Arama sonuçları: *

• Users: yigitupset
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. yigitupset

Yardım XMP açtıktan sonra görüntü gelmiyor

BIOS'da XMP'yi açtıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ama hem ekrana görüntü gelmedi hem de klavye ve mouse ışıkları yanmadı. Ben de BIOS pilini çıkarıp 1-2 dakika sonra tekrar taktım fakat bu sefer klavye ve mouse ışıkları yandı fakat yine görüntü gelmedi. Bir de anakarttaki iki pinli...
  2. yigitupset

Yardım Gigabyte H510M-H BIOS "invalid signature detected" hatası

Bilgisayarım "process died" hatası verdiği için temiz format atmak istedim. Kurulum USB'si hazırladıktan sonra BIOS'tan USB'yi 1. boot optiona aldım ve yeniden başlattığımda "invalid signature detected" hatası verdi. Aynı şeyi Pardus USB'si hazırlayarak denedim fakat yine aynı hatayı verdi...
  3. yigitupset

Rehber Windows 11`de CMD Yoluyla Dev,Beta ve Preview Channel Geçme

Merhaba, ilk rehberim olacak yazım hataları olursa affola. -İlk olarak bu linke gidip OfflineInsiderEnroll-2.6.3.zip adlı dosyaya tıklayıp indiriyoruz. -İndirdikten sonra indirdiğimiz zip dosyasını açıp içinde ki OfflineInsiderEnroll.cmd dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıyoruz...
  4. yigitupset

Valorant Battlepass alınır mı?

Sizce bu sezon battlepass alınır mı?
  5. yigitupset

Xbox Uygulamasının Güncelleştirilmesi Gerekiyor Hatası

Xbox PC Game Pass uygulamasını kurarken "Xbox uygulamasının güncelleştirilmesi gerekiyor, ancak güncelleştirme şu anda uygulanamıyor." hatası alıyorum. Çözümü nedir? 1645351799 Sorun düzeldi.
  6. yigitupset

Hayalinizdeki Oyun Nedir?

Bir oyun yapmaya karar veriyorsunuz ve sınırsız bütçeniz var.Nasıl bir oyun yapmak isterdiniz?
  7. yigitupset

Sistemim God of War kaldırır mı?

Sistemim God of War kaldırır mı? Kaldırırsa Kaç FPS verir? i5-11400 GTX1050Ti 16GB Ram
  8. yigitupset

BX550 değerler normal mi?

9. yigitupset

Yardım i5 11400 Undervolt Yapma

Merhaba işlemcim oyunlarda 95 derecelere kadar çıkıyor. Bende uv yapmak istedeğim için Intel Extreme Tuning Utility programını kurdum ama core voltafe offset ayarı değişmiyor. Bana uv yapmam konusunda yardım edebilir misiniz?
  10. yigitupset

20 TL Altı Steam Oyun Önerisi

Merhaba. 20 TL Altı Steam Oyun Önerir Misiniz? Şimdiden Teşekkürler.
  11. yigitupset

Hikayeli Oyun Önerisi

Hikayeli oyun önerir misiniz? Aksiyon olursa iyi olur. Sistemim; i5 11400 GTX 1050Ti 16 GB RAM Ayrıca AC Odyssey hangi ayarlarda kaç fps alırım? Teşekkür ederim.
  12. yigitupset

i5 11400 90 Dereceye kadar çıkıyor.

Dün sistem aldım. Bugün Valorant oynamaya başladım fakat işlemci 90 derecelere kadar çıkıyor. Sebebi nedir sizce? Stok fan yetmiyor mu?
  13. yigitupset

Yardım Gigabyte H510M H BIOS Yardım

Sistemi bugün teslim aldım. Windows 10 kurmak istiyorum ama hangi ayarlardan USB yi seçicem bilmiyorum yardım eder misiniz?
  14. yigitupset

Öneri 250 TL Klavye Önerisi

Merhabalar. Kendi kullandığınız veya 250 TL ye kadar mekanik veya yarı mekanik klavye önerir misiniz?
  15. yigitupset

2000-2500 TL 2.El Sistem Toplama

2000-2500 TL ye 2. El sistem toplar mısınız. Valorant ve 2000-2015 oyunları kaldırsa yeter.
  16. yigitupset

8500 TL'ye İkinci El i7 7700HQ+GTX 1070 Laptop Alınır mı?

Bu laptop sizce hakediyor mu sizce (sıfırı 24k ya yakın itopyada
  17. yigitupset

Diş Teli Ücretini Ne Zaman Ödüyoruz?

Merhaba. İnşallah haftaya perşembe günü diş teli taktırıcam fakat bir sorum var. Diş teli fiyatını her muayene de mi ödüyoruz yoksa gittiğimiz ilk muayenede mi? Bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.
  18. yigitupset

10000 TL Sistem Toplama

Merhabalar. Maksimum 10000 TL'ye monitör dahil bilgisayar toplamak istiyorum. Bana sadece ePttAVM sitesi üzerinden bilgisayar toplayabilir misiniz?
  19. yigitupset

Yardım Hangi laptobu almalıyım?

Sizce hangisini almalıyım? 1. Tıkla 2. Tıkla
  20. yigitupset

Bu sistem alınır mı?

Evet aşağıdaki sistemi almayı planlıyorum sizce iyi midir?
Top Bottom