Arama sonuçları: *

1. BenRoboTdeğilİm

1M Aile Aracı Önerisi

1M TL civarında geniş aile arabası ne önerirsiniz km çok yüksek olmayan uzun vadede üzmeyecek sedan veya suv olabilir fransız arabalarına çok sıcak bakmıyorum aklımda ford mondeo var nasıl araçtır bilgisi olanlar yazabilir mi acaba @Denizgezen
  2. BenRoboTdeğilİm

Takım Elbise Nereden Alınır

Deneyimli arkadaşların cevaplarını bekliyorum önerdiğiniz markalar nelerdir 5000 TL yi geçmeyecek şekilde düşünebilirsiniz
  3. BenRoboTdeğilİm

15K BÜTÇE İLE ANDORİD TELEFON ÖNERİSİ

Bu bütçe ile android sıfır telefon önerilerinizi bekliyorum
  4. BenRoboTdeğilİm

A34 Alınır mı ? 15K Bütçe Telefon Tavsiyesi

Günlük işler için kullanmalık bir cihaz bakıyoruz 128 hafıza yeterli gözüme a34 çarptı Samsung olması güzel olur Bütçe 15k ya kadar uzun süre kullanılacak bu bütçede ne cihaz önerirsiniz
  5. BenRoboTdeğilİm

İPhone 14 Almak Mantıklı mı

Babama yeni telefon bakıyoruz önemli olan uzun süre sıkıntısız kullanılabilmesi iPhone 14 bu konuda fiyatına değer mi ekranın büyük olması istenmiyor tercihen küçük olmalı veya s23 bakıyoruz hangisi mantıklı herkes ios u uzun ömürlü olması ile övüyor para 40k civarı verilebilir
  6. BenRoboTdeğilİm

1000 TL ye Kadar Bluetooth Hoparlör Önerisi

Ev içinde telefondan müzik açmak için kullanılacak temiz bir sesi olsun yeterli bütçeyi çok zorlamazsanız güzel olur
  7. BenRoboTdeğilİm

Yardım Galaxy Watch 4 Amoled Yanığını Garanti Kabul Eder Mi

Elimde galaxy watch 4 cihaz var alalı yaklaşık 10ay oldu ekranında bir leke oluştu kullanıma engel değil ama uzun süre aod açık olduğu için oluyormuş sizlere danışmak istediğim ise garantiye götürsem kabul ederler mi
  8. BenRoboTdeğilİm

Öneri Okula Götürmek İçin Omuz Çantası Önerisi

İçine bir iki kitap ve 11inç tablet sığacak omuzuma takabileceğim f/p bir çanta önerebilir misiniz dayanıklı ve kullanışlı olursa güzel olur
  9. BenRoboTdeğilİm

2000tl Erkek Bot Önerisi

2k bütçe ile erkek bot önerilerinizi bekliyorum outdoor tarzı çok uzun bilekli olmayan
  10. BenRoboTdeğilİm

Öneri Galaxy tab S9 için aksesuar önerisi

Galaxy tab s9 için kılıf adaptör ve kırılmaz cam önerilerinizi bekliyorum 1.5k civarında
  11. BenRoboTdeğilİm

3000 TL VLOG KAMERA ÖNERİSİ

Vlog çekmek için 3000 TL ye kadar kamera bakıyorum nasıl bir şey önerirsiniz az biraz esneyebilir aklım sjcam 4000 air var nasıldır kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi
  12. BenRoboTdeğilİm

Uzun Seyehat İçin Sırt Çantası Önerisi

Ülkeler arası kullanmak için içi çok eşya alacak kabin bagajı olarak uçağa alabileceğim çanta arıyorum dayanıklı ve kullanışlı olması önemli
  13. BenRoboTdeğilİm

Linkteki Bisiklet Nasıldır Alınır Mı

https://carrarobisiklet.com/yol-bisikletleri/race-012-28-14-v-cb/ Linkteki Bisiklet hakkında ne düşünüyorsunuz ikinci bisiklet olarak almayı düşünüyorum hali hazırda şehir bisikletim var kron spx300 bunu ikinci el 5800 e alacağım bir iki kez binilmiş sıfırdan pek farkı yok
  14. BenRoboTdeğilİm

Galaxy Tab S9 Nasıldır Fiyatına Değer Mi ?

Almayı düşünüyorum cihaz nasıldır daha önce kullanan oldu mu almaya değer mi https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-s9-128gb-11-tablet-bej-p-HBCV00004MNDBV
  15. BenRoboTdeğilİm

25k Bütçe İçi̇n Gami̇ng Laptop Öneri̇si̇

Önerilerinizi bekliyorum
  16. BenRoboTdeğilİm

2K BÜTÇE MOUSE+KLAVYE ÖNERİSİ

2000 TL ye kadar mouse ve klavye önerilerinizi bekliyorum kablosuz ve rgb olması güzel olur https://www.amazon.com.tr/dp/B08XJXY96T/ref=asc_df_B08XJXY96T1692171000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08XJXY96T&linkCode=asn&th=1 nasıldır aklımda bu var
  17. BenRoboTdeğilİm

Öneri Ekteki Laptop Ne Kadar Eder

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-3-amd-ryzen-7-3700u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81w1005qtx-p-HBV000014N0W1?sayfa=1 Cihaz temiz bir sıkıntısı yok
  18. BenRoboTdeğilİm

Öneri İpad 10 vs İpad Air 5 arasındaki farka değer mi?

İpad almayı düşünüyorum air fiyatına değer mi m1 işlemci çok fark eder mi
  19. BenRoboTdeğilİm

5600H 3050 Laptop Oyunda 80 derece görüyor

3050 cihaz battlefield 1 de ultra ayarda 78-80 derece görüyor normal bir en fazla kaç olmalı
  20. BenRoboTdeğilİm

Protein Tozu Önerisi

Spora başlayalı yaklaşık 6 ay oldu hangi protein tozunu tavsiye edersiniz sadece protein yeterli olur mu tavsiyelerinizi bekliyorum f/p olursa güzel olur
Top Bottom