 uyumlu kol var mıdır?
  20. J

Steamden 400 TL altı sepet önerisi arıyorum

Steamden 400 TL altı sepet önerisi arıyorum önerisi olan var mı?
Top Bottom